Proszę o porady.

Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: Proszę o porady.

Post autor: Kiara »

Mój Puszorek także tak robi.Uwielbia wskakiwać na ramię i na rzeczy wyżej położone.Od wczoraj zauważyłam,że ma samcze odruchy.Nie ździwiłoby mnie to gdyby nieatak na moją nogę.Chciałam go wziąść na rękę ale zrobił to samo.Teraz to wiem,że jest z nim oki.Ale dla mnie to nietypowa sytuacja.Czy wszystkie samce tak mają?
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: Proszę o porady.

Post autor: Szyszek1993 »

Chyba tak!
Yeef
Posty: 100
Rejestracja: 21 mar 2007, o 20:26

Re: Proszę o porady.

Post autor: Yeef »

Zgadzam się z Szyszkiem1993, wkońcu każdy ma swoje potrzeby
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: Proszę o porady.

Post autor: Kiara »

Jednakże bez przesady.Nie jestem panią szynszylową.Nawet nie mogę go już brać na ręcę!
Yeef
Posty: 100
Rejestracja: 21 mar 2007, o 20:26

Re: Proszę o porady.

Post autor: Yeef »

HEhe widać sprzydała by mu się koleżanka
A tak na poważnie to po paru dniach mu to przejdzie, nasuwa mi się na myśl jak koty zaczynają swoje igraszki i tak NIEMIŁOSIERNIE pomiałkują
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: Proszę o porady.

Post autor: Kiara »

Ja także mam kota i ciągle to słyszę.Miau itd.Będzie mieć koleżanke ale do czego czasu ja jestem osaczona.Piszczy i piszczy.Musze go głaskać i zajmować się nim prawie ciągle.
Yeef
Posty: 100
Rejestracja: 21 mar 2007, o 20:26

Re: Proszę o porady.

Post autor: Yeef »

Kiara może on się w Tobiw zakochał ^_^ Widocznie masz romantycznego szylka
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: Proszę o porady.

Post autor: Szyszek1993 »

wiesz co kiedys jak miałem królika (tylko to miała być samiczka) tez tak robiła. Jak samiec! Na kołdrze nawet na nodze ! he he
Miszel
Posty: 125
Rejestracja: 17 mar 2007, o 17:20

Re: Proszę o porady.

Post autor: Miszel »

U mnie ani jak wcześniej miałem samego samca, ani tym bardziej teraz jak mam parkę samce takich napadówmiłości nie miały. Może dla tego, że nie jestem kobietą więc nie jestem dla nich atrakcyjny
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: Proszę o porady.

Post autor: Kiara »

Okej,okej.Ale ta miłość nie będzie miała szczęśliwego zakończenia.Puszorek musi przeżyć życiowy zawód.Ale cóz pozostaje mi być cierpliwą.Miszel, a skąd wiesz,że nie trafi ci się taki agent?
Awatar użytkownika
Agusia
Posty: 195
Rejestracja: 22 paź 2004, o 01:00

Re: Proszę o porady.

Post autor: Agusia »

pusia pisze:Czytałam niektóre wypowiedzi ale nikt nie ma takiego problemu jak ja! mam szyszorka od 2 miesiecy.W swoim pokoju mam drzwi na balkon.Pusia lubi przed nin siedziec i obserwowac
podworko ale od pewnego czasu wszystko sie zmienilo!Za kazdym razem gdy lekko uchylam okno to ona zaczyna strasznie wariowac boje sie ze sobie zrobi krzywde! byłam z nia u weterynarza ale nic mi nie powiedzial.teraz gdy chce otworzyc okno to musze ja wyniesc. ale to nie wszystko. nie moge jej wypuszczac bo mimo ze okno jest zamkniete to ona podbiega do niego staje na dwuch lapkach i obsikuje okno.czasami zdarza mu sie rozpedzic i walnac z calej sily w okno.Boje sie o niego pomuzcie bo rodzice chca ja uspic.
Szynszyl może tak reagować ze względu na przeciąg! Szynszyle nie mogą przebywać w przeciągu i bardzo tego nie lubią. Obsikuje okno dlatego, bo chce Ci pokazać, że traktuje je jako wroga, że go nie lubi, że mu się nie podoba. Szaleje jak otwrzysz oknoo, bo czuje powiew wiatru i to go drażni. Wpada z całej siły na okno, bo.takie są szynszyle - mają słaby wzrok, często wpadają na różne domowe sprzęty. Moje szynszyle np. wpadały bpzrze dłuższy czas w łóżko, drzwi.

Przeczytaj odpowiedz Miszel na Twój post. Ma stuprocentową rację .

[ Dodano: Czw Mar 29, 2007 05:41 ]
Kiara pisze:Mój Puszorek także tak robi.Uwielbia wskakiwać na ramię i na rzeczy wyżej położone.Od wczoraj zauważyłam,że ma samcze odruchy.Nie ździwiłoby mnie to gdyby nieatak na moją nogę.Chciałam go wziąść na rękę ale zrobił to samo.Teraz to wiem,że jest z nim oki.Ale dla mnie to nietypowa sytuacja.Czy wszystkie samce tak mają?
U mnie tak ma tylko Stefan . Typowy samiec . Mufek i Pufek - też samce - są mniej nadpobudliwe pod tym względem.
Miszel
Posty: 125
Rejestracja: 17 mar 2007, o 17:20

Re: Proszę o porady.

Post autor: Miszel »

Kiara pisze:Miszel, a skąd wiesz,że nie trafi ci się taki agent?
Nie wiem może się trafi ale na razie nie miałem takich doświadczeń.
Mala

Re: Proszę o porady.

Post autor: Mala »

Moj szynszyl jest do mnie tak przyzwyczaił ze nawet ze mna spi:P ale teraz musze go uspac bo jest strasznie chora(
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość