Nieznana rasa

lene88
Posty: 17
Rejestracja: 6 lis 2007, o 21:24

Re: Nieznana rasa

Post autor: lene88 »

Wyczytałam w książce Reinera Voltza że dopiero po 2 lub 3 pojawieniu się cieczki samica może być zapłodniona.
Twoja suczka ma 8 miesięcy, jest to jej pierwsza cieczka więc ze szczeniaczków nici.
pozdrawiam
xDkarolinkaxD
Posty: 9
Rejestracja: 12 mar 2008, o 17:48

Re: Nieznana rasa

Post autor: xDkarolinkaxD »

chciałam dodac zdjecie i pokazac wam moja misie :* ale nie moge dodac zdjecia Macie racje nie dopuscze je no własnie co zrobie ze szczeniakami ae weterynarz powiedził z eraz chociaz musi byc dopuszczona bo moze zachorowac i szybciej zdechnie a ja nie che zeby zdechła
Kaulitz
Posty: 99
Rejestracja: 2 mar 2008, o 18:08

Re: Nieznana rasa

Post autor: Kaulitz »

kasia89 pisze:Jest śliczna. Mój pies ją zaakceptował i nie wiem czy mogę ją zatrzymać, bo w grę wchodzi jedynie sterylizacja. Czekam na wasze domysły
To raczej kundelek,ale bardzo słodki.Słyszałam,że kundelki bardziej przywiązują się do właściciela niż psy rasowe.Ja mam 2 posokowce bawarskie,ale niestety są mniej do mnie przywiązane niż myślałam.Przekonałam się o tym podczas ostatniej buży 3 tygodnie temu. Moje psy uciekły dopiero na drugi dzien jakiś pan z sąsiedniego miasta zadzwonił,że ma je u siebie. Naszczęście psy do mnie wróciły
Awatar użytkownika
malwka
Posty: 536
Rejestracja: 30 lip 2006, o 13:16

Re: Nieznana rasa

Post autor: malwka »

To, że psy uciekły w czasie burzy nie świadczy o tym, że nie są do Ciebie przywiązane! Zazwyczaj psy tak reagują w czasie burzy i to nie powinno nikogo dziwić. Następnym razem po prostu pilnuj je
Kaulitz
Posty: 99
Rejestracja: 2 mar 2008, o 18:08

Re: Nieznana rasa

Post autor: Kaulitz »

oj uwierz mi zawsze zamykamje dokojca przed nocą nawet jaknie zapowiadali burzy
Awatar użytkownika
malwka
Posty: 536
Rejestracja: 30 lip 2006, o 13:16

Re: Nieznana rasa

Post autor: malwka »

to jak uciekły? W czasie burzy psy powinny raczej przebywać z właścicielem, trzeba robić wszystko, żeby je uspokoić a samotność na pewno temu nie służy
Kaulitz
Posty: 99
Rejestracja: 2 mar 2008, o 18:08

Re: Nieznana rasa

Post autor: Kaulitz »

bo wtedy zapomniałam zamknąć je w domu lub w kojcu,ale teraz jak jest burza choćby najmniejsz zawsze biore je do domu
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości