Problem

Irmelin
Posty: 1
Rejestracja: 6 sty 2009, o 21:03

Problem

Post autor: Irmelin »

Witam wszystkich. Od 2 miesięcy posiadam szynszyla samca. Jest młody. Jednak w ostatnich dniach gdy swobodnie biega po łóżku zaczyna się słaniać na nogach i tak jakby dostawał paraliżu lewej strony. Kurczy łapki i obala się. Normalnie je, pije i załatwia się.
BrakLoginu
Posty: 20
Rejestracja: 30 sty 2009, o 08:55

Re: Problem

Post autor: BrakLoginu »

Słuchaj wydaję mi się że mam podobny problem, za pierwszym razem wydawało mi się że ma padaczkę, bo mam szynszyla pierwszy raz i takie dziwne zachowanie przeraziło mnie, ale dzisiaj wystąpiło drugi raz, w pewnym momencie szyluś zaczął tak dziwnie kręcić swoim tyłem, tak jak gdyby miał paraliż na obydwie nogi, dzisiaj niestety siedzę sama w domu i znowu nie mam możliwości jazdy do weterynarza. A tak dokładniej co do tego to szylek złapał bardzo mocno mój palec i kurczowo trzymał, potem go przytuliłam, a gdy go puściłam nie mógł wskoczyć na kanapę. Ale dosłownie pół minuty i wszystko ustało, tak chwilowo to było.

[ Dodano: Pią Lut 20, 2009 19:20 ]
A dodam że ja swojego mam od ok. miesiąca i też jest młody.
Predator713
Posty: 252
Rejestracja: 3 lis 2007, o 13:42

Re: Problem

Post autor: Predator713 »

do veta jak najszybciej. bo to może być neurologiczne lub występują zaburzenia błędnika. zastanów się czy szylek nie upadł na ucho lub na głowę. czy te narządy niczym nie zostały przygnicione itp. ale dokładną diagnozę postawić moze tylko specjalista.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości