Przedstaw swojego gryzonia

Norbi
Posty: 232
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 13:05

Re: Przedstaw swojego gryzonia

Post autor: Norbi »

łacznie?eee 9gatunkówosobników nie licze
Jest to 4wije, 4Modliszki gwinejskie. B.emilia, świerszcze&ltale to karmówka, 3świnki, psa, szynszyla, legwana zielonego i Aleksandrettę obrożną
funieczek
Posty: 89
Rejestracja: 17 gru 2007, o 12:56

Re: Przedstaw swojego gryzonia

Post autor: funieczek »

Norbi pisze:ja mam ptasznika brachypelma emilia,<no i mpare innych bezkręg. Mi rodzice odrazu pozwolili, wkońcu to mój zwierzale odkąd mam to cudo dziewczyny nie przychodząkażda się go boi a to takie urocze -)
eee emila mi się nie podoba:)) ale o gustach się nie dyskutuje:) A moja mam ma arachnofobie to wiesz:))
Już miałam b.vagansa ale niestety zginął śmiercią tragiczną:))ale będzie nowy:))

[ Dodano: Nie Mar 23, 2008 22:08 ]
miało być mama*:))
Yoroshiko
Posty: 42
Rejestracja: 2 lis 2007, o 11:52

Re: Przedstaw swojego gryzonia

Post autor: Yoroshiko »

Norbi pisze:ale odkąd mam to cudo dziewczyny nie przychodzą
Ja przyjdę


Z gryzoni to ja mam 2 szczury i 2 myszoskoczki.
Norbi
Posty: 232
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 13:05

Re: Przedstaw swojego gryzonia

Post autor: Norbi »

jedyna -)


Szczury to prawdziwe cudooooo.miałem kiedyś parkę<samies kastrat był.przyszła starość, samca uśpiłem po tyg. podawaniu stterydów na wzmocnieniesamica stała się osowiała w klatce, spała ciągle w kieszeni, chciała być przytulana.i padła po tygodniu od samca.
Yoroshiko
Posty: 42
Rejestracja: 2 lis 2007, o 11:52

Re: Przedstaw swojego gryzonia

Post autor: Yoroshiko »

Yoroshiko pisze:2 myszoskoczki
1 )
Szczury to prawdziwe cudooooo
O tak.
Gdybym mogła to bym miała stado
Mrówek
Posty: 331
Rejestracja: 31 mar 2008, o 20:16

Re: Przedstaw swojego gryzonia

Post autor: Mrówek »

ja też mam chomika na chomikuj.pl i wabi się puszka-makreli ))
Mysia
Posty: 195
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 08:28

Re: Przedstaw swojego gryzonia

Post autor: Mysia »

Z gryzoni to ja posiiadam szynszylkę. miałam kiedyś chomika (21.09.2007 zdechła) mysz (28 gr.2007 zdechł) i miałam 2 nimfy, które wypuścił mój pies na dworze .
obecnie z nie gryzoni to mam 2 psy i kota no i jeszcze rybki)
pozdrawiam
Chomicek001
Posty: 2
Rejestracja: 9 lip 2008, o 15:36

Re: Przedstaw swojego gryzonia

Post autor: Chomicek001 »

Ja mam chomika dzungarskiego ktory ma na imie Czapek.
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: Przedstaw swojego gryzonia

Post autor: Szyszek1993 »

Z gryzoni to w domu goszczą 2 szynszylki, Fifi i Riko+ dziecko bezimienne, po prostu mały (nie chce by sie przywiązał do umienia bo potem w nowym domu moze go inaczej nazwą, brat ma koszatniczkę Punia, a kiedyś miałem jeszcze świnkę Sonie (grzybica) i królika Puszka (naturanie). Poza tym mam jeszcze pieska Robin (nie gryzon, lecz owczarek niemiecki) i rybki!

P.S. 800 POST , ale już się napisałem
fabiolkaa
Posty: 117
Rejestracja: 3 lip 2008, o 09:21

Re: Przedstaw swojego gryzonia

Post autor: fabiolkaa »

A ja ma świnkę morską o imieniu George (czyt.Żorż) i chomiczka Andre Heh jako że mama uczy francuskiego wszystkie zwierzaki nazywamy w tym języku P - taka głupia niepisana zasada
Ale w praktyce mówimy na nie duży miś i mały miś
Awatar użytkownika
Kaya
Posty: 218
Rejestracja: 7 cze 2008, o 19:48

Re: Przedstaw swojego gryzonia

Post autor: Kaya »

Szczurzyca Luna. Ma niecałe 2 lata. Dziś miała operację usunięcia guza. Bałam się o nią ale wszystko poszło ok. Już się wybudziła i zachowuje się jak zwykle.
DK
Posty: 131
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 14:07

Re: Przedstaw swojego gryzonia

Post autor: DK »

Ja mam starego chmiczka dżungalskiego, jest zupełnie biały bez żadnych typowych szarych pasków, ma wyłupiaste oczka i niestety podejrzewam że jest ślepy już:( ale jest bardzo przyjazny, lubi się bawic i wieszac na suficie w klatce:P Nazywa się Żeźnik:) (tak, przez ż).
adi9
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2008, o 14:53

Re: Przedstaw swojego gryzonia

Post autor: adi9 »

Ja mam koszatniczkę o imieniu Jambo. Mam go już jeden rok i pół miesiąca. Jest kochany. Codziennie daję mu świeżą wodę, granulat, sianko i różne smakołyki.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości