Projekt schudnij dieta dietetyk

Ogłoszenia na temat wydarzeń przyrodniczych, opinie i komentarze, tematycznie związane z forum przyrodniczym.
martusiaczek71
Posty: 9
Rejestracja: 26 gru 2012, o 22:13

Projekt schudnij dieta dietetyk

Post autor: martusiaczek71 »

Witam
Zapraszam do wzięcia udziału w projekcie schudnij w 3 miesiące. Utrata masy ciała jaką gwarantuje to 0,5-1kg na tydzień (w zależności od indywidualnych predyspozycji oraz zaangażowania)
Co otrzymasz ode mnie:
1. Przez cały okres trwania projektu pomoc wykwalifikowanej dietetyczki oraz trenerki personalnej (byłej lekkoatletki z 11-letnim doświadczeniem treningowym)
2. Zalecenia dietetyczne
3. Listę produktów polecanych oraz listę produktów, które należy ograniczyć
4. Przykładowy jadłospis
5. Różne proste oraz tanie przepisy
6. Porady jak zaplanować robienie zakupów oraz przygotowywanie posiłków, aby nie pogubić się w tym wszystkim
7. Co tydzień otrzymasz listę zadań do wykonania, które Cb zbliżą do uzyskania upragnionej sylwetki
8. Ćwiczenia do wykonania w domu
9. Możliwość udziału w konkursie na największą przemianę, gdzie będę oceniała zaangażowanie, końcowy efekt
10. Cotygodniowa analiza dzienniczka żywieniowego, dzięki czemu poprawisz swoje nawyki żywieniowe.

Czego oczekuje:
1. Codzienne prowadzenie dzienniczka żywieniowego
2. Wypełnienie ankiety
3. Polajkowanie strony na FB oraz Instagramie. Dodatkowo bardzo miło mi będzie, jeśli od czasu do czasu zmotywujesz mnie do dalszej pracy komentarzem, poleceniem strony innym
4. Zaangażowania
5. Zachęcam również do wysłania zdjęcia przed oraz po każdym miesiącu metamorfozy, aby na bieżąco monitorować postępy (tylko te osoby wezmą udział w konkursie )

Osoby zainteresowane są proszone o jak najszybsze zgłoszenie się.(ostateczny termin 10.11)
Planowany termin rozpoczęcia projektu to 15.11.

Wszelkie pytania zapraszam na PRIV
Kasia952

Re: Projekt schudnij dieta dietetyk

Post autor: Kasia952 »

W odchudzaniu może pomóc dostosowywanie się do rad ze strony [mod]. Dzięki nim odchudzanie stanie się łatwe i przyjemne, a na pewno skuteczne. Sama nastawię na takie metody męża, który od dłuższego czasu próbuje zrzucić zbędne kilogramy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość