pracy przy syntezie leków

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Haugen
Posty: 112
Rejestracja: 28 gru 2013, o 02:28

Re: pracy przy syntezie leków

Post autor: Haugen »

Kurcze, jeszcze jest trochę czasu na podjęcie decyzji. Dobrze, że trafiłem akurat dzisiaj na ten post, bo tak to bym nie wiedział w ogóle, że w Gdańsku taka fajna sprawa.
A myślałeś o UJ-cie? Za rok oddają tam też nowy kampus, tylko, że z UJ-otem jest taka sprawa, że studenci narzekają, że kadra jest wredna, no i nie ma tam takiej specki jak medyczna na I
ww1994
Posty: 12
Rejestracja: 13 lut 2014, o 19:40

Re: pracy przy syntezie leków

Post autor: ww1994 »

Jeżeli o mnie chodzi to rozmyślam o UG i UWr. Obie uczelnie z tego co wiem dobrze stoją pod względem kadry/sprzętu. Coś się na nich dzieje, ich absolwenci radzą sobie na rynku (nie wszyscy ofc, ja wychodzę z założenia że tylko jak się chce to można cokolwiek osiągnąć, bujanie na studiach to niezbyt mądra sprawa). A do tego odpowiednie specki, nazwy troszkę różne, programy nieco inne ale w ogromnym stopniu podobne. Nie każda uczelnia ma taki wachlarz, często na wydziale chemii jest ochrona, analiza, ogólna etc. Zależy czego się szuka, te dwie wydają się być odpowiednie. Wszystkiego nie nauczą ale podstawy do pracy/dalszej nauki będą.
Haugen
Posty: 112
Rejestracja: 28 gru 2013, o 02:28

Re: pracy przy syntezie leków

Post autor: Haugen »

Dzięki serdeczne za odpowiedź! Muszę jeszcze to ciężko przemyśleć, bo mieszkam na drugim końcu Polski
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości