próbna matura z CKE

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
martynka89
Posty: 121
Rejestracja: 4 lis 2007, o 18:01

Re: próbna matura z CKE

Post autor: martynka89 »

a ja mam nadzieje ze w maju nie bedzie taka trudna, bo w koncu to pierwszy rok bez amnestii
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: próbna matura z CKE

Post autor: Korczaszko »

73% miałaś to nie taki zły wynik a pod amnestię to już na pewno nie podchodzi
scarlett89
Posty: 519
Rejestracja: 1 sie 2007, o 00:42

Re: próbna matura z CKE

Post autor: scarlett89 »

U mnie w szkole maturę z cke pisało 8 osob, wg wszystkich raczej nie była trudna - przynajmniej nie taka wydziwiona jak operonowska:/ 4 osoby miały po 95% i więcej. Myślę, że w maju dadzą coś trudniejszego, chocby rownanie redoks z organicznej bądź jakieś niestandardowe doswiadczenie. Nie wiadomo co im strzeli do głowy
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: próbna matura z CKE

Post autor: Korczaszko »

u mnie pisało 11 i dwie miały 95 i 96 i jedna 87. Ja bym miała 98, ale cóż termin próbnej kolidował z konkursem z chemii więc pisałam w domu a to już inne warunki (brak stresu:P). Operon napisałam na 87 - wg mnie nie był trudny. Wg mojej chemiczki próbne z chemii są zawsze łatwiejsze od matur majowych
martynka89
Posty: 121
Rejestracja: 4 lis 2007, o 18:01

Re: próbna matura z CKE

Post autor: martynka89 »

no to mnie dziewczyny pocieszylyscie nie ma coP ide sie uczyc P
scarlett89
Posty: 519
Rejestracja: 1 sie 2007, o 00:42

Re: próbna matura z CKE

Post autor: scarlett89 »

Hej pani Korczaszko,

jak konkurs?:)
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: próbna matura z CKE

Post autor: Korczaszko »

źle i to bardzo źle skopałam chyba dwa najprostsze zadania a było ich 5 natomiast laborki nadspodziewanie dobrze, za pewne nie wykryłam wszystkiego, ale okazało się, że probówki jednak nie gryzą
scarlett89
Posty: 519
Rejestracja: 1 sie 2007, o 00:42

Re: próbna matura z CKE

Post autor: scarlett89 »

Oj nie ma tego złego. itd:) Liczy się doświadczenie i obycie przed matura z rozna forma zadań:)
Jakie to byly zadania?
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: próbna matura z CKE

Post autor: Korczaszko »

na maturze są raczej inne
heh chciałam dać linka do zadań ale ich jeszcze nie umieścili w internecie. jedno zadanie z elektrochemii, a drugie z organicznej (i to jestem bardziej na siebie zła)
David
Posty: 903
Rejestracja: 17 mar 2008, o 22:15

Re: próbna matura z CKE

Post autor: David »

Nie wiem jak w tym roku, ale jak przeglądam testy olimpiad z chemii z lat ubiegłych to stwierdzam, że są łatwe dosyć. Może nie banalne, ale jeżeli sie chocaiż troche przysiądzie do nich, to myslę że nie jest tak źle .
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: próbna matura z CKE

Post autor: Korczaszko »

ale ja nie brałam udziału w olimpiadzie, z nią nie dałabym sobie rady to był dosyć prosty konkurs (nie wykraczający ponad materiał z LO, ale pytający raczej o te trudniejsze zagadnienia)
scarlett89
Posty: 519
Rejestracja: 1 sie 2007, o 00:42

Re: próbna matura z CKE

Post autor: scarlett89 »

ok, czekam na linka z konkursu chodziło mi o obycie z chemią - a nie że z typowymi zadaniami na maturze u mnie w szkole nie ma takich konkursów, nauczycielom nie chce się z reguły nic takiego organizować. ale z kolei na nauczanie z bioli i chemii nie moge jednak narzekac:)
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: próbna matura z CKE

Post autor: Korczaszko »

na drugim były troszkę trudniejsze
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości