Prosze o pomoc

Dyskusje o dentystach, zębach, przyzębiu, języku, błonie śluzowej oraz o funkcjonowaniu patologiach i leczeniu w stomatologii i protetyce.
marko7987
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2011, o 08:25

Prosze o pomoc

Post autor: marko7987 »

Na poczatek witam wszystkich

Mam pewien problem jakies 3 lata temu mialem robiona resekcje zeba dwojka i w tym miejscu wstawiane 3 korony.
Do tej pory myslalem ze wszystko jest ok. 2 tygodnie temu udalem sie do innego dentysty i powiedzial mi ze trzeba zrywac te korony wstawic plastikowe licowki bo dziasla sa w oplakanym stanie wszystko dlugo potrwa i koszty naprawde spore .
Udalem sie wiec do starego dentysty ale on uwaza ze jest dobrze zrobione . Bylem z tym u adwokata wszystko jest do zalatwienia tylko potrzebuje oswiadczenia niezaleznej placowki stomatologicznej z opisem co jest zle i co trzeba poprawic. Powiedzial ze takie zaswiadczenie moze wystawic akademia medyczna z wydzialem stomatologi w warszawie. Chce aby ten pierwszy dentysta zaplacil za moje leczenie w innej placowce.

Dodam ze nie chce jechac w ciemno do warszawy bo mieszkam dosc daleko i pytam sie tutaj czy ktos jest w stanie odpowiedziec czy dostane takie zaswiadczenie i gdzie dokladnie mam sie udac
domi9
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2011, o 17:24

Re: Prosze o pomoc

Post autor: domi9 »

Licówki w miejscu koron!?!?!?!? Musiałeś coś przekręcić bo tak sie po prostu nie da. Licówka odbudowuje przednią widoczną czesc zęba jest bardzo cieniutka. A pod koron miałeś oszlifowany ząb dużo dużo dużo bardziej. Nie prościej iść do 3 dentysty z zapytaniem, zamiast od razu kogoś oskażać (oczywiście są źli lekarze)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości