Progi do Poznania na lekarski - medycynę 2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
eMKa
Posty: 163
Rejestracja: 11 maja 2008, o 20:50

Re: Progi

Post autor: eMKa »

Chemik pisze: -Panie doktorze jaka jest szansa na wyzdrowienie
-mała
-a ile dałby pan %
-niewiele 99%
he he
ło panie, z takim wynikiem to i z ostatniej listy się nie dostaniesz do grona zdrowych.

nerwy nerwami, może i się nauczy kontroli nad nimi, ale wszystko ma jakieś granice!
dobra - żeby offtopu nie było : wydaje mi się, że progi ostatecznie spadną o jakieś 7pkt.
Chemik
Posty: 395
Rejestracja: 29 maja 2009, o 10:16

Re: Progi

Post autor: Chemik »

Poznań w tym roku dostał 1st miejsce i to powoduje duże zainteresowanie nim sądzę, że odejdzie jakieś 20-30 osób ale nie wiem ile to %
Awatar użytkownika
Wendy
Posty: 430
Rejestracja: 15 maja 2008, o 16:39

Re: Progi

Post autor: Wendy »

Z tego co zauważylam koleżanka kotli startuje na stomę, więc jeszcze się nie dostała, w związku z tym odpuśćcie jej trochę P
Chemik
Posty: 395
Rejestracja: 29 maja 2009, o 10:16

Re: Progi

Post autor: Chemik »

niechnapisze gdzie chce być stomatologiem, to będę omijać ją wielgachnym łukiem
Awatar użytkownika
Wendy
Posty: 430
Rejestracja: 15 maja 2008, o 16:39

Re: Progi

Post autor: Wendy »

Pisała o Gdańsku i Poznaniu
MikaNeko
Posty: 65
Rejestracja: 6 lip 2009, o 20:34

Re: Progi

Post autor: MikaNeko »

ej, nie wszyscy co mają powyżej 180 punktów są tacy! Ja tam wam współczuję nerwówy, bo to w końcu tylko parę punktów i każdy mógł mieć ich parę więcej lub mniej, a wy zwyczajnie mieliście pecha. Próg napewno jeszcze spadnie, więc trzymam kciuki
bajer
Posty: 302
Rejestracja: 13 maja 2009, o 10:38

Re: Progi

Post autor: bajer »

Chemik pisze:sądzę, że odejdzie jakieś 20-30 osób ale nie wiem ile to %
to jest punkt mniej, tak malo mialby prog spasc? Cos ciezko mi w to uwierzyc, moze dlatego ze mi 3 brakuja w tym roku wszystko jest mozliwe ale normalnie spadal po 6-7 punktow to dobrze jakby w tym roku chociaz o te 4 spadl zeby moj wynik nie byl na pograniczu tylko jeszcze punkt zapasu na spokojnie zostal w dodatku ie wszyscy 180 maja pewne wiec nie wszyscy sa takimi kozakami
Chemik
Posty: 395
Rejestracja: 29 maja 2009, o 10:16

Re: Progi

Post autor: Chemik »

MikaNeko, wiem, że nie wszyscy. Ludzie z 160 mają szansę i w nią wierzą całym sercem a taki ktoś z 180< nie wierzy, że dostanie się z ostatniej listy
Naprawdę z takimi ludźmi konie kraść.

[ Dodano: |11 Lip 2009|, o 13:25 ]
bajer, mi chodziło o ludzi z I listy a nie wszystkich kandydatów
papis
Posty: 130
Rejestracja: 8 lip 2009, o 16:08

Re: Progi

Post autor: papis »

bajer, spoko. Uważam że nawet 8-9 punktów na spadku progu jest całkiem całkiem realne.
jankes_medyk
Posty: 213
Rejestracja: 11 wrz 2008, o 23:04

Re: Progi

Post autor: jankes_medyk »

w przeciagu ostatnich 3lat prog na lek spada tak z MAXA 5pkt.w tym roku moze byc wiecej z uwagi na wieksza ilosc uniwerkow z biologia i chemia
KuBuS
Posty: 184
Rejestracja: 1 wrz 2006, o 10:50

Re: Progi

Post autor: KuBuS »

eMKa pisze: skoro masz 185 a próg jest 183 tzn., że już się dostałaś więc w czym problem? żarty sobie stroisz z podenerwowanych ludzi?gt
Nie ma zadnego progu na stome jeszcze, wiec co sie prujesz.
papis
Posty: 130
Rejestracja: 8 lip 2009, o 16:08

Re: Progi

Post autor: papis »

jankes, masz rację więc pójdźmy na kompromis 7-8 pkt. Może być
MikaNeko
Posty: 65
Rejestracja: 6 lip 2009, o 20:34

Re: Progi

Post autor: MikaNeko »

Chemik rozumiem, że to jest denerwujące po prostu chciałam zaznaczyć, że w każdej grupie punktowej są ludzie mniej lub bardziej panikujący, pesymistyczni, samolubni, dziwni etc i najlepiej ich zignorować, bo szkoda dodatkowych nerwów

W poprzednich 2 latach w Poznaniu próg spadał o 7 punktów, więc w tym roku powinno być podobnie. Fakt, że część ludzi zwabi to słynne 1 miejsce, ale część z 2 przedmiotami będzie mogła wybrać uczelnię bliżej domu i powinno się jako tako wyrównać.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości