próg 2009

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: próg 2009

Post autor: Grzybu123 »

No niestety, gdyby to była Łódź bym się nie martwił, ale to jest Wrocław i Ci, co się dostaną do Krakowa albo Warszawy to może tam pójdą, a reszta z górnej półki pójdą do Wrocławia. PS. Ja też Dolny Śląsk
ko_ko
Posty: 59
Rejestracja: 8 lip 2009, o 08:45

Re: próg 2009

Post autor: ko_ko »

ej no nie odbierajcie mi nadziei! ja chce na stomatologie! jestem gdzies kolo 258 miejsca i wg mnie bedzie tak : 100 osob pojdzie na lekarski, 30 do krakowa, 30 do wawy, 30 na inne uczelnie (proporcje moga byc oczywiscie inne, do wyboru do koloru) i witaj o Wrocławiu :D:D
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: próg 2009

Post autor: Grzybu123 »

Nie no ze stomatologią to zawsze jest inaczej P Sprawdź sobie pesele, pewnie się dużo powiela ze stomatologią znając życie. No i mimo mniejszej ilości miejsc tam zawsze się jest łatwiej dostać.

Pozdrawiam
holly golightly
Posty: 44
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:05

Re: próg 2009

Post autor: holly golightly »

Ja mam pozycję ok 155 (gdzieś 90-ileś pod krechą)na stomię i modlę się ,żeby ci z wyższym wynikiem dostali się na swoje wymarzone studia w innym mieście .
Z całego serca wam życzę -serio nigdy tak szczerze nie pragnęłam cudzego, obcego dobra.
klepsydra
Posty: 105
Rejestracja: 4 maja 2009, o 17:08

Re: próg 2009

Post autor: klepsydra »

jestem na farmacji osoba 348 i mam 152 punkty. mam jakies szanse ?:(
paulinakon
Posty: 83
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 20:53

Re: próg 2009

Post autor: paulinakon »

W dupie to mam! Centralnie!

Znajomy, który ledwo zdał matmę i fizykę (oba R), na lekcje rzadko kiedy był przygotowany, dostał się na wrocławską polibudę za pierwszym razem, na swoje wymarzone studia!
Ja za to pracowałam jak wół, matura z biologii nie poszła tak, jak powinna, a i szanse na studia teraz zmalały niemalże do 0.

Przyłożę się w przyszłym roku do wszystkich trzech przedmiotów i zapiszę się na jakieś korki z łaciny, bo w szkole nie miałam.

Tragedia jak zobaczyłam te progi. Jestem normalnie załamana.
ko_ko
Posty: 59
Rejestracja: 8 lip 2009, o 08:45

Re: próg 2009

Post autor: ko_ko »

dziekuję koledze za rozbudzającą dalszą kombinatorykę wypowiedz
oby się udalo:) przespalam to i jest nierealne, aby tak wszystkim dobrze poszlo mysle ze te 500-700 osob z wroca to smietanka (a raczej ta pianka z kapuczino:P) na caly kraj, ktora pomalu, ale konkretnie, bedzie opadac (jak to ona lubi, wystarczy zamieszać:p)

trzymam kciuki za Ciebie!

i rowniez pozdrawiam:)
holly golightly
Posty: 44
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:05

Re: próg 2009

Post autor: holly golightly »

Kiedy listy ogłasza Kraków i Warszawa wie ktoś? Bo jak się nie zsynchronizują za bardzo to podejrzewam ,że znaczny spadek nastąpi dopiero z 3 listą
ko_ko
Posty: 59
Rejestracja: 8 lip 2009, o 08:45

Re: próg 2009

Post autor: ko_ko »

z tego co pamietam krk 14, wawa 10 (ale chyba tylko lek bez stomy) jeszcze wiem, ze katowice 14 i lublin dzis

[ Dodano: |9 Lip 2009|, o 09:42 ]
a przepraszam katowice 13go
holly golightly
Posty: 44
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:05

Re: próg 2009

Post autor: holly golightly »

Czyli strzelam ,że próg obniży się znacznie przy 3 liście a przy 4 sytuacja może się zmienić dla wielu na korzyść .Pozdrawiam i głowy do góry.
ko_ko
Posty: 59
Rejestracja: 8 lip 2009, o 08:45

Re: próg 2009

Post autor: ko_ko »

w takim razie do 14go. Oby moje 235 wystarczylo na jakąś n-tą listę, eh

gratuluje bardzo wszystkim, ktorzy sie dostali:) a zazdroszcze jeszcze bardziej!
Pawlas
Posty: 12
Rejestracja: 9 lip 2009, o 09:58

Re: próg 2009

Post autor: Pawlas »

Tego roczne progi mnie załamały, nawet w najgorszych snach nie przypuszczałem, że będą aż tak wysokie. Mam te moje 254pkt i myślałem, że bez problemu się zalapię na 1-wszą listę, a tu 180 na liście rezerwowej. Myślicie, że mam jakieś szanse się dostać, czy raczej za rok znów matura?
holly golightly
Posty: 44
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:05

Re: próg 2009

Post autor: holly golightly »

Pawlas pisze:Tego roczne progi mnie załamały, nawet w najgorszych snach nie przypuszczałem, że będą aż tak wysokie. Mam te moje 254pkt i myślałem, że bez problemu się zalapię na 1-wszą listę, a tu 180 na liście rezerwowej. Myślicie, że mam jakieś szanse się dostać, czy raczej za rok znów matura?
Nie, nie dostaniesz , nawet na to nie licz

Człowieku masz świetny wynik i dostaniesz się zapewne w drugim czytaniu-co mają powiedzieć osoby , które mają poniżej 250,240 i mniej ? Takie gadanie większość tylko irytuje.Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości