progi analityka medyczna

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
czarna0615
Posty: 25
Rejestracja: 10 maja 2011, o 13:42

Re: progi analityka medyczna

Post autor: czarna0615 »

kulqa pisze:najpierw dostań się tam, potem dopiero decyduj. dla chcącego nic trudnego, też mam zamiar poprawiać :p




dokladnie:) u mnie w klasie ponad 10 osob wybieralo sie na medycyne i sa to naprawde niesamowice zdolni ludzie, a mature pozdawali w wiekszosci podobnie lub gorzej niz ja, tak wiec mysle ze 2-3 osoby sie dostana, a reszta deklaruje poprawe matury za rok.

wiadomo ze cześć zrezygnuje, ale jak komus naprawde na czyms zalezy to ja wierze, ze predzej czy pozniej mu sie to uda
Awatar użytkownika
kulqa
Posty: 145
Rejestracja: 8 gru 2010, o 12:54

Re: progi analityka medyczna

Post autor: kulqa »

fizolof123, jak myślisz mam szanse sie dostać?
marchewka92
Posty: 6
Rejestracja: 9 lip 2011, o 12:23

Re: progi analityka medyczna

Post autor: marchewka92 »

tak się zastanawiam albo stresuje.

mam 132 pk w tym 80 z biologii, zwyczajnie zawaliłam chemię/

ale przechodząc do tematu wystarczy mi to żeby dostać się na analityke do Białegostoku albo Bydgoszczy?

o ile pamiętam to w zeszłym roku do Białego trzeba mieć 130 a Bydgoszczy 67pk tylko że z jednego przedmiotu.

w chwili obecnej to jestem zdecydowana na Bydgoszcz, tylko się zastanawiam czy możliwe jest aby progi podskoczyły na ponad 80pk.
marchewka92
Posty: 6
Rejestracja: 9 lip 2011, o 12:23

Re: progi analityka medyczna

Post autor: marchewka92 »

dodam że złożyłam jeszcze na fizjoterapie do Bydgoszczy, w zeszłym roku to było 55pk.
oraz kosmetologie-67.

ale naprawde mam straszny stres
romek3
Posty: 7
Rejestracja: 9 lip 2011, o 13:59

Re: progi analityka medyczna

Post autor: romek3 »

wie ktos, jaki próg w Poznaniu?
Awatar użytkownika
kulqa
Posty: 145
Rejestracja: 8 gru 2010, o 12:54

Re: progi analityka medyczna

Post autor: kulqa »

Ktoś na forum wkleił link do tabelki z progami z zeszłego roku, wystarczy poszukać. To był wątek o analityce medycznej.

marchewka92, nie stresuj się bo się dostaniesz i do Białego i do Bydgoszczy
romek3
Posty: 7
Rejestracja: 9 lip 2011, o 13:59

Re: progi analityka medyczna

Post autor: romek3 »

chodziło mi o tegoroczny :]
marchewka92
Posty: 6
Rejestracja: 9 lip 2011, o 12:23

Re: progi analityka medyczna

Post autor: marchewka92 »

kulqa pisze:Ktoś na forum wkleił link do tabelki z progami z zeszłego roku, wystarczy poszukać. To był wątek o analityce medycznej.

marchewka92, nie stresuj się bo się dostaniesz i do Białego i do Bydgoszczy
dzięki, trochę się podbudowałam D
a jak myslicie lepsza Bydgoszcz czy Białystok?

i w ogóle wciąż się jeszcze zastanawiam analityka, fizjoterapia czy kosmetologia.

co o tym myslicie, co wybrać?

najbardziej to przeraża mnie perspektywa pracy a raczej jej braku.
już sama nie wiem co robić.
Awatar użytkownika
kulqa
Posty: 145
Rejestracja: 8 gru 2010, o 12:54

Re: progi analityka medyczna

Post autor: kulqa »

ja na Twoim miejscu wybrałabym fizjoterapię i Białystok po analityce Roznie to bywa a fizjo wydaje sie byc fajna, ja osobiście nie składam bo nie umiem pływać i takie tam:d mało mam siły:d

marchewka92
Posty: 6
Rejestracja: 9 lip 2011, o 12:23

Re: progi analityka medyczna

Post autor: marchewka92 »

chyba jednak zaryzykuje analityke :d
po fizjo też różnie z praca, trzeba robic kursy a i praca ciężka, mówię o tym że chociażby fizycznie ciężka.
Awatar użytkownika
kulqa
Posty: 145
Rejestracja: 8 gru 2010, o 12:54

Re: progi analityka medyczna

Post autor: kulqa »

no w sumie tak. Więc jak chcesz:) powodzenia !

lollypop
Posty: 69
Rejestracja: 3 lip 2011, o 20:49

Re: progi analityka medyczna

Post autor: lollypop »

marchewka, jeśli idziesz na analitykę do białego, to się chyba spotkamy

teraz wydaje mi się, że ta analityka to nie taki zły pomysł na przezimowanie. do przyszłej matury z chemii będę lepiej przygotowana, bo tegoroczna po prostu mnie zaskoczyła :l ale w przyszłym roku będę gotowa na wszystko xd
marchewka92
Posty: 6
Rejestracja: 9 lip 2011, o 12:23

Re: progi analityka medyczna

Post autor: marchewka92 »

lollypop pisze:marchewka, jeśli idziesz na analitykę do białego, to się chyba spotkamy

teraz wydaje mi się, że ta analityka to nie taki zły pomysł na przezimowanie. do przyszłej matury z chemii będę lepiej przygotowana, bo tegoroczna po prostu mnie zaskoczyła :l ale w przyszłym roku będę gotowa na wszystko xd
haha to podobnie jak mnie zawsze możemy razem jeszcze raz przemęczyć tę maturę z chemii, w sensie pouczyć się do niej razem P

w ogóle to mam nadzieję że dostanę sie do Białego
chociaż przeraża mnie że moga mi odpowiedziec we wrześniu i wtedy w ciągu tygodnia będe musiała wszystko załatwić.
zwłaszcza jakoś dziwnei się boję oznalezienie mieszkania.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości