Próg lekarski 2013

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
moira
Posty: 35
Rejestracja: 24 lip 2013, o 18:50

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: moira »

To, które mam miejsce pisa?am ju? chyba ze 3 razy w postach poprzednich, na tym samym w?tku- wystarczy przejrze?.no ale si? zlituj? 374
moira
Posty: 35
Rejestracja: 24 lip 2013, o 18:50

[Link] Próg lekarski 2013

Post autor: moira »

[at]_ola

Poczytaj sobie troch? opinii o tym jak si? studiuje na poszczególnych medycznych- na tym forum jest sporo w?tków:

medycyna-kierunek-lekarski-vf16.htm

Wsz?dzie si? trzeba uczy?, cho? liczy si? podej?cie do studentów, i owszem.

Z tego co wiem, to Katowice si? zreflektowa?y bo ju? z?a fama smrodem za nimi sz?a i staraj? si? odpracowa? i z?agodzi? t? z s?aw? Mordoru- jest spokojniej i lepiej studentów traktuj? ni? niegdy?.
Mam znajom?, co sko?czy?a katowick? medyczn?, ona osobi?cie jest zadowolona (zaczyna?a studiowa? gdy jeszcze panowa? Mordor), mimo tego, i? urodzi?a dziecko na czwartym roku, da?a dziewczyna rad? .

Poczytaj i sama podejmij decyzj? .
dr_ola
Posty: 10
Rejestracja: 24 lip 2013, o 15:39

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: dr_ola »

[at], dzieki. Postanowilam ze jesli Olsztyn mnie zechce to nie bede sie opierac Mam duzo blizej i jednak samo miasto jest przyjemniejsze niz Katowice.
A tak btw to wie ktos czy w Olsztynie chc? oryginal swiadectwa czy moze byc odpis?

faaarmaaacja
Posty: 24
Rejestracja: 4 sie 2011, o 18:33

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: faaarmaaacja »

.
zielarz
Posty: 3
Rejestracja: 5 wrz 2013, o 00:05

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: zielarz »

[at]_ola
JA szczerze mówi?c na twoim miejscu wybra? bym katowice bo ja jestem zdania, ?e wi?ksza odleg?o od domu to lepiej oraz b?d?my szczerzy katowica s? lepsz? uczelni? i z opinii moich znajomych maj? lepsze preparaty
Gosiek90
Posty: 5
Rejestracja: 9 wrz 2013, o 21:44

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: Gosiek90 »

Nie przeczyta?am wszystkich waszych dyskusji, bo nie mam tyle czasu.
Je?eli chodzi o ?wiadectwo maturalne to na ka?dej uczelni w tym kraju jak si? ju? dostaniecie to nale?y dostarczy? orygina?. (Kopia potwierdzona notarialnie nie wchodzi w gr?)
Je?eli chodzi o preparaty na anatomii to trzeba przyzna?, ?e to jedna z lepiej zorganizowanych katedr w porównaniu do innych uczelni. Preparatów na pewno dla wszystkich wystarczy i na waszym miejscu usiad?abym ju? do ksiek, bo na pierwszych zaj?ciach trzeba by? przygotowanym.
A co do progów.
Z roku na rok s? coraz ni?sze. W pierwszym terminie anatomi? zda?a minimalna liczba osób (mniej ni? palców u jednej r?ki) wi?c ci ludzie w tej chwili blokuj? wam miejsca. Moim zdaniem osoby z wynikiem punktowym 422 i wy?ej mog? spa? spokojnie.
Fakt uczelnia zwi?kszy?a limit przyj, ale i tak nie studiuje tyle osób co zaczyna?o. Ja jestem ju? po 3 roku. Zaczyna?o nas 80 - obecnie zosta?o 37
Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: fronc »

Wreszcie gada kto? kto ma poj?cie. To ja z moim 420 mog? spa? troch? niespokojnie ? ^^ Postrasz jeszcze to zostan? sami desperaci
Gosiek90
Posty: 5
Rejestracja: 9 wrz 2013, o 21:44

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: Gosiek90 »

Tak naprawd? progi dopiero zaczn? spada?. Dzisiaj jest dopiero 10 wrze?nia. Polecam uzbroi? si? w cierpliwo i czeka? na telefon z dziekanatu pod koniec miesi?ca. Studiowa? medycyn? b?d? g?ównie ci którzy podejm? decyzj? i spakuj? si? w 2 dni przed rozpocz?ciem roku akademickiego
Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: fronc »

Ja mog? nawet ju? po rozpocz?ciu. Wielkie dzi?ki za poprawienie nastroju
Czyaba
Posty: 21
Rejestracja: 2 wrz 2013, o 08:28

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: Czyaba »

Gosiek90 - my?lisz, ?e to samo tyczy si? wojleku? Podobne progi by?y zawsze tu i tu. A obiecuj?, ?e jak tylko przyjm? mnie na wojlek to nie b?d? zajmowa? miejsca w Olsztynie (mimo ?e jeszcze si? nie dosta?am ani tu ani tu )
Gosiek90
Posty: 5
Rejestracja: 9 wrz 2013, o 21:44

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: Gosiek90 »

Czyaba - my?l?, ?e powiniene? si? martwi?, ?eby w ogóle przyja ci? jakakolwiek uczelnia. Je?eli si? jeszcze nigdzie nie dosta?e? to marzenie 10 wrze?nia o przebieraniu w wyborze uczelni jest troszk? niepowa?ne.

Poza tym wi?cej osób chce zawsze studiowa? w ?odzi. Sam wiesz, który jeste? pod kresk?.
moira
Posty: 35
Rejestracja: 24 lip 2013, o 18:50

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: moira »

[at]_80,
co si? dzieje, ?e tak du?o osób odpad?o do tego Twojego 3-go roku- poprzenosili si?, powyje?d?ali czy oblali egzaminy?
moira
Posty: 35
Rejestracja: 24 lip 2013, o 18:50

Re: Próg lekarski 2013

Post autor: moira »

moira pisze:[at]_80,
co si? dzieje, ?e tak du?o osób odpad?o do tego Twojego 3-go roku- poprzenosili si?, powyje?d?ali czy oblali egzaminy?
Upsss, pardon- [at], wybacz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości