Twierdzenie Pitagorasa :(

Wątki i posty o tematyce przyrodniczej, niepasujące do pozostałych kategorii wyodrębnionych na forum przyrodniczym
Awatar użytkownika
ziabol
Posty: 319
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 16:10

Re: Twierdzenie Pitagorasa :(

Post autor: ziabol »

pani Korczaszko pisze:w miarę inteligentny człowiek
i teraz porównajmy sobie poziom przeciętnego technikum z średnim liceumltlol ilość szkół kończących się maturą w Polsce jest za duża, zła jestmoda na studia", złe są szkoły wyższe typu wykształcenie za kase. Jeśli nie mam racji zapraszam do Krakowskiej Szkoły Wyższej
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Twierdzenie Pitagorasa :(

Post autor: Korczaszko »

no właśnie ktoś kto nie jest w miarę inteligentny nie będzie miał matury i po sprawie. ale nie każde technikum jest złe. u mnie w mieście jest jedno dobre poza tym moja mama kończyła technikum i jest mądrzejsza od wielu osób po liceum (co prawda ma tez studia ) no ale z chemii to raczej niczym jej nie zagnę
Awatar użytkownika
kacz2n
Posty: 150
Rejestracja: 20 lis 2007, o 12:11

Re: Twierdzenie Pitagorasa :(

Post autor: kacz2n »

Kaamil pisze:to sie mogłeś urodzić w innym kraju nikt by ci polskiego - języka ojczystego pisać na maturze nie kazał.
Zabrzmiało trochę złowrogo. To, że jestem Polakiem to chyba jeszcze nie znaczy, że powinienem uwielbiać wypracowania i inne pierdoły.
Awatar użytkownika
ziabol
Posty: 319
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 16:10

Re: Twierdzenie Pitagorasa :(

Post autor: ziabol »

pani Korczaszko, w Krakowie z technikami jest porażka nie czarujmy się
moja mama też jest po technikum i wie wiecej niz wielcy menadżerowie jej firmy ale cóż oni papierek mają
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Twierdzenie Pitagorasa :(

Post autor: Korczaszko »

przeciętne technikum owszem jest zue. ale zdarzają się wyjątki. no i nawet do tych zuych techników chodzą inteligentni ludzie. ale w sumie masz racje. człowiek powinien zdecydować czy chce mieć tytuł technika i basta czy liceum a później studia. a może nie tak, po co komuś zamykać drogę, skoro i w LO sa takie głąby, że szkoda gadać. może po prostu zrobić masakrycznie trudną maturę? kto się uczy i ma trochę oleju w głowie zda, a kto nic nie umie nie zda i koniec

idziemy pikietować, żeby zrobili trudniejsze matury!
Philippeo
Posty: 46
Rejestracja: 25 sie 2007, o 19:20

Re: Twierdzenie Pitagorasa :(

Post autor: Philippeo »

Technikum jak technikum, ale Liceum Profilowane. To jest porażka na całej lini! Żadnego zawodu, brak przedmiotów w zakresie rozszerzonym a w dodatku idą tambezmóżdża", dlatego, że łatwo się dostać i trwa 3 lata a nie 4 lata jak Technikum (po co rok dłużej siedzieć?!) I z tego typu szkół wychodzą ludzie, którzy do wykształconego człowieka mają daleko, a porywają się na studia. Też porównywanie osób, które -dziesiąt, -naście lat temu skończyli technika czy zawodówki, do teraźniejszych młodych ludzi kończących te szkoły, jest bez sensu, bo są kulturalni, obyci (większość) a teraz w zawodówkach 3/4 to chołota, przynajmniej tak wygląda u mnie. I wątpie, że teraz jak wprowadzili matme na maturze, większość będzie zdawać, może w liceach, ale nie w innych typach szkół.
Awatar użytkownika
ziabol
Posty: 319
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 16:10

Re: Twierdzenie Pitagorasa :(

Post autor: ziabol »

Philippeo, będzie zdawać bo będzie banalna
nie miałam przyjemności (świadomej) z nikim z profilowanego wiec wypowiedzieć sie dogłębnie nie mogę
pani Korczaszko, masakrycznie trudna matura tylko pożre na miejscu inteligentnych i zestresowanych ludzi. niestety taka jest prawda ludzie mdleją na testach gimnazjalnych, to co będize, gdy będą świadomie pisać masakrę piłą pseudoeuropejską jako maturę? Ratowników medycznych za mało mamy na takie cuś
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Twierdzenie Pitagorasa :(

Post autor: Korczaszko »

ja się w liceum wyleczyłam z nadmiernego stresowania się (bo po co?)
co do liceów profilowanych, nie machajmy słowem hołota (jak już z kogoś kpisz zrób to poprawnie)! mam tam bardzo dobrego kolegę i nie określiłabym go tym mianem. owszem poziom nauczania jet mizerny ale na prawdę ludzie nie wywyższajcie się! To że macie większą wiedzę od kogoś nie znaczy to, że jesteście lepsi nienawidzę generalizowania! nienawidzę
Philippeo
Posty: 46
Rejestracja: 25 sie 2007, o 19:20

Re: Twierdzenie Pitagorasa :(

Post autor: Philippeo »

No cóż za błąd przepraszam. Ale napisałem, że takich jest 3/4 ludzi tam a nie wszyscy. Nie wywyższam się, nie uważam się za wybitnego, nie chodziło mi o wiedzę, tylko o zachowanie, kulturę, a to rożnica!
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Twierdzenie Pitagorasa :(

Post autor: Korczaszko »

no tak mój błąd to 3/4 wszystko zmienia, zostawiłeś jakis procent dla ludzi normalnych i to sie chwali! a ja jak zawsze ślepa
Awatar użytkownika
ziabol
Posty: 319
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 16:10

Re: Twierdzenie Pitagorasa :(

Post autor: ziabol »

ei przestańcie krzyczeć
kultura w szkołach o niższym poziomie zawsze jest mniejsza, ale. nie czuję, że ktoś tu się wywyższa tylko emapatycznosć nie jest najmocniejszą stroną Polaków, nic więcej.
A propos po to piszemy maturę z Polskiego
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Twierdzenie Pitagorasa :(

Post autor: Korczaszko »

przestałam krzyczeć i przyznałam się do błędu tylko spotkałam się z taki kpieniem z ludzi z zawodówek i traktowaniem ich jak gorszego gatunku, a to mnie strasznie wkurza.

ziabolku z polskiego z polskiego po co? żeby czytać ze zrozumieniem oj weszliście na drażliwy temat to nie czytam dokładnie
Sil
Posty: 244
Rejestracja: 12 sty 2006, o 19:37

Re: Twierdzenie Pitagorasa :(

Post autor: Sil »

Philippeo pisze:Liceum Profilowane. To jest porażka na całej lini! Żadnego zawodu, brak przedmiotów w zakresie rozszerzonym
To jest, niestety, święta prawda. Na dodatekzaśmiecacze w postaci nikomu do niczego niepotrzebnych przedmiotów zawodowych skutecznie utrudniają samodzielne przygotowanie się do matury.
Philippeo pisze:w dodatku idą tambezmóżdża"
Philippeo pisze:w zawodówkach 3/4 to chołota
Dzięki wielkie. Tak się zastanawiam, dlaczego w zawodówkachtylko 3/4, a liceów profilowanych już żadna ulga nie objęła? Skończyłem liceum profilowane i mogę powiedzieć, że opróczbezmóżdży znalazło by się wśród moich szkolnych kolegów kilka osób, które miały IQ i wyniki w nauce wystarczające, by dostać się do świetnego liceum.

Nie bierz tego do siebie, po prostu niezbyt mi miło, gdy ktoś bezpośrednio, czy pośrednio nazywa mniebezmóżdżem".
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości