progi 2006 - medycyna

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
alces
Posty: 140
Rejestracja: 12 lip 2005, o 01:00

progi 2006 - medycyna

Post autor: alces »

216/300 - 1 lista

sie sporo podwyzszyl w porownianiu z tamtym rokiem bo bylo 188/310
Go¶c-Tomek

Re: progi 2006 - medycyna

Post autor: Go¶c-Tomek »

Medycyna to i stomatologia: masakra progi poszły tak w góre ze .normalnie szok! narazie to tylko wiem ze na stome na ¦AM-204/300, na Am w Gdansku-216/300. na AM w Lublinie ponoc ponad 10 osób na miejsce a w Poznaniu ponad 16 os/1 miejsce. Na stome bylo sie trudniejw tym roku dostac aniŻeli na lekarski ja sie niestety nie dostałem (( :/ :roll: :| byleby sie wogule gdzies dostac.:(
ka¶ka

Re: progi 2006 - medycyna

Post autor: ka¶ka »

aŻ tak skoczyły?!
to ja nie wiem czy się dostanę. muszę czekać do wtorku na warszawską am.
bagatha

Re: progi 2006 - medycyna

Post autor: bagatha »

Go&#x15Bc-Tomek pisze:Medycyna to i stomatologia: masakra progi poszły tak w góre ze .normalnie szok! narazie to tylko wiem ze na stome na ¦AM-204/300, na Am w Gdansku-216/300. na AM w Lublinie ponoc ponad 10 osób na miejsce a w Poznaniu ponad 16 os/1 miejsce. Na stome bylo sie trudniejw tym roku dostac aniŻeli na lekarski ja sie niestety nie dostałem (( byleby sie wogule gdzies dostac.
skad masz te dane?
alces
Posty: 140
Rejestracja: 12 lip 2005, o 01:00

Re: progi 2006 - medycyna

Post autor: alces »

wyniki sa na oficjalnych stronach
Go¶c-Tomek

Re: progi 2006 - medycyna

Post autor: Go¶c-Tomek »

Masakra z Tymi progami w Tym roku bylo trzeba mieć więcej punktów na AM w Bialymstoku bo az 212 niŻ na ¦AM 204. zakladam ze w szczecinie bedzie z 215, Wawie z 220 no a w Poznaniu to bank ze 225.masakra
Go¶c-Tomek

Re: progi 2006 - medycyna

Post autor: Go¶c-Tomek »

Ps. najgorzej to mi szkoda Tych którzy uzyskali na maturze np 190 pk co dawało w tamtym roku praktycnzie furtke na kazdą z AMów i taka osoba narobila sobie nadzieji a na przysłowiowąnajgorszą uczelnie sie nie dostanie.ehh wspolczuje
bagatha

Re: progi 2006 - medycyna

Post autor: bagatha »

Poznanska AM dopiero jutro,stad moje zdziwienie
alces
Posty: 140
Rejestracja: 12 lip 2005, o 01:00

Re: progi 2006 - medycyna

Post autor: alces »

Go&#x15Bc-Tomek pisze:no a w Poznaniu to bank ze 225.masakra
jak moze prog wynosic 225 skoro mozna zdobyc tylko 200 pkt?
burzum

Re: progi 2006 - medycyna

Post autor: burzum »

moŻna 300
burzum

Re: progi 2006 - medycyna

Post autor: burzum »

zapomniałem, Że tam fizyki nie ma.
Pardon
burzum

Re: progi 2006 - medycyna

Post autor: burzum »

A mnie coraz bardziej zadziwiają tegoroczne progi.
Mój kolega miał 210 punktów i składał tylko na Lublin. Oczywiście się nie dostał.
Facet był najlepszy w naszej klasie i jeden z najlepszych w szkole. Biologia mu poszła średnio, ale chemia i fizyka rewelacyjnie i co? Kupa.
Tak więc medycyna w tym roku rzeczywiście jest kierunkiem ultra-prestiŻowym, a ktoś, kto się dostał moŻe z czystym sumieniem powiedzieć, Że ma łeb jak procesor. Gratuluję wszystkim, którym się to udało. :arrow:
Seul
Posty: 84
Rejestracja: 21 mar 2006, o 17:05

Re: progi 2006 - medycyna

Post autor: Seul »

progi się przecież jeszcze obniżą, bo większość osób składało na więcej niż jedną uczelnie!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 61 gości