Próg punktowy na Kierunek Lekarski Olsztyn

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Girion
Posty: 700
Rejestracja: 17 maja 2011, o 20:02

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: Girion »

Glikoproteina pisze:Biologia jest najmniej przewidywalna i naj?atwiej na niej traci si? punkty, trzeba du?o ?wiczy? i wiedzie? jak odpowiada? na pytania maturalne.

Jakby to by?o takie ?atwe, no ale nic tak nie motywuje jak ci?g?e dwóje i tróje po systematycznej nauce z danego dzia?u. Nie widz? efektów mojej nauki wi?c nie wiem czy jest sens. nie mam problemów z kuciem i zapami?tywaniem, tylko ten klucz.
Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: fronc »

Oczywi?cie mo?esz tak zrobi?, ale masz wtedy szans? tylko na Olsztyn.
Biologia jest taka, ?e mo?esz nic nie umie? i napisa? na 70 % nawet - ale trzeba du?o arkuszy rozwi?zywa? i umie? w?a?nie pod klucz odpowiada?. Ja mia?bym 90 w tym roku, tylko straci?em 2 pkt przez nieuwag? - gdzie trzeba by?o zaznaczy? nosicieli to ja zaznaczy?em chorych i jeszcze gdzie? taki durny bd .Pod klucz chyba odpowiada? umiem, mog? Ci udzieli? jakich? porad
Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: fronc »

Mo?e odezw? si? ci wybra?cy, którym uda?o si? dosta? ?
Dalej jest tak ciko jak mówi? starszaki ?
liliana
Posty: 105
Rejestracja: 1 cze 2013, o 22:16

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: liliana »

Kto? z forum wybiera si? w tym roku?
abcdefuuck
Posty: 238
Rejestracja: 7 paź 2013, o 20:33

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: abcdefuuck »

prawdopodobnie ja
annusza
Posty: 481
Rejestracja: 17 mar 2012, o 10:29

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: annusza »

Ja próbuj?, ale co z tego wyjdzie. Zobaczymy
abcdefuuck
Posty: 238
Rejestracja: 7 paź 2013, o 20:33

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: abcdefuuck »

a kojarzycie po ile trzeba mie? z trzech R? ok 75%?
liliana
Posty: 105
Rejestracja: 1 cze 2013, o 22:16

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: liliana »

my?l?, ?e w okolicach 215 z trzech
Alexandraxx
Posty: 35
Rejestracja: 12 kwie 2014, o 21:33

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: Alexandraxx »

Te? startuj? w tym roku, zobaczymy, co z tego wyjdzie . Licz?, ?e próg nie b?dzie wysz?y ni? rok temu Móg?by spa o te kilka pkt
21guns
Posty: 22
Rejestracja: 30 sty 2014, o 13:45

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: 21guns »

Wychodzi na to, ?e na UWM trzeba mie? po 70 par? procent np. z biologii, chemii i matematyki (takie przedmioty wybra?em), tak? Tylko, ?e du?o trudniej osi?gn 70% z matematyki ni? z biologii. Mówi? o samych rozszerzeniach (btw, jestem na matfizie xd).

Alexandraxx
Posty: 35
Rejestracja: 12 kwie 2014, o 21:33

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: Alexandraxx »

21guns, Hahhaa, oj, nie s?dz?, ?e z matematyki trudniej . Albo umiesz, albo nie, nie musisz celowa? w klucz. Ja my?l?, ?e po 70 % to minimum, bardziej obstawiam, ?e po 73 %, jesli bierzemy pod uwag? zesz?y rok I to minimum
21guns
Posty: 22
Rejestracja: 30 sty 2014, o 13:45

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: 21guns »

70% z matematyki rozszerzonej to wi?cej, ni? 70% z biologii rozszerzonej. Nie mówi? tak dlatego, ?e mi tak wychodzi, ale dlatego, ?e jestem na matfizie i nas?ucha?em si? sporo jakie progi s? na jakie kierunki xd
Alexandraxx
Posty: 35
Rejestracja: 12 kwie 2014, o 21:33

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: Alexandraxx »

21guns, no wiedzowo pewnie wi?cej, je?li o takim aspekcie mówisz- to wtedy przyznaj? racj? . Oby w tym roku matura by?a podobna do zesz?orocznej z matematyki. A jak % u Ciebie z matmy i w Twoim otoczeniu? Du?o osob sie podjo na lek do Olsztyna?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości