Progi punktowe na farmację 2012

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: deVries »

chevelle pisze:Mogę trochę potrollować?
Błagam, powiedzcie moim rodzicom, że próg w Białym nie wzrośnie 15pkt! Każą mi złożyć do Zabrza jeszcze. Niech już te listy rankingowe ogłoszą, bo zgłupieję.
Rodzice są fajni
jokobu
Posty: 106
Rejestracja: 2 cze 2012, o 14:57

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: jokobu »

chevelle pokaż Rodzicom forum pokaż uspokoją się troche i upewnią w tym, że mają baardzo zdolną córkę
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: mis koala »

norbi92 pisze:misiu, czemu kac
Bo jokobu chyba ze trzy razy pisze o stomie w poście powyżej, a ty jak z Marsa na co składa ?:D Ale i tak cię lubię Ten upał tak oddziałuje na człowieka, że się nie myśli
jokobu
Posty: 106
Rejestracja: 2 cze 2012, o 14:57

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: jokobu »

norbi92 pisze:jokobu, gdzie się wybierasz z takimi wynikami
chyba chodziło Norbiemu bardziej o miasta niz kierunek
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: mis koala »

chevelle pisze:Mogę trochę potrollować?
Błagam, powiedzcie moim rodzicom, że próg w Białym nie wzrośnie 15pkt! Każą mi złożyć do Zabrza jeszcze. Niech już te listy rankingowe ogłoszą, bo zgłupieję.
Rodzice Chevelle !
Państwa córka za niedługo wkroczy w świat lekarski w nagrodę za ciężką pracę i wysiłek jaki włożyła w przygotowania do matury Wynik jaki osiągnęła jest godny uznania i chyba wszyscy kandydaci na studia medyczne chcieliby taki osiągnąć. 180 pkt w zapewni jej miejsce na wydziale lekarskim na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Przewiduję nawet, że może będzie to pierwsza lista i myślę, że mogą być Państwo już dumni, że mają Państwo córkę, która od października będzie się kształcić na tejże uczelni. Gratuluję i radzę zaoszczędzić 70 zł na opłatę rekrutacyjną w Zabrzu, bo nie ma takiej potrzeby, a córka na pewno się ucieszy jak będzie mieć 70 zł więcej do wydania na wyprawkę na studia
Ostatnio zmieniony 3 lip 2012, o 17:35 przez mis koala, łącznie zmieniany 3 razy.
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: mis koala »

jokobu pisze:
norbi92 pisze:jokobu, gdzie się wybierasz z takimi wynikami
chyba chodziło Norbiemu bardziej o miasta niz kierunek

O ! jak widać mój umysł aż takich zdolności analitycznych nie posiada Możliwe, że to miał na myśli, więc zwracam koledze honor Ale Norbi już mnie trochę zna i pewnie odebrał to jako żart
jokobu
Posty: 106
Rejestracja: 2 cze 2012, o 14:57

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: jokobu »

mis koala pisze: Państwa córka za niedługo wkroczy w świat lekarski w nagrodę za ciężką pracę i wysiłek jaki włożyła w przygotowania do matury Wynik jaki osiągnęła jest godny uznania i chyba wszyscy kandydaci na studia medyczne chcieliby taki osiągnąć. 180 pkt w zapewni jej miejsce na wydziale lekarskim na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Przewiduję nawet, że może będzie to pierwsza lista i myślę, że mogą być Państwo już dumni, że mają Państwo córkę, która od października będzie się kształcić na tejże uczelni. Gratuluję i radzę zaoszczędzić 70 zł na opłatę rekrutacyjną w Zabrzu, bo nie ma takiej potrzeby, a córka na pewno się ucieszy jak będzie mieć 70 zł więcej do wydania na wyprawkę na studia

mis koala
dobrze powiedziane heheltlubie toP mozemy pomarzyc o takim wyniku
deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: deVries »

mis koala pisze:
chevelle pisze:Mogę trochę potrollować?
Błagam, powiedzcie moim rodzicom, że próg w Białym nie wzrośnie 15pkt! Każą mi złożyć do Zabrza jeszcze. Niech już te listy rankingowe ogłoszą, bo zgłupieję.
Wynik jaki osiągnęła jest godny uznania i chyba wszyscy kandydaci na studia medyczne chcieliby taki osiągnąć.
Jako kandydat na studia trochę medyczne potwierdzam, że 180 to jest wynik dziki i Państwa córka mogłaby obdarzyć punktami kilkoro znajomych, którym być może poszło trochę gorzej. A i tak by się dostała
Awatar użytkownika
chevelle
Posty: 1240
Rejestracja: 21 paź 2009, o 16:47

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: chevelle »

Moja siostra to mistrzyni panikarstwa. A jak w Białym bombę podłożą?! To gdzie wtedy na studia pójdziesz?! albo a jak Ukraińcy podpalą uczelnię, to co?! - dajcie jej oscara
pieczara07
Posty: 432
Rejestracja: 29 cze 2011, o 23:53

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: pieczara07 »

chevelle, Nudzi Wam się w domu?
deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: deVries »

Ale to nie jest takie głupie z tą bombą. Albo im jakaś bakteria ucieknie i powiedzmy przez rok nie będzie można używać budynków uczelni i zawieszą w związku z tym na ten rok rekrutację. To gdzie wtedy pójdziesz na studia?!
sia
Posty: 758
Rejestracja: 23 lut 2009, o 13:54

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: sia »

A moja mama dziś zaczęła znowu swoje gadanie o tym,że nie mogę co chwila zmieniać studiówI może teraz ktoś napisze jakąś przemowę o tym,że marzenia warto spełniać i że dwa lata to nic w porównaniu z całym życiem?
Awatar użytkownika
chevelle
Posty: 1240
Rejestracja: 21 paź 2009, o 16:47

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: chevelle »

pieczara07, siostrze się nudzi
deVries, to jeszcze dorzucę tekst mamy: a jak znowu jakiś Czarnobyl wybuchnie?!
Kij tam, zapłaciłam za Zabrze dla świętego spokoju
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości