Progi punktowe na farmację 2012

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
Dżoanka
Posty: 119
Rejestracja: 12 mar 2011, o 12:38

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: Dżoanka »

Też bym chciała mieć taki problem jak chevelle, naprawdę o takich wynikach to większość może tylko pomarzyć
Mi pozostaje liczyć na to że moje 155pkt wystarczy do Wro, bo tylko tam złożyłam, najwyżej pójdę na analitykę:)
jokobu
Posty: 106
Rejestracja: 2 cze 2012, o 14:57

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: jokobu »

sia ja zrezygnowalam z analityki zrobilam licencjat z kosmetologii i ide od nowa na studia hehe wiec co ja mam powiedziec? Zdecydowanie uwazam, ze poki jestesmy młodzi powinnismy to wykorzystac bo kiedy zmieniac kierunek jak nie teraz? tym bardziej ze jest szansa robic cos co sie chce przez całe pozniejsze zycie ach ci rodzice
kililimi
Posty: 8
Rejestracja: 16 sty 2010, o 21:15

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: kililimi »

Jak myślicie czy z moim 145 mam jeszcze szansę się dostać na farmację?
Kurcze wszyscy straszą że progi wzrosną, a ja pragnę żeby tak 3 pkt spadły
monisiaz
Posty: 14
Rejestracja: 16 lip 2011, o 22:53

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: monisiaz »

magdalena93 cieszę się, że zdecydowałaś się na Gdańsk:) Jakbyś miała jakieś pytania, to chętnie odpowiem:D
seelaaf
Posty: 892
Rejestracja: 16 lip 2011, o 20:25

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: seelaaf »

kililimi pisze:Jak myślicie czy z moim 145 mam jeszcze szansę się dostać na farmację?
Kurcze wszyscy straszą że progi wzrosną, a ja pragnę żeby tak 3 pkt spadły
oj byłoby pięknie, jakby spadły 3. pkt. sądze, ze masz szansę ponieważ podobno w tamtym roku brali ludzi z 145 pkt. ja mam 144, a mam nadzieje wiec.
Awatar użytkownika
Wasyl
Posty: 249
Rejestracja: 2 maja 2007, o 18:10

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: Wasyl »

A ja już zupełnie nie wiem co o tym wszystkim myśleć Jedni mówią, ze matura była bardzo trudna i poszła źle, drudzy mówią, że była prosta i na logikę i wypadła lepiej niż ubiegłoroczna, inni mówią, że progi spadną, na co pada kontrargument, że jednak wzrosną. Jestem skołowana.
woonder
Posty: 100
Rejestracja: 18 maja 2012, o 09:11

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: woonder »

Wasyl pisze:A ja już zupełnie nie wiem co o tym wszystkim myśleć Jedni mówią, ze matura była bardzo trudna i poszła źle, drudzy mówią, że była prosta i na logikę i wypadła lepiej niż ubiegłoroczna, inni mówią, że progi spadną, na co pada kontrargument, że jednak wzrosną. Jestem skołowana.
bo tego nie da się przewidzieć, teoretycznie powinny się utrzymać w podobnych granicach jak rok temu, ale jak to wyjdzie w praktyce dowiemy się dopiero we wrześniu
Awatar użytkownika
Wasyl
Posty: 249
Rejestracja: 2 maja 2007, o 18:10

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: Wasyl »

woonder pisze:
Wasyl pisze:A ja już zupełnie nie wiem co o tym wszystkim myśleć Jedni mówią, ze matura była bardzo trudna i poszła źle, drudzy mówią, że była prosta i na logikę i wypadła lepiej niż ubiegłoroczna, inni mówią, że progi spadną, na co pada kontrargument, że jednak wzrosną. Jestem skołowana.
bo tego nie da się przewidzieć, teoretycznie powinny się utrzymać w podobnych granicach jak rok temu, ale jak to wyjdzie w praktyce dowiemy się dopiero we wrześniu
Wiem, że się nie da, ale nie mówcie mi, że nie kołata się to wam w głowach. wzrośnie.? zmaleje.? wzrośnie.? zmaleje.?
Kester
Posty: 752
Rejestracja: 7 lut 2010, o 16:00

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: Kester »

Dowiesz się koło września
Kurde, coś nudno pouczyłbym się, a nie ma czego
Awatar użytkownika
chevelle
Posty: 1240
Rejestracja: 21 paź 2009, o 16:47

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: chevelle »

kester, do pracy! Uwierz, odechce Ci się myślenia o rzeczach innych niż jedzenie, ciepła kąpiel i spanie
deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: deVries »

kester pisze: Kurde, coś nudno pouczyłbym się, a nie ma czego
Zrobiłem sobie dzisiaj kilka zadań z chemii. Mam z tego powodu wyrzuty sumienia i nigdy się nikomu na żywo nie przyznam
Kester
Posty: 752
Rejestracja: 7 lut 2010, o 16:00

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: Kester »

Ja już przeglądałem oferty na allegro, co by książki od farmy kupić i się zacząć uczyć, ale to już chore porządnie
chevelle, ale Ja pracuje tyle, że 4h dziennie, i dalej mało.
Awatar użytkownika
chevelle
Posty: 1240
Rejestracja: 21 paź 2009, o 16:47

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: chevelle »

kester, 4 godzinki to zawsze coś, ale w sumie ja pracuję 7 + pół godziny drogi w jedną stronę i pół w drugą, i to też za mało, bo jednak zostaje mi w domu trochę czasu na rozmyślania Teraz to już tylko czekać na listy, zawieźć papiery, załatwić akademik i byle do października
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości