Potrzebuję pomocy !!!!!!!!!

nika_1211
Posty: 2
Rejestracja: 17 mar 2011, o 01:24

Potrzebuję pomocy !!!!!!!!!

Post autor: nika_1211 »

Mam straszne problemy z dwutygodniowym szczeniakiem shi-tzu. Matka odrzuciła szczeniaka, więc muszę je dokarmiać. Niestety mam z tym problem, ponieważ podczas karmienia pokarm wychodzi mu noskiem i zaczyna się dusić. Nie wiem co robić Weterynarz mówił że wszystko jest w porządku. Może to ma coś wspólnego ze złym dokarmianiem ?
Awatar użytkownika
malwka
Posty: 536
Rejestracja: 30 lip 2006, o 13:16

Re: Potrzebuję pomocy !!!!!!!!!

Post autor: malwka »

Hej. Jestem na etapie odkarmiania 17-tki szczeniąt, więc mogę pomóc Problem zapewne leży w butelce - ma za dużą dziurkę w smoczku i za dużo mleka wylatuje. Spróbuj kupić specjalną butelkę dla szczeniąt, na której będziesz mogła regulować przepływ mleka. Na smoczku powinny być kółeczka określające przepływ. Najmniejsze musi być na górze.
Acha - i jeśli widzisz, że szczeniak ma mleko w nosie i się krztusi od razu główka w dół i lekko potrząśnij. LEKKO
nika_1211
Posty: 2
Rejestracja: 17 mar 2011, o 01:24

Re: Potrzebuję pomocy !!!!!!!!!

Post autor: nika_1211 »

Problem nie tkwił w złym dokarmianiu. Byłam z pieskiem u drugiego weterynarza i stwierdził że ma zapalenie płuc. Czy miał może ktoś już styczność z tą chorobą ? Jak mam postępować z pieskiem jeżeli co jakiś czas traci oddech ?
malgoska267
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2011, o 19:18

Re: Potrzebuję pomocy !!!!!!!!!

Post autor: malgoska267 »

I jak sobie poradziłaś? Moja siostra ma teraz identyczny problem Odpisz na priv lub tutaj.
misia24
Posty: 6
Rejestracja: 19 maja 2011, o 19:51

Re: Potrzebuję pomocy !!!!!!!!!

Post autor: misia24 »

i jak sobie poradziłaś?

nigdy nie słyszałam o zapaleniu płuc u psiaka, jeszcze małego szczeniaczka, wszystko już dobrze?
Awatar użytkownika
karteczka88
Posty: 825
Rejestracja: 11 sty 2007, o 14:23

Re: Potrzebuję pomocy !!!!!!!!!

Post autor: karteczka88 »

nika_1211 pisze:Problem nie tkwił w złym dokarmianiu. Byłam z pieskiem u drugiego weterynarza i stwierdził że ma zapalenie płuc. Czy miał może ktoś już styczność z tą chorobą ? Jak mam postępować z pieskiem jeżeli co jakiś czas traci oddech ?

a weterynarz nie powiedział

ja nie wiem do jakich Wy specjalistów chodzicie co nie wiedzą co i jak
"Jaki jest człowiek, takie są jego marzenia".
misia24
Posty: 6
Rejestracja: 19 maja 2011, o 19:51

Re: Potrzebuję pomocy !!!!!!!!!

Post autor: misia24 »

jeżeli to zapalenie płuc, weterynarz powinien przepisać jakieś specjalistyczne leki, pewnie antybiotyk, szczeniak sam sobie z taką chorobą nie poradzi

trzymam kciuki
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości