Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Myszy
11
7%
Myszoskoczki
5
3%
Chomiki
33
21%
Koszatniczki
6
4%
Szynszyle
33
21%
Świnki morskie
20
13%
Króliki(to zajęczaki,ale je też mogę zaliczyć do ankiety)
17
11%
Inne
29
18%
Nie cierpie gryzoni!
4
3%
 
Liczba głosów: 158

Awatar użytkownika
Twincast
Posty: 151
Rejestracja: 9 mar 2006, o 19:40

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: Twincast »

Natalia pisze:A moja myszka Mili zachowuje się zupełnie jak szczur .Chrumcia też,ale Mili szczególnie
Jednak inteligencji tych dwóch zwierząt nie ma co porównywać, ponieważ mysz polega tylko na swoim instynktcie, który może doprowadzić ją do śmierci.
Np. mysz zawsze wpadnie w pułapkę, bo instynkt popycha ją do zdobywania jedzenia, szczury natomiast patrząc na śmierć swoich pobratymców potrafią unikać pułapek.
Natalia
Posty: 60
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: Natalia »

Mysz nie zawsze wpadnie w pułapkę.Tak sądzę.One też po pewnym czasie nauczą się,że to jest niebezpieczne.Moja Mili jest ostrożna,czasem jak na nie patrzę,to ona zamiera i uderza ogonem.Może czasem robię za gwałtowne ruchy.Mili sama wchodzi mi na rękę,i to bardzo chętnie.Lubi chodzić po ramienuu .
tennyo
Posty: 74
Rejestracja: 16 sty 2006, o 15:41

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: tennyo »

Twincast pisze:Mój brat kiedyś kupił ptasznika, ale tak się złożyło, że go matka wciągnęła odkurzaczem, bo sobie po chałupie łaził
szkoda tak pięknego zwierzecia
Awatar użytkownika
Twincast
Posty: 151
Rejestracja: 9 mar 2006, o 19:40

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: Twincast »

Natalia pisze:One też po pewnym czasie nauczą się,że to jest niebezpieczne
Tak, nauczą się tego jak już będą martwe
tennyo
Posty: 74
Rejestracja: 16 sty 2006, o 15:41

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: tennyo »

a mój chomik to wogóle jakiś kamikadże, albo samobójca jak go położe na łóżko, to biegnie prosto przed siebie i jak go nie złapię, to by zleciał na podłogę i mógłby się nawet zabić jak by niefortunnie upadł. moze ma coś wspólnego z lemingiem wkońcu jest tak duży jak dłoń przeciętnego człowieka (rasa syryjska). [/b]
Awatar użytkownika
Twincast
Posty: 151
Rejestracja: 9 mar 2006, o 19:40

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: Twincast »

tennyo pisze:a mój chomik to wogóle jakiś kamikadże, albo samobójca jak go położe na łóżko, to biegnie prosto przed siebie i jak go nie złapię, to by zleciał na podłogę i mógłby się nawet zabić jak by niefortunnie upadł. moze ma coś wspólnego z lemingiem wkońcu jest tak duży jak dłoń przeciętnego człowieka (rasa syryjska). [/b]
A to dlatego, że instynkt mu podpowiada, że ma uciekać, bo widocznie czuje się zagrożony. No niestety, chomiki nie należą do najinteligentniejszych zwierząt.
dziula

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: dziula »

moj kroliczek jest do nieopanowania jak go puszcze to potem go łapie przez godzine i jest sliczny ma biafuterko , a przy uszkach szare :) :idea:
tennyo
Posty: 74
Rejestracja: 16 sty 2006, o 15:41

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: tennyo »

dziula pisze:ma biafuterko
moj jest czarny jak smoła, z dłużą sierścią, tylko lapki (skarpetki) ma białe i fakt, nie jest zbyt inteligentny wątpię by czuł sie zagrożony bo sam mi sie wspina na ramię i tam siedzi (czasami wdrapuje sie na czubek głowy, drapiąc mi nieźle twarz). sam mi gryzie klatkę na znak, bym go wypuściła
ziomalka
Posty: 155
Rejestracja: 10 mar 2006, o 17:18

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: ziomalka »

ptaszniki to bardzo symaptyczne zwierzątka, tylko ludzie maja na dzien dobry złe o nich zdanie
ale mi najbardziej do gustu przypadły - szczurki, one są kochane
Natalia
Posty: 60
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: Natalia »

Twincast pisze:
Natalia pisze:One też po pewnym czasie nauczą się,że to jest niebezpieczne
Tak, nauczą się tego jak już będą martwe
Chodziło mi o to,że inne myszy widzą że pułapka jest zła,więc do niej nie podchodzą.
Ambasador
Posty: 90
Rejestracja: 4 kwie 2006, o 14:58

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: Ambasador »

moja odpowiedź: Inne (oczywiscie, że kapibary . )


a tak na marginesie to moja dziewczyna jakis czas temu(wakacje 2005) zostawiła na balkonie chomika na pół dnia i biedak sie troche przysmażył bo wtedy strasznie grzało- niezbyt miła śmierć
Awatar użytkownika
MiRACiDiUM
Posty: 892
Rejestracja: 20 wrz 2005, o 01:00

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: MiRACiDiUM »

Mawr czemu je zabijasz? Masz węża, czy przeprowadzasz na nich jakies badania?

Już przeczytałem czemu
Wushel
Posty: 13
Rejestracja: 1 maja 2006, o 16:02

Re: Jakie gryzonie lubisz najbardziej?

Post autor: Wushel »

Chcesz powiedzie ze masz weże w domu i je karmisz tymi myszami
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości