Próg punktowy na Kierunek Lekarski Olsztyn

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
milkteam
Posty: 108
Rejestracja: 17 mar 2011, o 17:59

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: milkteam »

ja mam 422 i jestesm na rezerwowej i zaczynam sie ba? :O a jak juz 20 i 25 sie nie uda to koniec c czy nastepne progi beda?
shirley
Posty: 18
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 21:39

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: shirley »

b?d? nast?pne na bank,tak jak rok temu by?o powinno by?,wi?c o to si? nie martw zreszt? cz? osób z poprzedniego rocznika zajmuje miejsca(chocia? nie wiem ile z nich si? znowu rejestrowa?o) i dopiero jak we wrze?niu pozdaj? anat? powinni te miejsca pozwalnia?na razie czekajmy cierpliwie na nast?pne listy.Tylko najgorsze,?e nie wiemy jaki teraz jest próg
Michch
Posty: 285
Rejestracja: 14 lip 2011, o 19:24

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: Michch »

We wrze?niu anatomi? ma ok. 25 osób, wi?c szacuj?, ?e w sumie zajmuj? mniej wi?cej 12-15 miejsc.
hubert24554
Posty: 97
Rejestracja: 29 kwie 2012, o 21:31

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: hubert24554 »

orientujecie si? mo?e kiedy jest 2 lista na lekarski?:)
verq
Posty: 256
Rejestracja: 2 maja 2012, o 17:08

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: verq »

Pewnie po 19 lipca - do wtedy jest termin sk?adania papierów przez ludzi z I listy.
kasja
Posty: 5
Rejestracja: 13 lip 2012, o 20:54

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: kasja »

wojtass i verq mo?na wiedzie? dlaczego wybieracie ?ód
verq
Posty: 256
Rejestracja: 2 maja 2012, o 17:08

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: verq »

?ód? mam bli?ej, poza tym tam przetestowali ju? zmiany programowe na dwóch rocznikach (w sensie tera?niejszy I i II rok), wi?c wiadomo, ?e nie b?dzie jaki? strasznych niespodzianek typu anatomia w 1 semestr jak na UJ. Z drugiej strony przera?a mnie troch? liczba studentów w ?odzi, ale jako? trzeba b?dzie da? rad?. Podobno przywrócili warunki.

Olsztyn by? mi totalnie nie po drodze.
Z Wrocka ju? nawet do Szczecina bli?ej.
wojtass
Posty: 250
Rejestracja: 2 sie 2009, o 20:27

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: wojtass »

kasja: Wybieram ?ód? poniewa? w szkole mia?em chemi? podstawow? i sam si? jej uczy?em dlatego chcia?em nadrobi? matematyk? i szuka?em uczelni które licz? 3 przedmioty. I dosta?em si? do ?odzi i do Olsztyna. Olsztyn jest uczelni? now?, a ?ód? ma tradycje, i ?ód? jest 2 razy bli?ej wi?c wybór prosty.
wojtass
Posty: 250
Rejestracja: 2 sie 2009, o 20:27

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: wojtass »

Zwalniam Olsztyn.
madziqa
Posty: 12
Rejestracja: 13 lip 2012, o 10:20

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: madziqa »

Czy s?dzicie, ?e b?d?c 340 na li?cie rezerwowej mam szanse si? dosta? do Olsztyna na lek?
Michch
Posty: 285
Rejestracja: 14 lip 2011, o 19:24

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: Michch »

Masz i to du?e.
hubert24554
Posty: 97
Rejestracja: 29 kwie 2012, o 21:31

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: hubert24554 »

skoro ju? jest takie pytanie o szansach to 480 miejsce mam szanse?:)
wojtass
Posty: 250
Rejestracja: 2 sie 2009, o 20:27

Re: pró punktowy na lekarski

Post autor: wojtass »

patrzcie na punkty. rok temu 424 punkty byla ostatnia lista. w tym roku bylo troche trudniej wiec s?dze ze do 414 mo?e spa. A je?li ja ju? zlo?y?em papiery bo sie dosta?em i musialem z?ozy? a jednak rezygnuje to chyba nie musze tam jechac? tylko zadzownic i wyslac rezygnacje czy jak? bo zrobilbym to do 19 zeby nie zajmowac nikomu miejsca ale nie wiem bardzo co i jak
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 71 gości