Progi punktowe na farmację 2012

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: Hogwartnik »

chabrowomi pisze:na UJ obecnie próg jest 160, z tego co patrzyłam na liste rekrutacyjną 11 osób jest z punktacja 159, a 23 osoby ze 158 punktami, myślicie że Ci ze 158pkt mają szanse się jeszcze dostać choćby we wrześniu? Czy mógłby się wypowiedzieć - jeśli może i się orientuje- ktoś kto uczestniczył w zeszłorocznej rekrutacji ?
Co o tym sądzicie? Ile trwa przerwa na CM UJ w rekrutacji?

wielkie dzięki z góry!

Czy jest jeszcze nadzieja.?!
Na UJ ruszy pewnie koło połowy września, sprawdzaj konto, bo mogą nie dzwonić, a dają tylko jeden dzień na wszystko. Myślę, że do 158 spadnie, a może do 157, bo część osób może się nawet nie dowiedzieć, że się dostało. Nawet jak zadzwonią mogą nie odebrać i wtedy jest szansa dla tych z niższą punktacją jak im termin upłynie. Poza tym większość ludzi już ma mieszkania i zaklepane wszystko gdzie indziej, to mogą się nie fatygować już.
shadowmagic
Posty: 4
Rejestracja: 25 lip 2012, o 17:14

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: shadowmagic »

nie wiem czy kogoś to interesuję, ale zwalniam miejsce na analityce medycznej na WUMie i na UP w Lublinie - weterynarię.
niespodziewany student farmacji w Łodzi
awerka20
Posty: 11
Rejestracja: 18 lip 2012, o 19:07

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: awerka20 »

Na WUMie od 13.07 nieoficjalnie zrezygnowało 13 osób. Podaję tę info., bo może dla kogoś jest to ważne (tak jak np. dla mnie). Niestety, tak jak wiemy, rekrutacja zostanie wznowiona dopiero 16.08.
rybor93
Posty: 23
Rejestracja: 10 lip 2012, o 09:14

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: rybor93 »

awerka20 pisze:Na WUMie od 13.07 nieoficjalnie zrezygnowało 13 osób. Podaję tę info., bo może dla kogoś jest to ważne (tak jak np. dla mnie). Niestety, tak jak wiemy, rekrutacja zostanie wznowiona dopiero 16.08.
ja wczoraj slyszalem o 7 bodajze
polskiblues
Posty: 48
Rejestracja: 17 lip 2012, o 13:24

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: polskiblues »

dzięki Wasyl za informację, a tak swoja drogą twój nick miałem kiedyś taką ksywkę:P i dlatego skojarzyłaś mi się z mężczyzną, a jestes kobietą, racja?
akihito
Posty: 111
Rejestracja: 25 maja 2012, o 15:49

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: akihito »

Ja nadal nie mogę wyjść z podziwu jak patrzę na próg w Łodzi.<confused
sscarabaeidae
Posty: 110
Rejestracja: 11 lip 2012, o 16:17

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: sscarabaeidae »

akihito pisze:Ja nadal nie mogę wyjść z podziwu jak patrzę na próg w Łodzi.<confused
nie tylko ty
Awatar użytkownika
Wasyl
Posty: 249
Rejestracja: 2 maja 2007, o 18:10

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: Wasyl »

polskiblues pisze:dzięki Wasyl za informację, a tak swoja drogą twój nick miałem kiedyś taką ksywkę:P i dlatego skojarzyłaś mi się z mężczyzną, a jestes kobietą, racja?
Tak jest, wyobraź sobie, że też kiedyś miałam taką ksywkę ^^
zgr1993
Posty: 41
Rejestracja: 12 lip 2012, o 22:04

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: zgr1993 »

Wie ktoś może co z farmacja na CMUJ Może ktoś dzwonił
koterska
Posty: 176
Rejestracja: 4 sty 2012, o 11:28

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: koterska »

Niestety mają full. Ludzie siedzą na cmuj na farmacji bo nie wymagają tam oryginału dokumentów i tym samym blokują miejsca. We wrześniu mija termin składania badań lekarskich więc wtedy część wyrzucą i lista ruszy. No chyba, że jakiś mądry w międzyczasie zrezygnuje.
zgr1993
Posty: 41
Rejestracja: 12 lip 2012, o 22:04

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: zgr1993 »

koterska pisze:Niestety mają full. Ludzie siedzą na cmuj na farmacji bo nie wymagają tam oryginału dokumentów i tym samym blokują miejsca. We wrześniu mija termin składania badań lekarskich więc wtedy część wyrzucą i lista ruszy. No chyba, że jakiś mądry w międzyczasie zrezygnuje.
Dlatego z jednej strony przyjmowanie kopii jest beznadziejne. Ludzie jak podostawaliście się na inne studia to kliknijcie na na str ERK REZYGNUJ wiele wam to nie zajmie a inni będą spokojniejsi.
polskiblues
Posty: 48
Rejestracja: 17 lip 2012, o 13:24

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: polskiblues »

a jak myślicie uda mi się od razu po zaniesieniu dokumentów, pojsc do przychodni, zrobić badanie lekarskie i dostarczyć im, w ciągu 6 godzin pracy wydziału rekrutacji, bo mam prawie 300 km do Łodzi, a jeździć tam co chwile to za bardzo mi się nie kalkuluje
sscarabaeidae
Posty: 110
Rejestracja: 11 lip 2012, o 16:17

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: sscarabaeidae »

polskiblues pisze:a jak myślicie uda mi się od razu po zaniesieniu dokumentów, pojsc do przychodni, zrobić badanie lekarskie i dostarczyć im, w ciągu 6 godzin pracy wydziału rekrutacji, bo mam prawie 300 km do Łodzi, a jeździć tam co chwile to za bardzo mi się nie kalkuluje
Moja koleżanka która dostała się na Lekarski do Łodzi a też ma dużą odległość od miejsca zamieszkania zrobiła sobie u siebie te badania bo to tylko papierek musisz mieć, idziesz prywatnie wystarczy podac uczelnie i kierunek a przy wpisie od razu dasz ten papierek i bedzie wszystko ok, przynajmniej ona tak zrobila i nikt jej problemow z tego powodu nie robil
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości