odpisy/kopie świadectw maturalnych.... Ile ?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
piter_zdw
Posty: 27
Rejestracja: 10 sty 2007, o 19:54

odpisy/kopie świadectw maturalnych.... Ile ?

Post autor: piter_zdw »

Tak jak w temacie.
ile sie otrzymuje odpisów/kopii świadectw maturalnych i jak to sie ma do liczby uczelni na które chcemy składać dokumenty?
czy jest możliwość złożenia ich na więcej uczelni ?
chodzi tu o jakąś alternatywę w opcji gdy się nie dostane na wybrany kierunek/kierunki.
Proszę o pomoc bo szkoła nie raczy powiadomić a na stronie CKE nic nie jest napisane.
pozdrawiam i z góry dziękuje
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: odpisy/kopie świadectw maturalnych.... Ile ?

Post autor: badger »

Dostajesz tylko oryginał i jeden odpis. Więcej szkoła Ci nie da i trzeba sobie radzić tylko z dwoma. Ale w czym problem? Przecież świadectwo dajesz dopiero po rekrutacji.
piter_zdw
Posty: 27
Rejestracja: 10 sty 2007, o 19:54

Re: odpisy/kopie świadectw maturalnych.... Ile ?

Post autor: piter_zdw »

no właśnie o to mi chodziło
bo sie trochę wystraszyłem jak ludzie mówią że tylko na 2-3 uczelnie mogę składać dokumenty.
dzięki za info
Karolina*
Posty: 149
Rejestracja: 14 lut 2008, o 09:13

Re: odpisy/kopie świadectw maturalnych.... Ile ?

Post autor: Karolina* »

A czy ktoś się orientuje, jak wygląda kwestia składania dokumentów do Poznania, gdzieś wyczytałam, że wymagają złożenia przed ogłoszeniem list świadectwa maturalnego lub odpisu,ale nie jestem pewna.to by trochę utrudniało składanie dokumentów na inne uczelnie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości