MEDYCYNA

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
trust

Re: MEDYCYNA

Post autor: trust »

[quote="Guru"]nie sami mgr, beda jeszcze dr i prof, bedziemy mieli najlepiej wyksztalcony narod w europie[/quote]

Raczej najwiekszą liczbe mgr, dr i prof co nie przekłada się niestety na wykształcenie.
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: MEDYCYNA

Post autor: Guru »

Go&#x15B&#x107 pisze:Raczej najwiekszą liczbe mgr, dr i prof co nie przekłada się niestety na wykształcenie.
ale statystycznie bedziemy najlepiej wyksztalconym narodem, a wszystkie media zagraniczne bazuja na statystykach.
JaQb
Posty: 45
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: MEDYCYNA

Post autor: JaQb »

ja, uważam ze Polacy obok Żydów to jeden z mądzejszych krajów ( oprócz politykowania (nigdy nie umieliśmy sobą żądzić= co pokazuje historia))
Tylko istnieje mała sprzeczność u nas się kształci . nie ma pracy wyjeżdzamy do Anglii odsetek pracuje w swoim zawodzie legalnie a duży procent musi rypać u Anglika, który jest po Grundschule aj niesprawiedliwość
marta18
Posty: 4
Rejestracja: 4 lut 2006, o 16:23

Re: MEDYCYNA

Post autor: marta18 »

ej a czy jest tu ktos kto studiuje na akademi rolniczej w krakowie lub lublinie ? mozecie mi powiedziec cos na temat tych szkol ? bo watpie czy sie na medycyne dostaneltlol !
ziomalka
Posty: 155
Rejestracja: 10 mar 2006, o 17:18

Re: MEDYCYNA

Post autor: ziomalka »

ja w tym roku po raz drugi bede probowac na medycyne, a chodzi mi w szczególności o wawe lub Wrocław .
Matra uwierz w siebie mam znajo0mą na AR w Lublinie na weterynarii, a o co dokladniej chciałaś zapytać
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości