PROGI PUNKTOWE/PROCENTOWE NA POSZCZEGÓLNE UCZELNIE

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Ona

Re: PROGI PUNKTOWE/PROCENTOWE NA POSZCZEGÓLNE UCZELNIE

Post autor: Ona »

mialam 85 z biol rozsz i 75 z chemi rozsz i nie wiem czy tyle wystarczy na biotechnologie albo na biologie na Uj. Ktos wie moze?
Awatar użytkownika
dawidw
Posty: 797
Rejestracja: 10 mar 2007, o 17:39

Re: PROGI PUNKTOWE/PROCENTOWE NA POSZCZEGÓLNE UCZELNIE

Post autor: dawidw »

jak to dzis przeczytałem, bodajze w dzienniku, w obecnym roku wyjatkowo duzo ludu idzie na AM, szczególnie oblegany jest Poznań
Karol
Posty: 65
Rejestracja: 1 sie 2006, o 16:14

Re: PROGI PUNKTOWE/PROCENTOWE NA POSZCZEGÓLNE UCZELNIE

Post autor: Karol »

dawidw pisze:w obecnym roku wyjatkowo duzo ludu idzie na AM
Moze to dobrze, bedzie wieksza szansa dostania sie na biologie jakby tak ci wszyscy mozgowcy z 90% szli na biologie byloby ciezko
Awatar użytkownika
dawidw
Posty: 797
Rejestracja: 10 mar 2007, o 17:39

Re: PROGI PUNKTOWE/PROCENTOWE NA POSZCZEGÓLNE UCZELNIE

Post autor: dawidw »

dobrze,niedobrze- a wiekszosc kandydatów juz deklaruje, ze po ukonczeniu studiów ahoj zagranice
gosia kr....

Re: PROGI PUNKTOWE/PROCENTOWE NA POSZCZEGÓLNE UCZELNIE

Post autor: gosia kr.... »

mam pytanie-jakim cudem w zeszłym roku starczyło mieć 180-kilka punktów na medycyne w katowicach( po ostatniej rekrytacjii) a teraz po pierwszej rekrytacjii ostatnia osoba na liscie ma 240 -kilka punktów! jakim cudem .
drlurra
Posty: 55
Rejestracja: 13 paź 2006, o 17:46

Re: PROGI PUNKTOWE/PROCENTOWE NA POSZCZEGÓLNE UCZELNIE

Post autor: drlurra »

jak to jaki cudem? Proste - 240 to pierwszy próg, ostateczny bedzie o 20/ 30 pkt mniejszy a poza tym w tym roku jest znacznie więcej chętnych niż w poporzdnich latach i dodatkowo matura wypadła lepiej.
mephala
Posty: 4
Rejestracja: 8 lip 2007, o 09:57

Re: PROGI PUNKTOWE/PROCENTOWE NA POSZCZEGÓLNE UCZELNIE

Post autor: mephala »

dawidw pisze:wiekszosc kandydatów juz deklaruje, ze po ukonczeniu studiów ahoj zagranice
Cieszmy się Tym swoim emigrowaniem za granicę robią nam miejsca na studiach. Chociażby u mnie w klasie może w sumie z 10 z 30 osób powiedziało,że po maturze startuje na dzienne. reszta albo robi sobie rok przerwy albo wyjeżdżają .
Imperfana

Re: PROGI PUNKTOWE/PROCENTOWE NA POSZCZEGÓLNE UCZELNIE

Post autor: Imperfana »

drlurra
Nie panikujmy. Ja względem poprzedniego roku mam 35 punktów rezerwy, a tej chwili mam status niezakwalifikowanej- w moim przypadku to Zabrze, bo stomatologia. Trzeba poczekać do piątku, bo wtedy lista się zaktualizuje. Ja myślę, Że o 35 punktów ten poziom nie moŻe się podnieść, bo to niemoŻliwe Żeby w tym 88 sami geniusze na świat przyszli :wink:
Uszy do góry.
Imperfana

Re: PROGI PUNKTOWE/PROCENTOWE NA POSZCZEGÓLNE UCZELNIE

Post autor: Imperfana »

Ojej, źle zaadresowałam :)
Do Gosi bodajŻe pójść miało :wink:
zaintereswany2008

Re: PROGI PUNKTOWE/PROCENTOWE NA POSZCZEGÓLNE UCZELNIE

Post autor: zaintereswany2008 »

a jakie są progi na farmacje?
Kajkosz
Posty: 45
Rejestracja: 5 lip 2007, o 14:49

Re: PROGI PUNKTOWE/PROCENTOWE NA POSZCZEGÓLNE UCZELNIE

Post autor: Kajkosz »

Wszystkie wyniki (tam, gdzie już uczelnie ogłosiły) są juz na tym forum, poszukaj
zainteresowany2008

Re: PROGI PUNKTOWE/PROCENTOWE NA POSZCZEGÓLNE UCZELNIE

Post autor: zainteresowany2008 »

juŻ nalazłem, dzięki:-)
illunga20

Ile punktów na zaocznĄ technologię Żywoności na AR w Krk???

Post autor: illunga20 »

Prosze napiszcie jaki jest próg na zaoczną T¯ na Ar w Krakowie. To dla mnie bardzo waŻne.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości