progi na biologie

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
anilana

progi na biologie

Post autor: anilana »

Czy moglibyscie napisac jakie były progi w zeszlym roku na roznych uniwerkach na biologie? Bardzo, bardzo będe wdzięczna :idea: pozdrawiam
GoodWolf
Posty: 54
Rejestracja: 15 cze 2005, o 01:00

Re: progi na biologie

Post autor: GoodWolf »

Ja napisze jak się doszukam jak to było na Uniwersytecie Śląskim. Z tymże ja ubiegałem się na Ochrone Środowiska,ale może komuś info o tym kierunku też się przyda.

P.s.Dziękuję za urodzinowe życzonka Mawr,komuś kto ma w e-mailu początek rayne oraz Gosiaczek.

Dodano: Sob Maj 20, 2006 19:49
Więc tak ja zdawałem w roku akademickim 2005/2006 na Uniwersytet Śląski.
Kierunek Ochrona Środowiska.Byłem kandydatem ze starą wersją matury.
Limit kandydatów możliwych do przyjęcia wynosił 120 osób.Mowa o kierunku Ochrona Środowiska.Na tych 120 kandydatów przyjęto tylko 16 ze starą maturą i 104 z nową maturą.

Warunkiem dostania się na studia (UŚ) w roku akademickim 2005/2006 na kierunek -Ochrona Środowiska było uzyskanie co najmniej 66,63 pkt.

Tak to było w zeszłym 2005 roku, zobaczymy jak będzie teraz tym bardziej że kryteria kwalifikacji na Uniwersytecie Śląskim uległy pewnym zmianom.
blue_witch

Re: progi na biologie

Post autor: blue_witch »

Uniwersytet Szczeciński:
-biologia 40pkt/100
mmm

Re: progi na biologie

Post autor: mmm »

hey! czy ktoświe jakie sa progi na biologie do opola? bede wdzieczna !
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości