Progi punktowe na lekarsi 2012 - dyskusja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
chevelle
Posty: 1240
Rejestracja: 21 paź 2009, o 16:47

Re: Progi punktowe na lekarsi 2012 - dyskusja

Post autor: chevelle »

Canis92, olej Lublin, zostań w Białym!
Canis92
Posty: 130
Rejestracja: 31 maja 2012, o 10:18

Re: Progi punktowe na lekarsi 2012 - dyskusja

Post autor: Canis92 »

Chevelle, nie martw się, taki mam zamiar! Lublin mam bliżej, ale mi się Białystok na serio spodobał
kalinka357
Posty: 68
Rejestracja: 18 lip 2012, o 11:09

Re: Progi punktowe na lekarsi 2012 - dyskusja

Post autor: kalinka357 »

Mam problem. Co wybrać. Lek-dent w Łodzi czy w Zabrzu? Pomóżcie, proszę
pm67
Posty: 37
Rejestracja: 30 lip 2012, o 14:05

Re: Progi punktowe na lekarsi 2012 - dyskusja

Post autor: pm67 »

Kalinka - które miasto Ci bardziej pasi
pm67
Posty: 37
Rejestracja: 30 lip 2012, o 14:05

Re: Progi punktowe na lekarsi 2012 - dyskusja

Post autor: pm67 »

+ jak patrzę ze strony CEMu to z sesji wrześniowej LDEP lepiej poszedł stażystom z ŚUM niż w Łodzi - mam nadzieję, że coś Ci pomoże ta informacja
kalinka357
Posty: 68
Rejestracja: 18 lip 2012, o 11:09

Re: Progi punktowe na lekarsi 2012 - dyskusja

Post autor: kalinka357 »

Chyba łódź, nie znam tych miast. Łódź jest bardziej w centrum. Tak samo daleko mam do Łodzi jak i do Katowic. Więc odległość nie gra tu roli.
pm67
Posty: 37
Rejestracja: 30 lip 2012, o 14:05

Re: Progi punktowe na lekarsi 2012 - dyskusja

Post autor: pm67 »

Ja o Katowicach nic nie powiem bo mieszkam daleko, a do Łodzi mam 60 km. Miasto jak miasto, brzydkie wg mnie - chociaż podobno ma swój urok Zawsze marzyłam o dostaniu się na WUM, ale wiadomo jak to bywa i teraz wybierając między dalekim Szczecinem, a (być może - mam 420 pkt dostaniem się na Wojlek wybrałabym Łódź - bo bliżej domu, bo chłopak studiuje w Warszawie,mamine obiadki - no wiadomo Może wśród znajomych wypytaj kto idzie gdzie - nawet jeśli idą do danego miasta na inny kierunek to zawsze raźniej, prędzej się zasymilujesz że tak powiem, będziesz miała z kim wracać do domu. Oblukaj może też połączenia autobusowe/pkp/samolotwe? Może mimo podobnych odległości na jednej trasie zyskasz godzinę czy dwie podczas dojazdów? To się bardzo liczy, bo podróże są męczące - to wiem od mojego chłopaka, dojezdza z Warszawy 80 km, a droga taka (korki?), że jedzie 2-3 wolniej od ludzi którzy wracają z Łodzi do naszego miasteczka Nie mam pojęcia co jeszcze może pomóc,musisz przemyśleć:)
kalinka357
Posty: 68
Rejestracja: 18 lip 2012, o 11:09

Re: Progi punktowe na lekarsi 2012 - dyskusja

Post autor: kalinka357 »

pm67 dziękuję Ci za pomoc. Wybiorę Łódź, bo tez czekam na woj-lek. Ale poza tym Katowice mnie nie poruszyły, dla mnie trochę ponure miasto. łódź - nie daleko Warszawy) Orientuje się ktoś jak wycofać dokumenty z UJ analityki medycznej? Czy wystarczy pojechać tam i poprosić o wypisanie? O zwrot dokumentów?
Awatar użytkownika
Burleska
Posty: 20
Rejestracja: 16 lip 2012, o 11:22

Re: Progi punktowe na lekarsi 2012 - dyskusja

Post autor: Burleska »

słuchajcie, jestem 6 za progiem w Poznaniu, myślicie, że się załapie? Ludzie jeszcze rezygnują do października?
Awatar użytkownika
iglo
Posty: 397
Rejestracja: 8 maja 2012, o 15:26

Re: Progi punktowe na lekarsi 2012 - dyskusja

Post autor: iglo »

Burleska, Tak 6 osób na pewno zrezygnuje, albo nie złoży dokumentów
Awatar użytkownika
Burleska
Posty: 20
Rejestracja: 16 lip 2012, o 11:22

Re: Progi punktowe na lekarsi 2012 - dyskusja

Post autor: Burleska »

Nie, ale to już jest ostateczna lista przyjętych. Teraz jedynie ktoś może dokumenty zabrać.
pannam
Posty: 54
Rejestracja: 10 lip 2012, o 10:49

Re: Progi punktowe na lekarsi 2012 - dyskusja

Post autor: pannam »

Burleska, może osoby, które miały z czegoś poprawkę we wrześniu złożyły papiery jeszcze raz, na wszelki wypadek. Ludzie często tak robią, więc myślę, że te 6 osób jeszcze może odpaść.
arounder
Posty: 19
Rejestracja: 25 maja 2012, o 16:16

Re: Progi punktowe na lekarsi 2012 - dyskusja

Post autor: arounder »

kalinka357 pisze: Wybiorę Łódź, bo tez czekam na woj-lek. Ale poza tym Katowice mnie nie poruszyły, dla mnie trochę ponure miasto.
Zamienił stryjek siekierkę na kijek. Nie ma chyba bardziej depresyjnego dużego miasta w Polsce niż Łódź, przejedź- zobaczysz ).
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości