przedmioty- przenosiny

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
lukaszz
Posty: 8
Rejestracja: 30 cze 2012, o 16:02

przedmioty- przenosiny

Post autor: lukaszz »

Witam,
chciałbym przenieść się na 3 rok na um we wrocu, tylko nie wiem jak sprawa wygląda z przepisywaniem ocen, i jakie przedmioty by mi się pokrywały
spis moich przedmiotów zakończ. egzaminem: anat, histo, biofiza, biologia mol., biochemia, fizjologia, angielski, higiena i epid., oraz humanistyczne (nie ma problemu)
dodatkowo zakończone zaliczeniem na ocenę : immunologia

Jak wyglądałaby sprawa ew. przepisania ocen, czy są jakieś przedmioty które mi sie nie pokrywają?

Interesują mnie opinie osób studiujących wg nowej reformy bo sam jestem jej pierwszym rocznikiem.

Ponadto jak wygląda immunologia we wrocu i czy moja zaliczona na ocenę, będzie mogła byc przepisana?

Pozdrawiam,
anonymous2012
Posty: 124
Rejestracja: 26 sie 2012, o 00:41

Re: przedmioty- przenosiny

Post autor: anonymous2012 »

Nie mam pojęcia jak wygląda immunologia we Wro. Ale z przenoszeniem wygląda to tak że jak masz zaliczony rok w sesji pierwszoterminowej to zwyczajnie umawiasz sie do dziekana we Wro lub ewentualnie prorektora ds. studentów (bardzo fajny gość) i pytasz czy Cię przyjmą. Nie musisz jeszcze raz zdawać przedmiotów które masz zdane przy zaliczonym roku. Ja też chciałem się przenieść i np nie miałem egzaminu z historii medycyny u siebie, we Wro był, ale gdybym się przeniósł to bym nie musiał go pisać.
Zdajesz tylko ewentualne różnice programowe. Ja np miałem taką sprawę że nie miałem skończonej histologii, a Wro miał już skończoną i musiałbym ją zdawać indywidualnie. Wro już miał zaczętą biochemię, a ja nie, więc też musiałbym to nadrobić. Ja się póki co nie przeniosłem ze względu na te różnice programowe, ale też niewykluczone że w tym roku to zrobie, gdyż już nie bedę miał takich różnic.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości