Poszukiwani kandydaci z Wroc?awia i okolic

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
BioMed
Posty: 92
Rejestracja: 2 lip 2011, o 14:45

Poszukiwani kandydaci z Wroc?awia i okolic

Post autor: BioMed »

Witam wszystkich!

Patrz?c na listy sprzed roku, dochodz? do wniosku, ?e z wynikiem 170/200 mog? by? na I li?cie rezerwowej. W zwi?zku z tym prawdopodobnie za tydzie? b?dzie trzeba wybra? si? z papierami do Bydgoszczy. Poniewa? nie posiadam samochodu, mog? liczy? jedynie na PKP, a na nich raczej nie mo?na liczy?

W zwi?zku z powy?szym mam pytanie:
Czy kto? z Was jest z Wroc?awia lub okolic i przewiduje, ?e dostanie si? na lek do Bydgoszczy z I listy? Pytam, bo ch?tnie zabra?bym si? z kim? samochodem (jecha?bym z jeszcze jedn? osob?). Wiadomo, ?e samochodem szybciej i wygodniej, z PKP ró?nie bywa, a chcia?bym si? wyrobi? z tym w jednym dniu, a nie w razie czego by? skazanym na nock? w Bydgoszczy albo w poci?gu

Oczywi?cie dorzuci?bym si? do kosztów paliwa.

Jakby co - piszcie.
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: Poszukiwani kandydaci z Wroc?awia i okolic

Post autor: Namine »

PKP nie takie z?e Mo?na ogarn w jeden dzie?, najwy?ej wyjazd o 3 w nocy ] rok temu sobie tak? wycieczk? urz?dzi?am i da?o rad?, a te? jestem z po?udniowych czci Na studiach i tak b?dzie trzeba si? przyzwyczai? do PKP, proponuj? zacz ju?

A tak btw. czy I lista te? ma list? rezerwow Mnie si? wydawa?o, ?e dopiero te pod koniec.
BioMed
Posty: 92
Rejestracja: 2 lip 2011, o 14:45

Re: Poszukiwani kandydaci z Wroc?awia i okolic

Post autor: BioMed »

Namine pisze:A tak btw. czy I lista te? ma list? rezerwow Mnie si? wydawa?o, ?e dopiero te pod koniec.
Razem z ka?d? list? zakwalifikowanych do przyj?cia podawana jest lista rezerwowa. Zerknij sobie na poprzednie lata

Je?li chodzi o dojazd, to jest dok?adnie tak, jak piszesz. Podró? poci?giem nie jest ?adnym wielkim problemem, bo zawsze jako? si? do tej Bydgoszczy dojedzie i z niej powróci. Po prostu jazda samochodem jest szybsza i wygodniejsza, a poniewa? s? teraz wakacje, poci?gi mog? je?dzi? prze?adowane, a po co mam jecha? kilka godzin na stoj?co, skoro by? mo?e istnieje inna mo?liwo

Propozycja nadal aktualna.
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: Poszukiwani kandydaci z Wroc?awia i okolic

Post autor: Namine »

Faktycznie! Ale fajnie

Co do wyjazdu: no faktycznie je?li kto? si? znajdzie. Sta? w poci?gu to raczej nie b?dziesz, ale ?cisk mo?e by? No i te upa?y.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości