Próg lekarski 2013

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: fronc »

marta02, Poprawki maj? jako? w pierwszym tygodniu wrze?nia.
W ?odzi takie progi kosmiczne bo strasznie postawili na marketing - mo?na znale o nich miliard filmików, gdzie twierdz? ?e s? najwi?ksz? i najlepsz? uczelni? medyczn? w Polsce i wgl och i ach
Mysle ze jeszcze tam sie sporo przesunie - cz? pójdzie na woj-lek, cz? do innych miast. Trzeba czeka? . Ja jednak z moim marnym wynikiem powoli my?l? sk?d wzi kas? na niestacjo ^^
czy lista rezerwowa by?a razem z ogóln? czy oddzielnie?
Z pewno?ci? w Olsztynie jest jedna lista dla wszystkich.
Szkoda tylko ?e nie do wgl?du , zeby mogli ziomeczków swoich wciska? bez kolejki .
moira
Posty: 35
Rejestracja: 24 lip 2013, o 18:50

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: moira »

witek_932 pisze:Nic si? nie bójcie, ja wam zwalniam miejsce
Thx, zawsze to 1 miejsce do przodu ))
moira
Posty: 35
Rejestracja: 24 lip 2013, o 18:50

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: moira »

[at] fronc b?d? dobrej my?li, w tym roku progi na sporej ilo?ci uczelni by?y ni?sze ?rednio o 2-1 pkt (podejrzewam, ?e nawet w ?odzi, tylko jeszcze si? nie odetkali od tych dzia?a? marketingowych ), je?li oprzemy si? na powtarzalno?ci i jakiej? logice zachowania, to jest du?a szansa, ?e z tymi punktami dasz rad?, ale jak to si? mówi przezorny zawsze ubezpieczony, tote? je?li masz mo?liwo?ci to rozgl?daj si? za kasior? na niestacjonarne, lepiej mie? ni? nie mie? i potem ?a?owa?.
Awatar użytkownika
rysieńka
Posty: 201
Rejestracja: 4 maja 2013, o 22:08

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: rysieńka »

fronc pisze:W ?odzi takie progi kosmiczne bo strasznie postawili na marketing - mo?na znale o nich miliard filmików, gdzie twierdz? ?e s? najwi?ksz? i najlepsz? uczelni? medyczn? w Polsce i wgl och i ach
Tutaj masz racj? moja rodzima ?ód? nie?le si? promuj?. Na ich ulotce (która zosta?a zrobiona naprawd? estetycznie i nowocze?nie) chwal? si? 1 miejsce w LEPie, Perspektywami itp. Pewnie st?d tak wysokie progi.
Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: fronc »

moira, No dok?adnie to ju? b?dzie 2 poprawka - wi?c siedzenie w domu nie ma sensu, lepiej juz pój na te niestacjo i próbowa? si? przenosi?
marta02
Posty: 9
Rejestracja: 17 lip 2013, o 14:39

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: marta02 »

Jak przewidujecie, spadnie do 430 po dzisiejszym braku kolejnej listy w ?odzi(maj? komplet)? Czy to raczej niemo?liwe w tym roku?
marta02
Posty: 9
Rejestracja: 17 lip 2013, o 14:39

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: marta02 »

w olsztynie
moira
Posty: 35
Rejestracja: 24 lip 2013, o 18:50

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: moira »

Mam szalon? teori?- mo?e maj? komplet w ?odzi, bo pó? Olsztyna z wysok? ?redni?, Ci od egzaminu z anatomii i histologii i tam zaklepali sobie miejsca ?
Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: fronc »

Buahaha Póki we wrze?niu nie rusz? si? inne uczelnie to ?ód? b?dzie sta?a. Niemo?liwe ?eby mieli ju? komplet, ?yj? marzeniami ze nikt juz nie b?dzie przenosi? papierów ( nie b?d? musieli nic robi?) tak jak Olsztyn ^^
Ty si? na pewno dostaniesz ( 433,3 je?li dobrze pami?tam), we wrze?niu zadzwoni? do Cb na 100 %
moira
Posty: 35
Rejestracja: 24 lip 2013, o 18:50

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: moira »

[at]
Oby, oby
A tak a propo- jakby? musia? gdzie? si? na p?atnych zaczepi? (odpuka?)- Znajoma znajomej studiuje w Poznaniu i bardzo sobie chwali t? uczelni?- ma porównanie z Medyczn? we Wrocku (który te? z?ej opinii nie ma ) bo tam ko?czy?a farmacj?, a potem posz?a na lekarski na 4 tym roku farmacji.Nie wiem jak porównanie z Bydgoszcz?, ale te? opinii nie ma najgorszych, niemniej jednak najbardziej rozs?dny, ludzki i zorganizowany, z tego jakie opinie i plotki do mnie docieraj?- wydaje si? w?a?nie Pozna?.
Ja niestety z wielu wzgl?dów nawet nie mog?am tam startowa?, ale sobie mówi?, ?e nie ma tego z?ego
Oczywi?cie w razie w"decyzj? podejmuj sam, ja tu wystawiam opini? posi?kuj?c?.Jednak jakby nie by?o- te? masz spore szanse, na granicy, ale jednak one s? .

[at]?ka- gratuluje, widz? na stópce, ?e przytulili Ciebie na woj-leku!
nextion
Posty: 4
Rejestracja: 21 sie 2013, o 11:19

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: nextion »

witam,
mam takie pytanie do was- orientuje si? kto? którego wrze?nia mniej wi?cej zaczynaj? dzwoni? po ludziach z olsztyna? Ja na szczcie si? ju? tam dosta?em i zostan?, ale znajoma ma 434 pkt / oko?o 350 mce i nie wie czy mie? jeszcze nadziej? na UWM, czy ju? spocz gdzie? na p?atnych.

marta02
Posty: 9
Rejestracja: 17 lip 2013, o 14:39

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: marta02 »

W?a?nie, jak my?licie?
parabola994
Posty: 22
Rejestracja: 28 cze 2013, o 13:15

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: parabola994 »

Dosta?am si?! Dzisiaj otrzyma?am maila z UWM z informacj? ?e zosta?am przyj?ta na studia. Papiery mam dostarczy? do 4.09. Zatem obecny próg wynosi najwy?ej 436 punktów
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości