Gdzie najlepsza biologia?

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
paol
Posty: 101
Rejestracja: 23 mar 2007, o 21:29

Re: Gdzie najlepsza biologia?

Post autor: paol »

skarabae pisze:a może robić też zupełnie coś innego, niestety.
Co jest niestety najbardziej prawdopodobne. Brzmi to śmiesznie, ale w wymaganiach większości posadek publicznych wymagają po prosu wykształcenia. nieważne czy finansowego, prawniczego, czy po prostu biologii
ania

Re: Gdzie najlepsza biologia?

Post autor: ania »

Jeszcze jedno pytanko-ile trzeba mieć punktów, Żeby się dostać na biologię do Krakowa?

moderator: Tego nie wie nikt!
Ostatnio zmieniony 21 cze 2007, o 20:11 przez ania, łącznie zmieniany 1 raz.
alces

Re: Gdzie najlepsza biologia?

Post autor: alces »

Maggie pisze:Gacek, ale Poznan daleko ode mnei bardzo:) To teŻ słuŻy za kryterium w moim przypadku. 400 km to dŻo, dlatego na pierwszym miejscu rozwaŻam biologie w bliŻej połoŻonych miastach

a ja z ostrowca mam jedyne 437km i to w niczym nie przeszkdza, nie straszna mi podroz 9h ) a tak na serio to biologie na UAM polecam pasjonata, jak ktos nie jest pasionatem nie radze aby tam studiowal bo sie bedzie tylko meczyl. studia specyficzne, ale za to bardzo ciekawe, za kto mala zdawalnosc kól i egzaminow. a wydzial mamy piekny :)
mark

Morasko zaprasza :)

Post autor: mark »

I jeszcze jedno Kampus UAM jest na Morasku, a nie Morawsku. Wiem, Że się myli :) Jeśli zdam na biologię, to będzie mój drugi kierunek na UAM. Nie wiem czemu jednak zwlekają z ogłoszeniem wyników rekrutacji. Wyniki, powiedziano mi na egzaminie wstępnym, miały być juŻ od 14 lipca, dziś 18.
Widzę, Że nie tylko na moim wydziale trzeba się naczekać za wynikami.
Awatar użytkownika
pawełmoz
Posty: 47
Rejestracja: 6 maja 2007, o 20:01

Re: Gdzie najlepsza biologia?

Post autor: pawełmoz »

Czy waszym zdaniem naprawdo warto studiować biologię na UAM, bo waham sie pomiędzy UG.
Czy poziom jest na UAM wysoki, kadry również oraz czy nie wyrzucająod tak sobie połowy studentów po semestrze.
Askaria
Posty: 16
Rejestracja: 3 lip 2007, o 18:47

Re: Gdzie najlepsza biologia?

Post autor: Askaria »

nie wiem, dopiero zacznę tam studiować wiesz, wszędzie może być ciężko, moim zdaniem w ogóle studiowanie biologii to zajęcie dla ambitnych, więc jak się bardzo uprzesz to zostaniesz -)
chloe
Posty: 4
Rejestracja: 8 sty 2008, o 13:15

Re: Gdzie najlepsza biologia?

Post autor: chloe »

ja sie zastanawiam nad biologia na AR w Poznaniu. Czy trudno tam sie dostac? a jak tam jest z takimi pzredmiotami jak matematyka i fizyka?Czy trudno sie utrzymac?
kejt
Posty: 4
Rejestracja: 5 mar 2008, o 19:19

Re: Gdzie najlepsza biologia?

Post autor: kejt »

a czym sie rozni biologia od biologii stosowanej? znaczy wogole czy jest jakas roznica?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości