progi analityka medyczna

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
mufka_
Posty: 12
Rejestracja: 13 cze 2013, o 16:35

Re: progi analityka medyczna

Post autor: mufka_ »

imagination94 pisze:
mufka_ pisze:Hej! Ja także dostałam się na analitykę na UMB i mam takie pytanko. Nie wiecie może, czy orzeczenie lekarza medycyny pracy mam dostarczyć od razu ze wszystkimi papierami, czy oni tam dadzą mi jakieś skierowanie i dopiero póżniej mogę je dostarzyć.
Hej Tak, niestety trzeba od razu z papierami, także musisz najpierw dostać skierowanie i lecieć do lekarza medycyny pracy Ja dzisiaj oddałam krew do badań, a jutro już idę na wizytę. Pani powiedziała, że to potrwa z 20 min, także jutro pewnie zaniosę też papiery To do zobaczenia w październiku!

o kurcze, to słabo z tymi badaniami
a to badania krwi są konieczne? I to wszystko tak na poważnie, dokładne sprawdzanie, czy tylko wystawi podpisik, jak to czasem bywa i po sprawie ?
Ja chyba jutro wybiorę się do lekarza. Mam nadzieję, że nie spędzę tam całego dnia
Awatar użytkownika
imagination94
Posty: 15
Rejestracja: 22 maja 2013, o 11:53

Re: progi analityka medyczna

Post autor: imagination94 »

mufka_ pisze:
imagination94 pisze:
mufka_ pisze:Hej! Ja także dostałam się na analitykę na UMB i mam takie pytanko. Nie wiecie może, czy orzeczenie lekarza medycyny pracy mam dostarczyć od razu ze wszystkimi papierami, czy oni tam dadzą mi jakieś skierowanie i dopiero póżniej mogę je dostarzyć.
Hej Tak, niestety trzeba od razu z papierami, także musisz najpierw dostać skierowanie i lecieć do lekarza medycyny pracy Ja dzisiaj oddałam krew do badań, a jutro już idę na wizytę. Pani powiedziała, że to potrwa z 20 min, także jutro pewnie zaniosę też papiery To do zobaczenia w październiku!

o kurcze, to słabo z tymi badaniami
a to badania krwi są konieczne? I to wszystko tak na poważnie, dokładne sprawdzanie, czy tylko wystawi podpisik, jak to czasem bywa i po sprawie ?
Ja chyba jutro wybiorę się do lekarza. Mam nadzieję, że nie spędzę tam całego dnia
Oddałam krew, na drugi dzień były już w przychodni. Raczej poważnie, ale to chyba nie były takie pełne badania krwi tylko tam jakieś konkretne, wybrane. Sama wizyta u lekarza trwała z 20 min - zmierzyła ciśnienie, osłuchała, badanie wzroku (czytasz z tablicy) i popytała trochę o zdrowie, czy miałam jakieś urazy czaszki, operacje itp itd.
irmina_p
Posty: 304
Rejestracja: 6 cze 2012, o 12:51

Re: progi analityka medyczna

Post autor: irmina_p »

pszcz&#xF3&#x142ka Maja pisze:hej Ja się wybieram na analitykę medyczną na WUM, tylko kwestia tego, czy się dostanę. Próg na chwilę obecną wynosi 159, ja mam 151. Obawiam się , że będzie mi brakowało. Może znacie różnicę między pierwszym a ostatnim progiem w ubiegłym roku? Jest szansa, że próg jeszcze spadnie o 8 pkt?
w tamtym roku ostateczny prób był chyba 160 pkt, przez cały sierpień i wrzesień był 161,5. Także chyba niestety nie ma szans
Awatar użytkownika
imagination94
Posty: 15
Rejestracja: 22 maja 2013, o 11:53

Re: progi analityka medyczna

Post autor: imagination94 »

Hej Jest ktoś z analityki na UMB kto już studiuje albo skończył? Bo mam kilka organizacyjnych pytań Chyba że ktoś zaczyna od października i wie wszystko to chętnie też pogadam
pszczółka Maja
Posty: 62
Rejestracja: 5 sty 2013, o 16:26

Re: progi analityka medyczna

Post autor: pszczółka Maja »

Witajcie. Jestem zarejestrowana na analitykę medyczną na WUMie. Od trzech dni progi spadają i obecnie jestem na trzecim miejscu, brakuje mi 0,5 pkt. Stąd moje pytanie, czy mając połowę września jest jeszcze szansa na to, aby się dostać?
Awatar użytkownika
biomedka
Posty: 493
Rejestracja: 22 kwie 2012, o 08:35

Re: progi analityka medyczna

Post autor: biomedka »

Tak, tym bardziej jest szansa. Wrzesień to miesiąc największych rotacji.
Awatar użytkownika
gregoru571
Posty: 20
Rejestracja: 13 lip 2013, o 13:22

Re: progi analityka medyczna

Post autor: gregoru571 »

Szkoda że we Wrocławiu nie ma żadnej rotacji i wszystko stoi.
emcess
Posty: 2
Rejestracja: 17 lis 2013, o 19:10

Re: progi analityka medyczna

Post autor: emcess »

mam pytanie - czy jeśli na gumedzie jest wpisana obowiązkowa chemia i biologia, nie da się tam np. z drugiego rzutu dostać na analitykę medyczną mając jeden podstawowy i jeden rozszerzony przedmiot?
zetuzetia
Posty: 341
Rejestracja: 30 wrz 2011, o 20:23

Re: progi analityka medyczna

Post autor: zetuzetia »

nie, zasady są takie same w całej rekrutacji (zresztą jest jedna lista, z której stopniowo odpadają osoby)
vanilla0sky
Posty: 3
Rejestracja: 2 lip 2014, o 14:52

Re: progi analityka medyczna

Post autor: vanilla0sky »

hmm. ja niestety napisałam chemię na 62% a biologie na 70% miałam nadzieje, że na analitykę się dostanę no ale mam wątpliwości, złożyłam do Wrocławia, Lublina, zastanawiam się nad Katowicami, ale nie wiem czy w ogóle jest sens.
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: progi analityka medyczna

Post autor: kokardka »

vanilla0sky, analitykę masz w tym roku pewną Jeżeli progi pozostaną takie same to dostaniesz się wszędzie oprócz Krakowa i Warszawy (chyba że masz matmę Pgt76%, to i na WUM się dostaniesz). Na prawdę masz dużo więcej punktów niż zeszłoroczne progi, a myślę że one i tak spadną o kilka punktów
Emerald
Posty: 8
Rejestracja: 2 lip 2014, o 16:24

Re: progi analityka medyczna

Post autor: Emerald »

Jakie progi przewidujecie w tym roku na WUM-ie? Łączne 157,5pkt wystarczy na analitykę medyczną? Patrząc na ubiegłoroczne progi jestem dość spokojna, jednak momentami obawiam się, czy aby nie wzrosną.
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: progi analityka medyczna

Post autor: kokardka »

Emerald, na analitykę moim zdaniem zakończy się koło 150 więc możesz być spokojny
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości