próg na lekarski w Olsztynie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Kirsten
Posty: 571
Rejestracja: 17 maja 2009, o 22:29

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: Kirsten »

Czyli próg musi by? :468:, bo osoby z 467 nie ma, a 466 nie przyj?li.
Awatar użytkownika
Irminna
Posty: 200
Rejestracja: 10 lip 2010, o 10:58

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: Irminna »

Czyli Olsztyn II lista - 234
Asillith
Posty: 751
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:58

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: Asillith »

To znaczy ?e prawie nikt z pierwszej listy im papierów nie z?o?y? Bo moja pozycja osoby nie przyj?tej to 170 która? a mam 233pkt i spokojnie czekam:)
Awatar użytkownika
aleksandra1601
Posty: 221
Rejestracja: 5 kwie 2010, o 21:40

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: aleksandra1601 »

pozycja osoby na li?cie si? nie zmienia, ja ci?gle mam 139, tylko status zmieni? si? z kandydata na li?cie rezerwowej na kandydata zakwalifikowanego"
DwK51
Posty: 117
Rejestracja: 14 mar 2010, o 11:36

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: DwK51 »

Spad? tylko 6 pt wi?c raczej sporo osób im z?o?y?o dokumenty.
Odesz?o tylko cz? do ?odzi pewnie.
Awatar użytkownika
Irminna
Posty: 200
Rejestracja: 10 lip 2010, o 10:58

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: Irminna »

Asillith pisze:To znaczy ?e prawie nikt z pierwszej listy im papierów nie z?o?y? Bo moja pozycja osoby nie przyj?tej to 170 która? a mam 233pkt i spokojnie czekam:)
A gdyby? si? dosta?a do Olsztyna to b?dziesz rezygnowa? ze Szczecina czy zostajesz w PAM?
Asillith
Posty: 751
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:58

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: Asillith »

Jeszcze my?l? ale sk?aniam si? przy Szczecinie jednak coraz bardziej. S?dz? ?e ma?o osób z?o?y?o bo jest tylko 80 miejsc a przyj?li spor? cz? jakby kolejne ok 80 osób.
Awatar użytkownika
Irminna
Posty: 200
Rejestracja: 10 lip 2010, o 10:58

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: Irminna »

Zapyta?am ci? bo ja te? my?l? i ciekawa jestem co ciebie sk?ania, tzn. ch?tnie pozna?abym twoje argumenty
Awatar użytkownika
Amira1001
Posty: 52
Rejestracja: 14 paź 2009, o 00:35

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: Amira1001 »

U mnie 466 i te? na rezerwowej. Asillith je?li masz mo?liwo to id? na PAM. Mieszka?am w Szczecinie par? lat, ogólnie miasto mi akurat poza paroma naprawd? ?adnymi miejscami to si? nie podoba, ale to jest sprawa indywidualna komu co lepiej pasuje. Ja mam star? matur? dlatego warunki rekrutacji inne, sk?ada?am tylko do Poznania i Olsztyna, ale w Poznaniu nie dosta?am si? i te? si? zastanawiam czy jak tutaj si? dostan? to czy i czy nie. Natomiast w Twojej sytuacji je?li chodzi o uczelni? wybra?abym PAM.
Awatar użytkownika
Irminna
Posty: 200
Rejestracja: 10 lip 2010, o 10:58

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: Irminna »

Amira1001 pisze: Natomiast w Twojej sytuacji je?li chodzi o uczelni? wybra?abym PAM.
Dlaczego?
Awatar użytkownika
lorette
Posty: 63
Rejestracja: 4 cze 2009, o 21:34

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: lorette »

Dzieki za odpowiedz i znow mam pytanie: czy to, ze na koncie wciaz mam info z 15.07 jest normalne, czy powinnam sie martwic?
Z tego, co rozumiem, to je?li nie jestem zakwalifikowana, nic sie nie zmienia, tylko zastanawia mnie data
Awatar użytkownika
Amira1001
Posty: 52
Rejestracja: 14 paź 2009, o 00:35

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: Amira1001 »

Bo w?a?nie jak si? nie jest zakwalifikowanym to data te? si? nie zmienia, ogólnie na koncie nie zmienia si? nic, tak?e wszystko jest tak jak ma by?. Irminna co do PAMu to po prostu mieszka?am w Szczecinie, mia?am znajomych stamt?d, osobi?cie nie studiowa?am, ale wiem, ?e sobie chwalili no i to jest uczelnia ju? bardziej sprawdzona. Olsztyn jest w porz?dku nic nie mam do niego, sama tam sk?ada?am, to te? zale?y czy dla kogo? si? liczy np. odleg?o od domu czy nie itp.
Piotrek_m
Posty: 34
Rejestracja: 9 maja 2010, o 10:35

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: Piotrek_m »

Nie wiecie czy oby na pewno nie ma mo?liwo?ci wgl?du do list rankingowych w Olsztynie? Kurcze, jestem ciekawy jak przedstawia si? sytuacja, jaki jest próg itd. Szczecin ma próg 225 pkt. Spad? o 6 pkt, rok temu mia? 231. Olsztyn natomiast . próg wzrós? ogromnie.

Dajcie zna?, czy wiecie ile dok?adnie wynosi próg ile osób przyj?li itd. Pzdr
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości