Wynajem długoterminowy samochodu

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
Mamars
Posty: 23
Rejestracja: 17 sty 2023, o 11:57

Wynajem długoterminowy samochodu

Post autor: Mamars »

Mieszkam w dużym mieście i zastanawiam się nad wynajmem długoterminowym samochodu. Ogolnie do tej pory czasami zdarzało nam się skorzystać z wynajmu samochodu na kilka dni, jednak nie były to częste sytuacje i na co dzień z tego nie korzystaliśmy.

Doszliśmy do wniosku jednak, ze jakieś auto by nam się przydało. Potrzebne jest nam aby raz w tygodniu pojechać na wieś, czasami wybrać się na weekend do rodziny mieszkajacej dalej w Polsce, czy móc autem wyjechać gdzieś na wakacje czy na weekend (w tym za granicę). Raczej szaleństw nie będzie jeśli cchodzi o km bo razem z facetem pracujemy w domu zdalnie.

Ogólnie mój partner zaproponował sam najem, jest bardzo entuzjastycznie do niego nastawiony, ja mam jednak pewne wątpliwości dotyczące głownie umowy oraz kosztów jakie musielibyśmy ponieść.

Czy możecie polecic poza tym jakiegoś małego suva? I jakaś dobrą ofertę, która miesięcznie nie zje nas finansowo?
Jarmak
Posty: 30
Rejestracja: 19 sie 2022, o 08:49

Re: Wynajem długoterminowy samochodu

Post autor: Jarmak »

Przyznam, ze odwaznie z tym najmem długoterminowym, bo to raczej droga zabawa. Sam korzystałem jedynie za granicą.
Jeśli chodzi o najem, polecam zapoznać się z ofertą M. - wygodna opcja, płacisz ratę, w której jest wszystko: ubezpieczenie, serwis, opony oraz nic Cię nie obchdodzi, w razie czego możesz liczyc na auto zastępcze.
Mamars
Posty: 23
Rejestracja: 17 sty 2023, o 11:57

Re: Wynajem długoterminowy samochodu

Post autor: Mamars »

No właśnie już mam dość tego najmu krótkoterminowego, z uwagi na wysokie koszty, jeśil chcesz wynajać jakieś lepsze auto to wychodzi bardzo drogo. W przypadku wyjazdu za granicę większe problemy bo trzeba wykupić lepsze ubezpieczenie, takie jak ubezpieczeni rys na samochodzie (który i tak już jest cały porysowany).
Męczy mnie to.
Na co trzeba zwrócić uwagę przy najmie? Jakie są największe minusy?
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość