Przedstaw swojego gryzonia

Awatar użytkownika
florqa
Posty: 132
Rejestracja: 18 sty 2009, o 17:39

Re: Przedstaw swojego gryzonia

Post autor: florqa »

Ja miałam już 2 świnki morskie krótkowłose (Frydzia i Migotek), 2 chomiki syryjskie (Puszek i Śnieżynka), 2 myszki laboratoryjne (Ernest i Abdul), oczywiście w różnej kolejności i w różnych odstępach czasu. Najmilej wspominam świnki morskie. A jutro idę kupić sobie chomika syryjskiego, bo nie potrafię zbyt długo żyć beż żadnego zwierzaka. :) Będzie wabił się Farida albo Franek (zależnie od płci), chyba że przyjdzie mi do głowy jakieś imię, związane z jego wyglądem.

[ Dodano: Wto Cze 16, 2009 18:05 ]
Teraz mogę już oficjalnie przedstawić swojego nowego chomiczka Franka. :):) Ma 4-6 tygodni, jest rudy z białym brzuszkiem. Oswoił się już w pierwszym dniu, ale zdążył już mnie raz dosyć mocno dziabnąć. Ale i tak jest kochany! Jak go wzięłam na kolana, to później nie chciał wrócić do klatki, tak mu się spodobało. :p Aha, i jeszcze warto dodać, że nie wie do czego służy kołowrotek, kręci się na powierzchni, a nie w środku.
Żana
Posty: 7
Rejestracja: 5 maja 2009, o 14:57

Re: Przedstaw swojego gryzonia

Post autor: Żana »

Ja mam Świnke morską i sie baardzo dobrze trzyma ma 4 mies. a zyją gdzis okolo 10 lat )
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości