Próg na lekarski w roku 2011

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
ksiaze
Posty: 67
Rejestracja: 3 wrz 2009, o 17:43

Re: Próg na lekarski w roku 2011

Post autor: ksiaze »

Wg nieoficjalnych ?róde? próg wyniós? 227 pkt. Aczkolwiek mówi? - wnioskuj? to na podstawie osób, które pisa?y w ró?nych miejscach. W tamtym roku by? o ile dobrze pami?tam 240 w pierwszym rzucie, wi?c jest spory spadek. Raczej sk?ania?bym si? te? do my?li, ?e du?o osób zrezygnuje z Olsztyna na rzecz innych uczelni(zw?aszcza ?cis?a czo?ówka), wi?c II i III rzut mo?e mie? nawet ko?o 218 pkt progu ostatecznie. Potem mo?na jeszcze czeka? na wrzesie?, a? ludzie pozaliczaj? anat? i zwolni? miejsce, albo inne uczelnie podkradn? studentów. Ale radz? si? nie za?amywa?. W tamtym roku ludzie na ni?szym miejscu ni? 400 si? dostawali, wi?c radz? cierpliwie czeka?, ALE te? nie ?y? zbyt wielk? nadziej? bo mo?e potem zabole?.
Awatar użytkownika
chevelle
Posty: 1240
Rejestracja: 21 paź 2009, o 16:47

Re: Próg na lekarski w roku 2011

Post autor: chevelle »

Jak nie w tym roku, to w przysz?ym My?l? nad zdawaniem matmy rozszerzonej, zawsze to wi?ksze szanse, cho? nie wiem, czy b?d? w stanie napisa? na wi?cej ni? 50%
Michch
Posty: 285
Rejestracja: 14 lip 2011, o 19:24

Re: Próg na lekarski w roku 2011

Post autor: Michch »

Ja w?a?nie matm? zdawa?em i, uwierz mi, by?a du?o ?atwiejsza ni? fizyka (któr? te? zdawa?em).
Awatar użytkownika
Aoden
Posty: 20
Rejestracja: 22 lip 2010, o 20:01

Re: Próg na lekarski w roku 2011

Post autor: Aoden »

ksiaze pisze:Wg nieoficjalnych ?róde? próg wyniós? 227 pkt. Aczkolwiek mówi? - wnioskuj? to na podstawie osób, które pisa?y w ró?nych miejscach. W tamtym roku by? o ile dobrze pami?tam 240 w pierwszym rzucie, wi?c jest spory spadek. Raczej sk?ania?bym si? te? do my?li, ?e du?o osób zrezygnuje z Olsztyna na rzecz innych uczelni(zw?aszcza ?cis?a czo?ówka), wi?c II i III rzut mo?e mie? nawet ko?o 218 pkt progu ostatecznie. Potem mo?na jeszcze czeka? na wrzesie?, a? ludzie pozaliczaj? anat? i zwolni? miejsce, albo inne uczelnie podkradn? studentów. Ale radz? si? nie za?amywa?. W tamtym roku ludzie na ni?szym miejscu ni? 400 si? dostawali, wi?c radz? cierpliwie czeka?, ALE te? nie ?y? zbyt wielk? nadziej? bo mo?e potem zabole?.
Chodzi o tych który maj? poprawk? i mog? odpa ze studiow? Bo nie wiem czy dobrze zrozumia?em
tabularasaa
Posty: 42
Rejestracja: 26 lip 2010, o 21:28

Re: Próg na lekarski w roku 2011

Post autor: tabularasaa »

Tak, oko?o 50 osób ma wrzesie? z anatomii i sporo osób znów si? zarekrutowa?o wi?c zajm? miejsca do wrze?nia, jak zdadz? (zdamy ) to zwolni? miejsca i próg spadnie
Awatar użytkownika
chevelle
Posty: 1240
Rejestracja: 21 paź 2009, o 16:47

Re: Próg na lekarski w roku 2011

Post autor: chevelle »

tabularasaa, wow, a? tak ciko jest?
Michch, fizyki w ogóle nie bior? pod uwag?, poniewa? musia?abym uczy? si? jej praktycznie od zera. Pozostaje mi tylko poprawa matmy podstawowej (mam 90%) i podej?cie do rozszerzonej i napisanie jej na wi?cej ni? 45-50%
tabularasaa
Posty: 42
Rejestracja: 26 lip 2010, o 21:28

Re: Próg na lekarski w roku 2011

Post autor: tabularasaa »

Jak wida? ?atwo nie jest. Przekonacie si? sami b?dzie fjnie
benzaldehyd
Posty: 81
Rejestracja: 15 lip 2011, o 16:54

Re: Próg na lekarski w roku 2011

Post autor: benzaldehyd »

KSIE:P

Oby Twoje proroctwa si? spe?ni?y:p

Ja zdawa?em matme rozszerzon? pierwszy raz w tamtym roku i mia?em 60% w tym roku nakurwia?em ostro i mia?em 68% Generalnie je?eli kto? mia? normaln? fizyk? w Liceum to polecam zdawa? fizyk? rozsz . Ja np nie mia?em normalnej fizyki w zasadzie wcale jej nie mia?em musia?bym od pocz?tku podstaw? wogóle ogarnia? i dopiero po?niej rozszerzenie bo nic nie wiem o fizyce:P
Matematyka generalnie w tym roku rozszerzona by h*****:/ my?l? ?e w nast?pnym roku dadz? prostsz? po tym jak 25% maturzystów uje**** no i generalnie matmta rozszerzona to jest zupe?nie inna bajka ni? podstawa - zupe?nie co innego inne my?lenie dowody udowadnianie i inne duperele:P. Dla tych co lepiej umiej? matematyk? polecam matme:p
Kiedy druga lista? kto? wie?
benzaldehyd
Posty: 81
Rejestracja: 15 lip 2011, o 16:54

Re: Próg na lekarski w roku 2011

Post autor: benzaldehyd »

versatile_91 pisze:
ps by?oby mi?o z Waszej strony jakby?cie si? pomodlili za nas o zaliczenie anaty
B?dziemy si? modlili o zaliczenie waszej Anaty:p Du?o od was wogóle osób tak awaryjnie sk?ada?
yecur
Posty: 389
Rejestracja: 2 cze 2010, o 09:02

Re: Próg na lekarski w roku 2011

Post autor: yecur »

jaki typujecie najnizszy prog na lek w tym roku:) chodzi o 2 przedmioty:)
Awatar użytkownika
Aoden
Posty: 20
Rejestracja: 22 lip 2010, o 20:01

Re: Próg na lekarski w roku 2011

Post autor: Aoden »

Generalnie to matura w ogóle by?a trudna w tym roku, mo?e poza podst biologi?. Fiza jest cika. Jak kto? jest zdolny to matme napisze zadowalaj?co - do fizy by? zdolnym nie wystarczy.
U nas w klasie mieli?my naprawd? znakomit? nauczycielk? z fizyki a i tak najwy?szy wynik to by? ~70% (mimo to sporo ludzi dosta?o si? do wa-awy, wyniki z matmy to by?y np. 100%(!), 94% itp.)

PS: Jakby przeczyta? ten post kto? z UWM WNM ze starszego rocznika - to prosz? o kontakt gg 3098708, mam par? pyta?

[at]
Na UWM licz? si? 3 przedmioty, wi?c jesli dobrze zrozumialem i chodzi Ci o Polsk?, to my?l? ?e najni?szy próg b?dzie rowny okolo 162-163
madzik_maja
Posty: 56
Rejestracja: 8 lip 2011, o 18:04

Re: Próg na lekarski w roku 2011

Post autor: madzik_maja »

Aoden ?eby? mia? racj? je?li ju? kogo? wpisali na list? rezerwow? to ma szanse si? dosta ciekawe czy rok temu wszyscy z rezerwowej zostali przyj?ci chocia?by we wrze?niu
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: Próg na lekarski w roku 2011

Post autor: julia.....:):) »

yecur pisze:jaki typujecie najnizszy prog na lek w tym roku:) chodzi o 2 przedmioty:)
moim zdaniem 164-163
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości