próg na lekarski w Olsztynie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
[amber]
Posty: 11
Rejestracja: 28 lip 2010, o 19:04

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: [amber] »

Ja na szczcie mam rodzink? na ?l?sku, wi?c tam zrobi?am sobie ma przerw? na nock? Ale to tak wyj?tkowo w ramach wakacji, jak bed? je?dzi? do domu to ju? bez jakiegokolwiek zatrzymywania si?. No i oczywi?cie nocowa?am w Szczecinie, aby chocia? troch? go zwiedzi? i zrobic ma?e rozpoznanie Spa?am w DS-5, tam maj? pokoje go?cinne (jedno i dwuosobowe), nocka 45 z? i do dobre warunki (apartament to to nie jest, ale przecie? nie o to chodzi ). I zgadzam si? z Tob?, tak d?ugie podró?e s? okrutnie m?cz?ce
skun
Posty: 144
Rejestracja: 30 lip 2010, o 08:57

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: skun »

A musia?a? jako? wcze?niej rezerwowa?, deklarowa? ile dni masz zamiar sp?dzi?, dokona? jakiej? przedp?aty czy z dworca posz?a? do DS i za?atwi?a
Awatar użytkownika
[amber]
Posty: 11
Rejestracja: 28 lip 2010, o 19:04

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: [amber] »

Nie, tak prosto z dworca nie posz?am Zarezerwowa?am przez tel, bo pani, która odebra?a i tak ?mia?a si?, ?e po pó? godzinie mo?e ju? nie by? wolnych miejsc. Chocia? szczerze mówi?c nie wiem czemu, bo t?oku to tam strasznego nie by?o, hm. A to, ile dni chc? zosta? deklarowa?am ju? w recepcji i tam regulowa?am wszelkie p?atnosci.
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: julia.....:):) »

Agusia90 pisze:Julia nie smu? si?, w tamtym roku w Olsztynie spad?o 19 punktów ( z 243 na 224) to w tym powinno wi?cej, bo mniej osób pisa?o Fr i pewnie du?o osób z lepszymi wynikami pójdzie do ?odzi, Szczecina wtedy progi spadn?. Du?o osób sk?ada?o do Olsztyna asekuracyjnie, musz? jeszcze pozabiera? papiery-a z tym najd?u?ej schodzi. Ci co si? dostali to myk teraz na wakacje, a papiery niech le, kiedy? si? tam odbierze.
Ja mam ten sam problem i te? mi teraz smutno
wiesz i tak nie mam szans jestem daleko na li?cie i w?a?nie to ?e ludzie zabieraj? papiery do szczecina mnie niepokoi bo tam w?a?nie liczy?am na szczecin bo jestem na ni?szej pozycji i to dlatego .Po prostu tak musi by?
Agusia90
Posty: 155
Rejestracja: 28 lip 2010, o 22:02

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: Agusia90 »

Julia! To moze b?dzie odwrotnie i wi?cej osób wybierze Olsztyn, my wiemy tylko tyle, co wyczytamy na forum, a jak b?dzie zobaczymy. Ju? trzecia lista w Szczecinie co? nam rozja?ni. Porównamy z rokiem 2009, 2008 i wtedy ju? b?dzie mniej wi?cej wiadomo, czy spadki s? podobne i do ilu mo?e zej próg.G?owa do góry!
t_o_m_e_kk
Posty: 2
Rejestracja: 15 lip 2010, o 15:47

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: t_o_m_e_kk »

Mam pytanie czemu niektorzy z Was pisza ze prog jest 400 cos a niektorzy ze 229 ? jesli 229 to jak wtedy to liczycie ?
Awatar użytkownika
Catarina
Posty: 491
Rejestracja: 15 lip 2010, o 12:34

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: Catarina »

229 x2 = 458
Kirsten
Posty: 571
Rejestracja: 17 maja 2009, o 22:29

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: Kirsten »

tabularasaa pisze: Ale my?l?, ?e i tak sporo osób zrezygnuje na rzecz ?odzi czy Szczecina i próg spadnie
Zabawne, bo w dziale PAMu my?limy dokladnie na odwrot, ze inni zrezygnuja na rzecz Olsztyna i ?odzi, a w Szczecinie, wtedy zwolni sie troche miejsc Mam nadziej?, ?e rozs?dnie sie porozkladamy po tych uczelniach, bo wszystkie trzy sa dobre, a nie bedziemy wierzyc plotkom, ?e Szczecin brzydki, w ?odzi robi? mega przesiew pierwszoroczniaków, a w Olsztynie jest za du?o nowego sprzetu
[h]
Posty: 62
Rejestracja: 19 maja 2009, o 19:02

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: [h] »

Szczecin jest brzydki a ?ód? jest ?adna olsztyn z tych 3 miast to jest zdecydowanie najgorszy.
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: Khayman00 »

[h] pisze:Szczecin jest brzydki a ?ód? jest ?adna olsztyn z tych 3 miast to jest zdecydowanie najgorszy.
Na jakiej podstawie tak twierdzisz?
Awatar użytkownika
dzastinka
Posty: 151
Rejestracja: 16 lip 2009, o 20:25

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: dzastinka »

pewnie widziala zatorze i dworzec pkp ] to wystarczy
pozytywny
Posty: 57
Rejestracja: 3 sie 2009, o 16:01

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: pozytywny »

W zimie to Olsztyn mo?e ?rednio wygl?da, ale pó?n? wiosn?latem to ju? zupe?nie inne miasto.
Awatar użytkownika
Catarina
Posty: 491
Rejestracja: 15 lip 2010, o 12:34

Re: próg na lekarski w Olsztynie

Post autor: Catarina »

Olsztyn nie jest a? takim du?ym miastem, ale jak dla studentów to na prawd? fajny. Kortowo, jakie? knajpy i puby, fajna starówka i oczywi?cie najwa?niejsze ?adne budynki dla studentów lekarskiego.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości