Progi do Poznania na lekarski - medycynę 2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
iwka
Posty: 3
Rejestracja: 23 sie 2010, o 21:16

Re: Progi do Poznania na lekarski - medycynę 2010

Post autor: iwka »

Czy ktoś jeszcze zwalnia miejsce w Poznaniu?
Czy wiadomo już cos na temat odwołań?
Awatar użytkownika
kajanda
Posty: 23
Rejestracja: 1 lip 2009, o 19:45

Re: Progi do Poznania na lekarski - medycynę 2010

Post autor: kajanda »

uhuh sie dysputa wywiązała. ja tez studiuje na ump i prestizu nie odczuwam. z reka na sercu moge tylko powiedzieć,z epoki co bylo bardzo miło,fajne miasto,fajni ludzie na roku i tyle w tej sprawie. niech nikt sie nie przejmuje wypowiedziami jednostek bo najczesciej ci co maja najmniej do powiedzenia najglosniej krzyczą. pochodze ze szczecina ale na pam nie psozlam bo zwyczajnie nei zdawalam fizyki,ale pewnie gdyby zdawala i sie dostala to nie studiowalabym na ump. fajnie byc blisko domu ale fajnie tez byc daleko od domu. pozdrawiam!:D
Awatar użytkownika
Zahara
Posty: 211
Rejestracja: 26 lut 2010, o 11:31

Re: Progi do Poznania na lekarski - medycynę 2010

Post autor: Zahara »

a jaki obstawiacie prog po pierwszej liscie w Poznaniu? i sadzicie ze duzo osob skladalo papiery do Poznania i Bydgoszczy? Jestem ciekawa czy po liscie w Poznaniu duzo spadna progi.da rade 3 pkt?
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Progi do Poznania na lekarski - medycynę 2010

Post autor: doktorka »

zalezy od progu, najczesciej w polowie roku okazuje sie (ludzie sie przyznaja), ze podostawali sie tez ludzie z punktacja 10 nizsza niz prog (tak spada, a nie ze takie przekrety)
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Progi do Poznania na lekarski - medycynę 2010

Post autor: doktorka »

no prosze. Luba mowi, ze UMP przereklamowany. a tak niedawno gromy na mnie rzucano, iz smiem tak twierdzic (chociaz nie dam sobie reki uciac, ze to Luba). Jootka tez nie do konca chciala wierzyc, jak mowilam, ze UMP to zadna rewelacja

No wiec tak, UMP jest przereklamowany. Luba ma racje, patrzac na LEP-zal.pl. Chociaz wina za kiepskie wyniki obarczalabym raczej kiepska wspolprace z asystentami. Na innych uczelniach asystenci ukladaja egzaminy z pytaniami, ktore wysylaja do banku pytan LEPu. W poznaniu ukladaja egzaminy z pytaniami z d., taki jest kiepski zwyczaj tutaj, ze przed studentem nalezy uciec (nie dziwi mnie kardio Lubej, bo my mielismy to samo na chirurgii ogolnej, tyle, ze asystenta szukalismy ok 2h, codziennie) albo pokazac, ze ma sie go gdzies. Oczywiscie sa wyjatki, szkoda, ze nieliczne poki co.

Jankes, co Ci odbilo

Ja osobiscie uwazam, ze w ostatecznym rozrachunku nie ma wielkich roznic miedzy uczelniami. Chociaz na poczatkowych latach widac pewne.Ale raczej z winy roznic programowych. Potem wszystko sie wyrownuje. Takze wybierzcie sobie raczej uczelnie w fajnym miescie i klimacie, niz z fajnej gazety (przypominam, ze chyba w 2007 byl jakis ranking, w ktorym wygral PAM). Przynajmniej bedziecie mieli gdzie sie zabawic na 3-6 roku.
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Progi do Poznania na lekarski - medycynę 2010

Post autor: doktorka »

Btw Jankes, nie rozumiem co Cie tak dziwi w wyborze PAMu, nie wiem czy wiesz, ze wielu ludzi myśli, że w Szczecinie jest morze i plaża]
sia
Posty: 758
Rejestracja: 23 lut 2009, o 13:54

Re: Progi do Poznania na lekarski - medycynę 2010

Post autor: sia »

Ile w końcu wyniósł minimalny próg do Poznania?Bo wiem,że do Bydgoszczy-165.
karol.c
Posty: 37
Rejestracja: 8 paź 2008, o 18:58

Re: Progi do Poznania na lekarski - medycynę 2010

Post autor: karol.c »

z tego co ja pamiętam to oficjalnie skończyło się na 173 (na lekarski).
Awatar użytkownika
agape
Posty: 155
Rejestracja: 10 lip 2009, o 15:45

Re: Progi do Poznania na lekarski - medycynę 2010

Post autor: agape »

rok temu 170 i warunek z średniej. nie pamietam jaki.
anaaa
Posty: 11
Rejestracja: 20 lip 2010, o 13:09

Re: Progi do Poznania na lekarski - medycynę 2010

Post autor: anaaa »

170pkt i 5,88 średnia
anaaa
Posty: 11
Rejestracja: 20 lip 2010, o 13:09

Re: Progi do Poznania na lekarski - medycynę 2010

Post autor: anaaa »

błąd, było ponoć 5,12
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości