Progi punktowe na farmację 2012

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
zgr1993
Posty: 41
Rejestracja: 12 lip 2012, o 22:04

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: zgr1993 »

Myśle że tak czekanie na badanie + samo badanie zajęło ok 40 min
koterska
Posty: 176
Rejestracja: 4 sty 2012, o 11:28

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: koterska »

polskiblues, może być różnie. Albo zajmie Ci to 30min albo dłużej. np. kiedy ja robiłam badania lekarskie to w kolejce było 30 ludzi. (4h czekania). Radziłabym Ci zrobić u siebie na miejscu, zapłacić te 30 zł i mieć święty spokój
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: mis koala »

koterska pisze:polskiblues, może być różnie. Albo zajmie Ci to 30min albo dłużej. np. kiedy ja robiłam badania lekarskie to w kolejce było 30 ludzi. (4h czekania). Radziłabym Ci zrobić u siebie na miejscu, zapłacić te 30 zł i mieć święty spokój
Radze ci zrobic tak samo jak mówi koleżanka wyżej ! Miałam ten sam problem w Białymstoku i przez to musiałam zostac dzień dłużej i zjeśc niemało nerwów żeby znaleźc jakąś przychodnię tam na miejscu nie znając ulic w mieście, która mi te badania od ręki zrobi. Nawet prywatnie już chciałam je zrobic, ale były terminy dopiero za dwa dni, więc mnie to wcale nie ratowało bo ja musiałam je miec na jutro do 14
polskiblues
Posty: 48
Rejestracja: 17 lip 2012, o 13:24

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: polskiblues »

Kurcze, chyba właśnie tak zrobię, wybiorę się jutro u siebie na to badanie. Myslicie że w przychodni mają te druczki co dają w rekrutacji? Bo może to są jakieś specjalne badania, może uczelnia czegoś tam więcej wymaga, zauważyłem np. że wymagają szczepienie przeciw WZW typu B. Nie wiem czy to mam to też każą jakieś oświadczenie pisać że go nie mam, ale to szczepienie muszę zrobić na 1wszym roku. Ogólnie dużo tych pierdół
Awatar użytkownika
chevelle
Posty: 1240
Rejestracja: 21 paź 2009, o 16:47

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: chevelle »

polskiblues, byleby Ci dobrze wydział/kierunek wpisali i datę następnego badania. Ja załatwiłam zaświadczenie prywatnie za 50zł i było źle wypisane. W Białymstoku zrobiłam za darmo nowe i po problemie
Awatar użytkownika
asiula9222
Posty: 461
Rejestracja: 4 wrz 2010, o 11:58

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: asiula9222 »

Co oznacza status kandydat warunkowo przyjety". Dostarczyłam dokumenty i nie wiem o co beiga. Wy tez tak macie? PIsze o UMEDzie w lodzi.
polskiblues
Posty: 48
Rejestracja: 17 lip 2012, o 13:24

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: polskiblues »

chevelle, a co miałaś źle w tym zaświadczeniu? bo też nie chciałbym się wkopać.
Awatar użytkownika
chevelle
Posty: 1240
Rejestracja: 21 paź 2009, o 16:47

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: chevelle »

polskiblues, miałam wpisaną datę następnego badania na lipiec 2014, a inni mieli na 2018 - po prostu musiałabym za 2 lata donieść nowe zaświadczenie, a mając to z datą 2018 po prostu mam spokój do końca studiów, jeśli chodzi o to zaświadczenie Dodatkowo facet skreślił mi brak przeciwwskazań.", a to trzeba było podkreślić albo zostawić tak jak było, więc w sumie nie wiadomo było, czy są przeciwwskazania, czy nie. Mimo to zaświadczenie przyjęli, ale jednak postanowiłam zrobić na miejscu nowe. W końcu za darmo, a zajęło mi to może ze 2 godzinki, więc nie tak dużo a mam problem z głowy
Awatar użytkownika
Wasyl
Posty: 249
Rejestracja: 2 maja 2007, o 18:10

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: Wasyl »

polskiblues pisze:Kurcze, chyba właśnie tak zrobię, wybiorę się jutro u siebie na to badanie. Myslicie że w przychodni mają te druczki co dają w rekrutacji? Bo może to są jakieś specjalne badania, może uczelnia czegoś tam więcej wymaga, zauważyłem np. że wymagają szczepienie przeciw WZW typu B. Nie wiem czy to mam to też każą jakieś oświadczenie pisać że go nie mam, ale to szczepienie muszę zrobić na 1wszym roku. Ogólnie dużo tych pierdół
Rozumiem Ciebie, bo ja też do Łodzi mam strasznie daleko i jechałam z duszą na ramieniu niepewna, czy mam wszystkie dokumenty. Ale szczęśliwie miałam wszystko ^^
Potrzebujesz 4 fotografii, podania, kserokopii dowodu, świadectwa maturalnego, orzeczenia lekarskiego, oświadczenia o drugim kierunku studiów i wydrukowany e-mail odnośnie testu językowego. Oświadczenie o szczepieniu (jeśli go nie masz) wypełniasz na miejscu, jeśli masz szczepienie to wymagają bodajże kserokopii jakiegoś potwierdzenia tego szczepienia.
Ja zabrałam jeszcze świadectwo ukonczenia LO i potwierdzenie wpłaty, ale nie chcieli ^^
Awatar użytkownika
Wasyl
Posty: 249
Rejestracja: 2 maja 2007, o 18:10

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: Wasyl »

asiula9222 pisze:Co oznacza status kandydat warunkowo przyjety". Dostarczyłam dokumenty i nie wiem o co beiga. Wy tez tak macie? PIsze o UMEDzie w lodzi.
Ja mam po prostu przyjęty". Zadzwoń. Albo nie, nie odbiorą. Maila napisz, powinni jutro z rana odpisać.
goldenskans
Posty: 32
Rejestracja: 20 maja 2012, o 08:29

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: goldenskans »

Mam taki sam problem. Czemu nie złozyłam do Łodzi? Do Lublina?
Kierowałam się progami z lat poprzednich
A tu niespodzianka
Jaki był próg na lekarski do Łodzi?
Eh
Czekam na Bydgoszcz, Katowice i Białystok jak reszta wiekszości.
Nerwy, nerwy, nerwy.
goldenskans
Posty: 32
Rejestracja: 20 maja 2012, o 08:29

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: goldenskans »

Wiecie czy za tydzień we wtorek jest ostatni nabór do Bydgoszczy przed przerwą?
Co z innymi rekrutacjami?
polskiblues
Posty: 48
Rejestracja: 17 lip 2012, o 13:24

Re: Progi punktowe na farmację 2012

Post autor: polskiblues »

Dzięki bardzo Wasyl tekst językowy już dziś robiłem wszystko ładnie druknę, i miejmy nadziję że połączenie z Łodzią będzie dobre w poniedziałek
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości