Praca badawcza prosze o odpowiedzi.

Forum dla uczniów przygotowujących się do olimpiady biologicznej. Zadania, testy, przykładowe prace badawcze. Wymiana informacji i wiedzy biologicznej.
QsT
Posty: 3
Rejestracja: 16 lut 2008, o 09:52

Praca badawcza prosze o odpowiedzi.

Post autor: QsT »

Czesc chce wziąść udzial w olimpiadzie biologicznej ale nie mam pomyslu na temat.
Mieszkam w rejonie przemyslowym obok mnie plynie rzeka jest troche lasów mam duzy ogrod obok siebie wiec mam dostep do duzej liczby gatunkow roslin. Czy dalo by sie z tych warunkow skleic jakas prace badawcza prosiłbym o przyklady
Madzioszka89
Posty: 204
Rejestracja: 12 sty 2008, o 17:08

Re: Praca badawcza prosze o odpowiedzi.

Post autor: Madzioszka89 »

Kufel J., Leonowicz - Babiak K (1985), Wybrane zagadnienia z ekologii. Hodowle i ćwiczenia. WSiP, Warszawa.

Zobacz sobie tą książkę, tam są ciekawe propozycje doświdczeń, które możesz wykorzystać przy pisaniu pracy badawczej. Proponowałabym jeszcze spojrzeć w praktikum fizjologii roślin. Teraz na czasie są tematy z dziedziny ekologii z tego co wiem to nawet są wysoko punktowane. zanim zdecydujesz się na jakiś temat sprawdź dokłądnie jaki masz wrsztat pracy, czy będziesz mógł dokładnie wykonać pomiary itp, bardzo zwracają na to uwagę przy ocenie pracy. Powodzenia Najlepiej jesczze zapytaj twojego nauczyciela biologii może sam ci coś konkretnego zaproponuje, poproś też o przykładowe prace, napewno przechowują je gdzieś w szkole.
QsT
Posty: 3
Rejestracja: 16 lut 2008, o 09:52

Re: Praca badawcza prosze o odpowiedzi.

Post autor: QsT »

dzięki wielkie jestes super
Madzioszka89
Posty: 204
Rejestracja: 12 sty 2008, o 17:08

Re: Praca badawcza prosze o odpowiedzi.

Post autor: Madzioszka89 »

Nie ma za co zawsze do usług w razie problemów pisz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości