Proszę o wyjaśnienie

kacha2008
Posty: 2
Rejestracja: 8 sie 2008, o 17:13

Proszę o wyjaśnienie

Post autor: kacha2008 »

Czy mógłby mi ktoś odpowiedzieć na pytanie czy szynszyle mogą dostać zawał?Niestety wczoraj zdechł nam szynszyl.Wypuściłam ją jak zwykle żeby mogła sobie pobiegać po mieszkaniu i za jakieś 15min.znalazłam ją-leżała na boku i nie równo oddychała a po 10min niestety zdechła.To był młody szynszylek miała ok.4miesięcy.Jak ją wypuszczałam z klatki nie zachowywała się jakoś inaczej i nic (CHYBA)nie wskazywało że coś jej dolega.Proszę jeżeli ktoś wie co jej mogło być proszę o odpowiedź. jest nam bardzo smutno z tego powodu
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 960
Rejestracja: 30 wrz 2006, o 13:10

Re: Proszę o wyjaśnienie

Post autor: Pablo »

kacha2008 pisze:Czy mógłby mi ktoś odpowiedzieć na pytanie czy szynszyle mogą dostać zawał?
A dlaczego mógłby nie dostać? jak każde zwierzę (chyba) które ma słabe serducho może umrzeć na zawał. Co do dalszej części sie nie wypowiadam bo się na szynszylach nie znam.
milka.1985
Posty: 332
Rejestracja: 23 lip 2008, o 11:41

Re: Proszę o wyjaśnienie

Post autor: milka.1985 »

kacha2008, a może miałaś jakieś niezabezpieczone kable i ten szylek je przegryzł i poraziło go prądem? albowsadził rączki do kontaktu? troszku to śmieszne - ale takie rzeczy też mogą się wydarzyć niestety
kacha2008
Posty: 2
Rejestracja: 8 sie 2008, o 17:13

Re: Proszę o wyjaśnienie

Post autor: kacha2008 »

Raczej nie,bo leżała w takim miejscu gdzie nie ma takich rzeczy.Właśnie nie rozumiem tego.Bardzo ją lubiliśmy i już chyba nie chcę zwierzątka w domku,bo bardzo się do niej przywiązaliśmy,a ona nam coś takiego.
Awatar użytkownika
andi
Posty: 87
Rejestracja: 5 lip 2007, o 12:44

Re: Proszę o wyjaśnienie

Post autor: andi »

~Minie się wydaje iż mogło to zajść z przemęczenia. Szylek był mały i za długo biegał, lub mogło cos wystraszyć, bo szyszki są wrażliwe na dźwięki.
Twoja szylusia może była za mała i było to dla niej duże wyzwanie.
Przykro mi z powodu śmierci
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości