progi analityka medyczna

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: progi analityka medyczna

Post autor: kokardka »

imagination94 pisze:Zostaje myślę mam analityka w rodzinie, może w przyszłości pomoże mi z pracą Trzeba mieć nadzieję
O, ja nie znam nikogo po tym kierunku. Jak z pracą u tej osoby? Może masz jakieś ciekawe informacje na temat tego kierunku?
Awatar użytkownika
imagination94
Posty: 15
Rejestracja: 22 maja 2013, o 11:53

Re: progi analityka medyczna

Post autor: imagination94 »

Hmmm moja ciocia już wiele lat pracuje jako analityk, tylko ona jest technikiem analitykiem. Ale mówi, że ci nowi co przychodzą, że ciężko z pracą, ale teraz jakby nie patrzeć wszędzie z pracą ciężko.
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: progi analityka medyczna

Post autor: kokardka »

imagination94 pisze:Hmmm moja ciocia już wiele lat pracuje jako analityk, tylko ona jest technikiem analitykiem. Ale mówi, że ci nowi co przychodzą, że ciężko z pracą, ale teraz jakby nie patrzeć wszędzie z pracą ciężko.
Masz rację. Boję się o tą pracę właśnie. Ale nie ma co przeżywać, najpierw trzeba się dostać A gdzie twoja ciocia pracuje? W labie?
Awatar użytkownika
imagination94
Posty: 15
Rejestracja: 22 maja 2013, o 11:53

Re: progi analityka medyczna

Post autor: imagination94 »

Kiedyś w szpitalu, teraz w centrum krwiodawstwa
Awatar użytkownika
Insula
Posty: 74
Rejestracja: 15 maja 2011, o 18:20

Re: progi analityka medyczna

Post autor: Insula »

Kurczę, wiecie może, czy można się jeszcze jakimś cudem dorekrutować na analitykę do Wrocławia lub Poznania? Internetowo nie można Jak tam zadzwonię i zacznę im truć to mnie łaskawie dopiszą? Miał ktoś już taką sytuację?
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: progi analityka medyczna

Post autor: kokardka »

EMN pisze:Kurczę, wiecie może, czy można się jeszcze jakimś cudem dorekrutować na analitykę do Wrocławia lub Poznania? Internetowo nie można Jak tam zadzwonię i zacznę im truć to mnie łaskawie dopiszą? Miał ktoś już taką sytuację?
Myślę, że nie da rady. Uczelnie zazwyczaj trzymają się tych terminów. Ale spróbować zawsze można. Aczkolwiek składaj na inne uczelnie póki trwają ostatnie dni rekrutacji. Na niektóre UM kończy się ona w tym tygodniu (pamiętaj o dojściu opłaty)
curly93
Posty: 4
Rejestracja: 22 lip 2012, o 15:04

Re: progi analityka medyczna

Post autor: curly93 »

imagination94 pisze:Hej! Ja mam jeszcze pytanie Stoję przed dylematem czy wybrać biotechnologię na Politechnice Białostockiej (nowy kierunek, na razie tylko I stopień, region dostał dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej) czy właśnie analitykę medyczną na UMB? Błagam pomóżcie Jeszcze mam do wyboru inżynierię biomedyczną też na PB
Nie wiem czy nie za późno, ale może jeszcze jakoś pomogę Jeśli chodzi o biotechnologię na polibudzie - cóż, mam tam kolegę, właśnie skończył pierwszy rok. Musisz się przygotować głównie na matmę i fizykę, przedmioty przyrodnicze na ostatnich latach. Ale ponoć studia same w sobie są ciekawe i rozwijające. Inżynieria biomedyczna jest na bardzo ciężkim wydziale na politechnice, więc tam już tym bardziej musisz nastawić się na przedmioty ścisłe, niestety bardzo dużo fizyki. Ale moim zdaniem, chyba jednak praca po tym aktualnie najlepsza. Ja studiuję analitykę i mogę powiedzieć, że studia faktycznie są ciekawe, od pierwszego roku typowo przyrodnicze, był też na pierwszym roku przedmiot zbliżony do praktyki zawodu, więc poznajesz wszystko od razu. Z pracą ciężko po każdym kierunku przyrodniczym/medycznym. Jednak póki co politechnika wygrywa Zależy jednak co wolisz i oczywiście, czy wierzysz w rozwój pracy po takich kierunkach, który ma nastąpić i wszyscy nas tak zapewniają powodzenia!
Awatar użytkownika
imagination94
Posty: 15
Rejestracja: 22 maja 2013, o 11:53

Re: progi analityka medyczna

Post autor: imagination94 »

curly93 pisze:
imagination94 pisze:Hej! Ja mam jeszcze pytanie Stoję przed dylematem czy wybrać biotechnologię na Politechnice Białostockiej (nowy kierunek, na razie tylko I stopień, region dostał dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej) czy właśnie analitykę medyczną na UMB? Błagam pomóżcie Jeszcze mam do wyboru inżynierię biomedyczną też na PB
Nie wiem czy nie za późno, ale może jeszcze jakoś pomogę Jeśli chodzi o biotechnologię na polibudzie - cóż, mam tam kolegę, właśnie skończył pierwszy rok. Musisz się przygotować głównie na matmę i fizykę, przedmioty przyrodnicze na ostatnich latach. Ale ponoć studia same w sobie są ciekawe i rozwijające. Inżynieria biomedyczna jest na bardzo ciężkim wydziale na politechnice, więc tam już tym bardziej musisz nastawić się na przedmioty ścisłe, niestety bardzo dużo fizyki. Ale moim zdaniem, chyba jednak praca po tym aktualnie najlepsza. Ja studiuję analitykę i mogę powiedzieć, że studia faktycznie są ciekawe, od pierwszego roku typowo przyrodnicze, był też na pierwszym roku przedmiot zbliżony do praktyki zawodu, więc poznajesz wszystko od razu. Z pracą ciężko po każdym kierunku przyrodniczym/medycznym. Jednak póki co politechnika wygrywa Zależy jednak co wolisz i oczywiście, czy wierzysz w rozwój pracy po takich kierunkach, który ma nastąpić i wszyscy nas tak zapewniają powodzenia!

Dzięki za odpowiedź na dzień dzisiejszy jestem studentką Politechniki Białostockiej na kierunku inżynieria biomedyczna czekam do 17 lipca na listę na UMB ale jak dostanę się na analitykę to tak czy siak rezygnuję jednak z PB i wybieram UMB
cyjanowodor93
Posty: 194
Rejestracja: 29 cze 2013, o 18:02

Re: progi analityka medyczna

Post autor: cyjanowodor93 »

Czy ktos idzie na anal bo z farma nie wyszlo?
pszczółka Maja
Posty: 62
Rejestracja: 5 sty 2013, o 16:26

Re: progi analityka medyczna

Post autor: pszczółka Maja »

hej Ja się wybieram na analitykę medyczną na WUM, tylko kwestia tego, czy się dostanę. Próg na chwilę obecną wynosi 159, ja mam 151. Obawiam się , że będzie mi brakowało. Może znacie różnicę między pierwszym a ostatnim progiem w ubiegłym roku? Jest szansa, że próg jeszcze spadnie o 8 pkt?
Awatar użytkownika
imagination94
Posty: 15
Rejestracja: 22 maja 2013, o 11:53

Re: progi analityka medyczna

Post autor: imagination94 »

Dostałam się na UMB jestem taka szczęśliwa Oby wam też się tak powiodło! Powodzenia!
mufka_
Posty: 12
Rejestracja: 13 cze 2013, o 16:35

Re: progi analityka medyczna

Post autor: mufka_ »

Hej! Ja także dostałam się na analitykę na UMB i mam takie pytanko. Nie wiecie może, czy orzeczenie lekarza medycyny pracy mam dostarczyć od razu ze wszystkimi papierami, czy oni tam dadzą mi jakieś skierowanie i dopiero póżniej mogę je dostarzyć.
Awatar użytkownika
imagination94
Posty: 15
Rejestracja: 22 maja 2013, o 11:53

Re: progi analityka medyczna

Post autor: imagination94 »

mufka_ pisze:Hej! Ja także dostałam się na analitykę na UMB i mam takie pytanko. Nie wiecie może, czy orzeczenie lekarza medycyny pracy mam dostarczyć od razu ze wszystkimi papierami, czy oni tam dadzą mi jakieś skierowanie i dopiero póżniej mogę je dostarzyć.
Hej Tak, niestety trzeba od razu z papierami, także musisz najpierw dostać skierowanie i lecieć do lekarza medycyny pracy Ja dzisiaj oddałam krew do badań, a jutro już idę na wizytę. Pani powiedziała, że to potrwa z 20 min, także jutro pewnie zaniosę też papiery To do zobaczenia w październiku!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości