próg 2009

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
holly golightly
Posty: 44
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:05

Re: próg 2009

Post autor: holly golightly »

teraz możemy napisać jak ci z gory ojejku jejku mamy tylko 177 czy gdziekolwiek mamy szanse , ku pokrzepieniu serca ( i głupoty ) :D
ko_ko
Posty: 59
Rejestracja: 8 lip 2009, o 08:45

Re: próg 2009

Post autor: ko_ko »

zgadzam się, na prawde to przykre jak ktos ma ponad 250 i pyta czy sie dostanie, czy czeka go poprawa matury włos sie jerzy. Progi sa jakie sa, ale ogromna niespodzianka na przywitanie, to moze jeszcze wieksza na pozegnanie?
licze na duze dysproporcje miedzy lek, a stomatologia
holly golightly
Posty: 44
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:05

Re: próg 2009

Post autor: holly golightly »

marta90 pisze:Ja wiem że takie pytania są denerwujące, sorry jeśli Was uraziłam, ale ja naprawde nie jestem idiotką która chce się pochwalić wynikiem, tylko naprawde chciałabym znać Wasze zdanieczy jest realne żeby aż 130 osób zrezygnowało z Wrocławia? Na rzecz czego? Krakowa? Warszawy? Sama juz nie wiem.
Dzieki za odpowiedz.

Chwała zakwalifikowanym w pierwszej liście.
Nikogo nie uraziłaś,raczej zirytowałaś. Jesteś po prostu kolejną z wielu osób, które maja bardzo realne szanse na dostanie się(popatrz na temat progi 2008 ,by zdać sobie sprawę,jak mogą opaść progi w poszczególnych listach),a nie wierzą w siebie co może być denerwujące ,dla takiej osoby jak ja ,która ma poniżej 250 ,a wciąż ma nadzieję na dostanie się.

Może nie powinnam na ciebie naskakiwać,ale irytujące jest tłumaczenie kolejnej osobie ,że dostanie się na 100%.

Także nie stresuj się i korzystaj z wakacji, bo masz za mały problem,by się nim denerwować.
foxy_
Posty: 230
Rejestracja: 8 maja 2009, o 22:56

Re: próg 2009

Post autor: foxy_ »

Spokojnie, bez nerwów. Tegoroczne progi są tak wielkim zaskoczeniem, że wszystkim już odbija. Ja wiem, że tłumaczenie po raz setny tego samego jak ogromnie irytujące, ale w takim wypadku po prostu nie odpisujcie, jeśli nie macie do tego siły

Trzeba być dobrej myśli i mieć wór cierpliwości. Teraz wszyscy się stresujemy, bo od tych wszystkich procencików i statystyk zależy nasza przyszłość. Ale trzeba też zdrowego rozsądku.

Wydaje mi się, że realny jest spadek progów o nawet 20 punktów, więc jeszcze nie wszystko stracone! Powodzenia wszystkim!
kajto
Posty: 23
Rejestracja: 19 kwie 2009, o 20:24

Re: próg 2009

Post autor: kajto »

Wiecie co jest największym skandalem?
To że te listy nie są ogłaszane równocześnie. To jakaś paranoja. Mam 264 pkt na wrocław i 177 na zabrze i wolę iść do zabrza. Ale dostałem się z pierwszej listy do wrocławia i teraz chciałem zabezpieczyc sie zozyc do wrocławia i wycofać papiery jak dostanę się do zabrza, ale jak się okazuje żeby wyciągnąć paiery z wrocławia trzeba złożyć podanie o rezygnację ze studiów którego rozpatrzenie trwa MINIMUM 5 DNI. Rozumiecie to To co robią we wrocławiu to po prostu jakiś skandal! To tak na dobrą sprawę uniemożliwia wybranie sobie uczelni, bo nie jestes w stanie dowiesc dokumentow na inna uczelnie zwłaszcza ze we wrocławiu domagająsię zarówno oryginału jak i odpisu świadectwa dojżałosci. NIe mówiąc już o sztucznie podciągniętym progu na 263pkt(przy nieco ponad 240 w łodzi?). Pocieszę was ze lista we wrocławiu na dzien dzisiejsszy zamknęła sie na 80 kilku osobach więc jeszcze ponad połowa miejsc wolna i jedno moje bo nie mam zamiaru oddawać swojej wolności w ręce zadufanego w sobie dziekanatu.

ALE JESTEM WKU. powinni spalić tą stara paskudną budę.
foxy_
Posty: 230
Rejestracja: 8 maja 2009, o 22:56

Re: próg 2009

Post autor: foxy_ »

Zartujesz chyba Treaz to mnie zszokowaleś! Już nie wiem, czy mam składać papiery do Wrocka, jeśli mają miz ablokować Wawę, nad którą się jeszcze zastanawiam czy już nie! No porażka po prostu z tymi listami Ale jak oni mogą rozptarywać podanie?! W ogole co im do tego, moja sprawa przecież! Jesteś pewny że masz prawdziwe informacje? Przecież to nie do uwierzenia. Zdenerwowalam się teraz na tych wszystkich głąbów z uczelni.
Stazystka
Posty: 389
Rejestracja: 12 cze 2009, o 06:35

Re: próg 2009

Post autor: Stazystka »

kajto pisze:ale jak się okazuje żeby wyciągnąć paiery z wrocławia trzeba złożyć podanie o rezygnację ze studiów którego rozpatrzenie trwa MINIMUM 5 DNI. Rozumiecie to
ZE CO?

[ Dodano: |9 Lip 2009|, o 18:11 ]
nieoni tak nie moga zrobic, to by blokowalo polowe progow uczelni w kraju . /// kur waa

[ Dodano: |9 Lip 2009|, o 18:13 ]
a poza tym chyba musieliby to uwzglednic w zasadach rekrutacji ktore sa podawane z kilku miesiecznym wyprzedzeniem i nie mozna ich tak o sobie zmieniac w trakcie
kajto
Posty: 23
Rejestracja: 19 kwie 2009, o 20:24

Re: próg 2009

Post autor: kajto »

BYŁEM DZISIAJ W DZIEKANACIE Z PAIPERAMI Rozumiecie? Wchodze do kolejki stoję. Za mną jakiś ziomek lekko zdenerwowany z mamą stoi. I wychodzi baba z dziekanatu zapisać sobie na kartce kolejność kolejnych ludzi w kolejce, zapisuje mnie mojego kumpla i podchodzi do tego ziomka z tyłu. Jego mama pyta o wycofanie papiuerów. I TERAZ ZACZYNA SIĘ DYSKUSJA: Aby wyciągnąć paipery należy złożyć podanie o rezygnację ze studiów, bo państwo po oddaniu dokumentów tu zostajecie naszymi studentami, my przygotowujemy indeks itp, pytam ile to wszystko trwa Odpowiada rozpatrzenie podania i odbiór dokumentów to minimum 5 dni ja no ale jak to przeciez wtedy nie zdołam donieść dokumentów na inna uczelnie ona to już nie nasz problem, niestety musicie podjąć decyzję ja"to skandal!, dlaczego listy nie są ogłaszane równoczęśnie ona bop byłyby zapchane(nielogiczne! byłoby tak samo) poza tym to nie jest system zewnętrzny tylko indywidualny kazdej uczelni. my chcemy najlepszych studentów, więc albo się ddecydujecie teraz albo nie"


sprawa prosta, lecą w kulki i robią wszystko by uniemożliwić zmianę uczelni. Dlatego te lista wcześniej i jakies cholerne podania


SKANDAL

[ Dodano: |9 Lip 2009|, o 18:16 ]
p.s.
ja i ten ziomek z tyłu zrezygnowaliśmy obaj chcemy zabrze mamy prawie identyczną sytuacje on 178 ja 177.
Stazystka
Posty: 389
Rejestracja: 12 cze 2009, o 06:35

Re: próg 2009

Post autor: Stazystka »

niech mnie nawet nie wkur$#%%^^&@%$#&$

[at]$#^$#&#%^$[at]*#%(^$%&#$#%^$![at][at]!
ko_ko
Posty: 59
Rejestracja: 8 lip 2009, o 08:45

Re: próg 2009

Post autor: ko_ko »

ale chamstwo, jakas paranoja musze zejsc z tego kompa bo zaraz eksploduje
kajto
Posty: 23
Rejestracja: 19 kwie 2009, o 20:24

Re: próg 2009

Post autor: kajto »

Mnie też niemiłosiernie to wkur robia po prostu wszystko ale to wszystko zeby utrzymac jak najwiecej ludzi z 1 listy. Pewnie dlatego ze nisko w rankingach lecą.

A ten babsztyl mówił to z taka perfidia na dodatek Tak jakbyśmy to my byli dla nich a nie oni dla nas. Jasno powiedziałą że musisz podjąć decyzję albo wchodzisz albo out.
foxy_
Posty: 230
Rejestracja: 8 maja 2009, o 22:56

Re: próg 2009

Post autor: foxy_ »

Jest na sali lekarz? Bo ja zaraz zawału dostanę!

Niech ta baba nie wciska kitu, że już jutro robią indeksy Bo jej nie uwierzę Ja nie mogę, co za chamstwo I to ma być prostudencka uczelnia?! Ja tam zadzwonie jutro i wszystkich opierdziele po kolei, bo po prostu psychicznie nie wytrzymam z takimi głąbami.

Jakim cudem oni mogą sobie z nami w kulki tak lecieć? Ktoś nie wie, jak było w zeszłym roku? Ja idę po kilogram czekolady, bo zwariuję tutaj. Niech ktoś mnie uspokoi
kajto
Posty: 23
Rejestracja: 19 kwie 2009, o 20:24

Re: próg 2009

Post autor: kajto »

Ni cholery nie wiem. Byłem 100% pewny że nie ma problemu wyciągnięciem papierów, ba myślałem ze skoro mam oryginał i odpi świadectwa to mogę spokojnie dwie uczelnie załatwić i nie spieszyć się z wyciąganiem papierów z jednej. A tu nie dość że wrocław chce koniecznie dwóch to jeszcze nie chce ich oddać.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości