Progi punktowe na lekarsi 2012 - dyskusja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
goodman
Posty: 1854
Rejestracja: 17 maja 2012, o 20:50

Re: Progi punktowe na lekarsi 2012 - dyskusja

Post autor: goodman »

na razie strona jest przeciążona
Awatar użytkownika
iglo
Posty: 397
Rejestracja: 8 maja 2012, o 15:26

Re: Progi punktowe na lekarsi 2012 - dyskusja

Post autor: iglo »

Ok znalazłem, dzięki ale nadal nie mogę w to uwierzyć jak próg jest aż tak wysoki, to chyba 9 pkt więcej niż rok temu 1 lista
goodman
Posty: 1854
Rejestracja: 17 maja 2012, o 20:50

Re: Progi punktowe na lekarsi 2012 - dyskusja

Post autor: goodman »

imho jest zbyt duzo laureatów i matma zbyt prosta - 100% z mat P to dla niektorych formalnosc, przy fizyce R czy P by juz tak nie bylo.
littlepiggy
Posty: 49
Rejestracja: 6 lip 2012, o 11:51

Re: Progi punktowe na lekarsi 2012 - dyskusja

Post autor: littlepiggy »

iglo pisze:Ok znalazłem, dzięki ale nadal nie mogę w to uwierzyć jak próg jest aż tak wysoki, to chyba 9 pkt więcej niż rok temu 1 lista
Tylko ten próg nie wynika z faktu, że matura poszła dużo lepiej a jedynie z tego, że lista została zapchana laureatami i finalistami olimpiad które w tym roku zostały dodane do listy tych które upoważniają do wstępu na UJ

Żal mi tych wszystkich zdolnych ludzi którzy z wynikami coś koło 276-278 przeglądając wcześniejsze progi byli dość pewni siebie na UJ a tu taka niemiła niespodzianka
goodman
Posty: 1854
Rejestracja: 17 maja 2012, o 20:50

Re: Progi punktowe na lekarsi 2012 - dyskusja

Post autor: goodman »

Pierwsze 50os. to raczej sami laureaci. Nie umniejszajac sukcesów tych osób wydaje mi sie że osoby majace po 275-280 z matur włożyły czasem wiecej pracy i nerwów w swój wynik niż taki laureat/finalista.
karolina_w007
Posty: 7
Rejestracja: 10 lip 2012, o 10:30

Re: Progi punktowe na lekarsi 2012 - dyskusja

Post autor: karolina_w007 »

Na Uj dramat, mam 280 i jestem na liscie rezerwowej, co wiecej przyjeli duzo osob ponad limit.
littlepiggy
Posty: 49
Rejestracja: 6 lip 2012, o 11:51

Re: Progi punktowe na lekarsi 2012 - dyskusja

Post autor: littlepiggy »

karolina_w007 pisze:Na Uj dramat, mam 280 i jestem na liscie rezerwowej, co wiecej przyjeli duzo osob ponad limit.
To nic tylko zabezpieczyć się na jakiejś innej uczelni a potem czekać i się nie zniechęcać.
To bardzo ważne dla ludzi z dalszych miejsc listy żeby cały czas sprawdzać swoje konto, przez sierpień wrzesień i nawet pierwsze dni października.
Bo na UJ często jest tak, że ludzie w listopadzie, gdy przyjdzie list, dowiadują się, że pod koniec września dostali się na wymarzony kierunek
pannam
Posty: 54
Rejestracja: 10 lip 2012, o 10:49

Re: Progi punktowe na lekarsi 2012 - dyskusja

Post autor: pannam »

Zwłaszcza jeśli chodzi dajmy na to o olimpiadę rolniczą. Bo przepraszam, na weterynarię to się zgodzę, ale lekarski?
micra
Posty: 998
Rejestracja: 1 lip 2012, o 18:57

Re: Progi punktowe na lekarsi 2012 - dyskusja

Post autor: micra »

A co powiesz na laureata Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej
albo Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych
pannam
Posty: 54
Rejestracja: 10 lip 2012, o 10:49

Re: Progi punktowe na lekarsi 2012 - dyskusja

Post autor: pannam »

Nie ogarniam / cholera a już miałam oglądać mieszkanie
goodman
Posty: 1854
Rejestracja: 17 maja 2012, o 20:50

Re: Progi punktowe na lekarsi 2012 - dyskusja

Post autor: goodman »

Teraz żałuje ze chodziłem do takiej lipnej szkoły, ze jak była jakas olimpiada to nikt nic nawet z nauczycieli nie pisnął bo o tym nie wiedział. Widac, warto sie przyłożyc, brac udział i starac sie o finał/laureata. Jedynie byłem na OWE, ale ona sie nie liczy. Ale, ze az tyle innych olimpiad biora pod uwage to lekka przesada.
ekim
Posty: 469
Rejestracja: 14 lut 2009, o 15:10

Re: Progi punktowe na lekarsi 2012 - dyskusja

Post autor: ekim »

goodman, OWE się liczy jak najbardziej, finalisci mają po 100 z bio i chem, a laureaci pełną punktacje.
goodman
Posty: 1854
Rejestracja: 17 maja 2012, o 20:50

Re: Progi punktowe na lekarsi 2012 - dyskusja

Post autor: goodman »

No ja nie widzac swoich szans w OWE sie nie przyłozyłem do tego w ogóle, bo zalezało mi tylko na maturze. Ale jakims cudem dostałem sie do etapu wojewodzkiego bez nauki. Miałem potem tam ileś pktów(za malo na finał) i co najwyżej oferowali mi indeks na cos w stylu ochrona srodowiska, ale podziekowałem
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości