próg na lekarski w Olsztynie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
kamilorni
Posty: 539
Rejestracja: 10 maja 2010, o 15:22

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: kamilorni »

aleksandra1601 pisze:dzi?ki za odp wiem, ?e na weterynari? z pierwszej listy przyj?li 220 osób na 200 miejsc
na weterynarii maj? 216 miejsc, dla ?cis?o?ci
ale fakt faktem - w pierwszej li?cie wzi?li z nadwy?k?.
Agusia90
Posty: 155
Rejestracja: 28 lip 2010, o 22:02

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: Agusia90 »

shamrock, chyba do nikogo ju? nie dzwoni?, nikt nic nie pisze
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: Khayman00 »

Je?li wzi?li nadmiar, tak jak s?ysza?em, to albo ju? nie zadzwoni? do nikogo, albo mo?e do góra 5 osób pod koniec wrze?nia, oczywi?cie tylko wtedy je?li b?d? jakie? ruchy w innych miastach.
skun
Posty: 144
Rejestracja: 30 lip 2010, o 08:57

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: skun »

Ruchy w innych miastach s?. A próg w Olsztynie chyba na dzie? dzisiejszy 223. W ka?dym razie wie?ci o innym nie ma - je?li do kogo? zadzwonili, to albo nie jest zarejestrowany na tym forum, albo nie chce si? dzieli? swoim szczciem
borubar
Posty: 122
Rejestracja: 5 lis 2008, o 12:04

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: borubar »

No i to by? wrze?niowy ruch z 225 na 223, wszystko idzie jak rok temu, wi?c ostatnia szansa ze zadzoni? do max 3 osób praktycznie w pa?dzierniku.
Galaxia
Posty: 533
Rejestracja: 8 cze 2009, o 19:21

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: Galaxia »

powiedzcie mi do kiedy osoby z 223 musz? z?o?y? dokumenty? mam 222 punkty, dlatego pytam.
skun
Posty: 144
Rejestracja: 30 lip 2010, o 08:57

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: skun »

Standardowo to czas na z?o?enie dokumentów od momentu zakwalifikowania delikwenta, jest od kilku dni do tygodnia
borubar
Posty: 122
Rejestracja: 5 lis 2008, o 12:04

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: borubar »

Ja w Olsztynie mia?em np 25 godzin i 30 min. Zadzonili o 12:30 w poniedzia?ek, mia?em czas do 14 we wtorek I tylko dlatego ?e Panie mnie ju? znaj? bo jestem spadochroniarzem to mi potwierdzi?y we wtorek bez papierów a potwierdzi?em w ?rode:) (a jestem z Krk)
Galaxia
Posty: 533
Rejestracja: 8 cze 2009, o 19:21

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: Galaxia »

mam pytanie co do progu
poniewa? osoby z 222 mia?y wys?a? ?wiadectwo. powsta? wiec jaki? warunek (i jaki?), czy mo?e wszyscy z 222 si? dostali?
trauma
Posty: 91
Rejestracja: 8 lip 2010, o 12:31

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: trauma »

Od?wie troch?. Te 222pkt to na 300 mo?liwych, tak?
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: Khayman00 »

Tak.
karrlajn

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: karrlajn »

Witam Przypadkiem trafi?am na w?tek i postanowi?am dowiedzie? si? o zasadach rekrutacji na rok 2011/2012. Jestem maturzystk? maj 2011, my?l? o kierunku lekarskim, dlatego te? sk?adam papiery na wszystkie mo?liwe uczelnie medyczne w Polsce. Zdaj? chemi? i biologi? na poziomie rozszerzonym, fizyk? na podstawowym. Chc? zapyta?, czy op?aca mi si? sk?ada? papiery do Olsztyna? W sumie zaczam zastanawia? si? nad t? uczelni?, jednak?e czyta?am wypowiedzi ludzi z lat ubieg?ych, mówi?, ?e w takim przypadku jak mój s? marne szanse Czy kto? wie, jak w moim roku b?d? naliczane pkt? % z matur x 1, czyli na 300 mo?liwych z tym, ?e fizyka lub matematyka na poziomie podstawowym, czy tak jak wcze?niej, rozszerzenie x2 a podstawa x1?
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: Khayman00 »

Chyba jeszcze nie wiadomo jakie b?d? u nas warunki rekrutacji, przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości