Problem z chomikiem

superzgrabna
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2008, o 14:20

Re: Problem z chomikiem

Post autor: superzgrabna »

Mam problem z chomikiem i prosze o pomoc. Mam go juz 2 lata i nagle od trzech , czterech dni jakby się postarzał ale czemu objawy przyszły tak szybko. Czytałam na forum wcześniejszą wypowiedz o starym chomiku.
Chomiki na starość chudną,mają wygięty grzbiet,taki garb i przerzedzone futerko.
- i wszystko się zgadza a do tego bardzo zaczął się chwiać na boki , nie wiem co robić -(((((((( czy to poprostu starość chomiczka.
Prosze pomóżcie.
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: Problem z chomikiem

Post autor: Szyszek1993 »

Starość nie radość, właśnie takąwadą jest to że krótko żyją co jest bolesne po przywiązaniu sie do zwierzaka!
jacek321.34
Posty: 2
Rejestracja: 13 lut 2009, o 16:38

Re: Problem z chomikiem

Post autor: jacek321.34 »

współczuje ci ja mam chomika od niedawna i nie wiem co będzie jak odejdzie:(
olek12-98
Posty: 11
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 17:17

Re: Problem z chomikiem

Post autor: olek12-98 »

Radzę wam kupować klatki NIE AKWARIA! W akwariach chomiki nie mogą ścierać ząbków wiec wtedy gryzą domek, zabawki. Po za tym chomik lepiej czuje się w klatce, w niej gryzie pręty. Kiedy chomik ma za długie ząbki(bo nie może ich ścierać) nie może jeść i w rezultacie umiera! Kupujcie klatki nie akwaria
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 960
Rejestracja: 30 wrz 2006, o 13:10

Re: Problem z chomikiem

Post autor: Pablo »

olek12-98 pisze:Radzę wam kupować klatki NIE AKWARIA! W akwariach chomiki nie mogą ścierać ząbków wiec wtedy gryzą domek, zabawki. Po za tym chomik lepiej czuje się w klatce, w niej gryzie pręty. Kiedy chomik ma za długie ząbki(bo nie może ich ścierać) nie może jeść i w rezultacie umiera! Kupujcie klatki nie akwaria
Sam miałem chomika w akwarium jaki i świnkę bo nie hałasują w nocy przez obgryzanie prętów co powoduje spory hałas w nocy.
Nigdy mój chomik nie obgryzał zabawek czy też domku. Nigdy nie miał problemów z ząbkami.
Nigdy nie słyszałem przypadku by chomik zdechł z głodu iż był trzymany w akwarium i nie mógł ścierać ząbków.
Z tego co wiem, to są specjalne rzeczy do tego przeznaczone by chomik sobie ścierał, obgryzał.
DK
Posty: 131
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 14:07

Re: Problem z chomikiem

Post autor: DK »

No wlasnie chomik moze do tego zachorowac od obgryzania klatki. Moj mial taka z polakierowanymi pretami i az sie dziwie ze sie nie otrul, bo te farbe zjadal. Lepiej mu tam do srodka wrzucic jakis patyk, to bedzie sobie bezpieczniej tepil zeby.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość