Progi do Poznania na lekarski - medycynę 2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
paulusia222
Posty: 1
Rejestracja: 1 maja 2008, o 13:02

Re: Progi

Post autor: paulusia222 »

Czy wie ktos jakie byly progi na kier techniki dentystycznej na UM w Poznaniu? Ile trzeba miec mniej wiecje % na maturze z biologi?
ollciakus
Posty: 60
Rejestracja: 29 kwie 2008, o 09:55

Re: Progi

Post autor: ollciakus »

to już prędzej ja mogę się wypowiedziec, bo bynajmniej studiuje. To, czy ktos jest na platnych nie swiadczy bynajmniej o tym ze jest słaby na studiach.
Mam w grupie dziekanskiej kilka osob ktore sa na platnych studiach i naprawde sa dobre, zdaja kolokwia w I terminach na 4 i 5. Nie tak dawno kolezanka oswiecila mnie ze poprawia w tym roku mature, bo chce przejsc na dzienne.
To juz kwestia szczescia nawet ludziom madrym zdazaja sie potkniecie
Troche wiedzy i odrobiny szczescia.
Naty
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2008, o 22:25

Re: Progi

Post autor: Naty »

Jak już dyskutujecie o pieniądzach to moze ktos sie oriwnyuje jak to jest z wolnym słuchaczem BArdzo mnie to inteersuje.
konturek

Re: Progi

Post autor: konturek »

W zeszłym roku na stomatologię do Poznania 182/200 albo 184/200 nie pamiętam dokładnie. Do Wroc. na lekarski 238/300 i do Szczec. na lekarski 218/300 więcej nie pamiętam
Ginewra
Posty: 78
Rejestracja: 19 maja 2008, o 07:52

Re: Progi

Post autor: Ginewra »

Ktoś tu grubo przesadził
Na stomę do Poznania było 173/200 a na lekarski 172/200. Zgodnie z danymi podanymi w październikowym pulsie (gazeta studentów)
rigor mortis
Posty: 177
Rejestracja: 7 maja 2007, o 20:56

Re: Progi

Post autor: rigor mortis »

Tak było.
konturek

Re: Progi

Post autor: konturek »

Hmmm czyżby moja pamięć mnie zawiodła? A może w szkole źle nam powiedzieli?
OK w takim razie przepraszam.
paul
Posty: 39
Rejestracja: 8 lip 2008, o 11:23

Re: Progi

Post autor: paul »

To bardzo ciekawe rzeczy tu wypisujecie

można sobie zobaczyć progi zeszłoroczne między innymi tam gdzie były dwa przedmioty Poznań, Białystok, Katowice. I jak widać w Poznaniu na lekarskim było 166 a zatem Uniwersytet Medyczny w Lublinie by kłamał ? Wiem że UM Lublin i UM Poznań to dwie różne rzeczy ale jedno i drugie to UM więc
Ilmarin
Posty: 121
Rejestracja: 18 maja 2009, o 14:18

Re: Progi

Post autor: Ilmarin »

paul, ale co tak dokładnie Ci się nie zgadza? Bo jak na mój gust, to ich dane są prawidłowe
paul
Posty: 39
Rejestracja: 8 lip 2008, o 11:23

Re: Progi

Post autor: paul »

no jak co mi nie pasuje ? zobacz sobie co wypisują tutaj na tym forum ze próg w poznaniu na lek wynosił 172 a według linku który podałem wyżej w moim ostatnim poście tutaj mówi że próg wynosił 166 6 punktów.co tam mała różnica niejak spojrzeć na tegoroczne listy rankingowe to 6 punktów to jest około 500 osób.rzeczywiście mała różnica.
sevilliana
Posty: 137
Rejestracja: 21 maja 2009, o 13:03

Re: Progi

Post autor: sevilliana »

paul, czytanie ze zrozumieniem się kłania ] zauważ, że Ginewra, rigor mortis, zielony666 pisali swoje posty w roku 2008 i dyskutowali na temat progów z roku poprzedniego czyli 2007, tak więc 172 na lek i 173 na stomę się zgadza. Natomiast w tamtym roku tak jak piszesz lek-166, a stoma 161- tylko że to był rok 2008. ]
paul
Posty: 39
Rejestracja: 8 lip 2008, o 11:23

Re: Progi

Post autor: paul »

No to chyba ze tak bo szczerze mówiąc to jest temat o progach 2009 ale ok nie czytałem wszystkiego od początku także Im sorry

[ Dodano: |10 Lip 2009|, o 17:18 ]
A nie sorki bo to dotyczy Poznania.mi się tu myli na tym forum bo jest jeszcze osobny temt progi 2009 ale to nie tu dobra już wszystko gra
kotli
Posty: 24
Rejestracja: 27 sie 2006, o 13:06

Re: Progi

Post autor: kotli »

Ciekawe kiedy będą te pozostałe listy/ bo dostałam się do gdańska na stome i nie wiem czy juz zawozić te papiery czy nie/ Co myślicie?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości