Przedstaw swojego gryzonia

Kaulitz
Posty: 99
Rejestracja: 2 mar 2008, o 18:08

Przedstaw swojego gryzonia

Post autor: Kaulitz »

Ja mam chomika rasy panda,który nazywa się biszkopt.Ma on 4 miesiące.W nocy cały czas biega bo swoim kołowrotku.W dzień jego ulubionym zajęciemjest spanie i bieganie w swojej kuli do biegania. Uwielbia pić wode jeść karme dla chomików,ogórek,sałate,ale daje mu tylko z mojego ogródka,kapuste pekińską,marchemke,jabłka,ser żółty,kolby,wapno firmy vitapol i gałązki jabłoni.
Teraz wy zaprezentujcie swojego gryzonia.
Biorotka
Posty: 94
Rejestracja: 17 sty 2008, o 18:33

Re: Przedstaw swojego gryzonia

Post autor: Biorotka »

Ja miałam świnke morska ale zdechła 4 lutego 2008 roku.
Kaulitz
Posty: 99
Rejestracja: 2 mar 2008, o 18:08

szkoda

Post autor: Kaulitz »

Biorotka pisze:Ja miałam świnke morska ale zdechła 4 lutego 2008 roku.
To szkoda,a ile świnka miała lat jak zdechła
Kasia;)
Posty: 210
Rejestracja: 29 gru 2007, o 21:50

Re: Przedstaw swojego gryzonia

Post autor: Kasia;) »

A ja mam małego chomiczka dżungarskiego. Ma na imię Julian, ma prawie dwa latka i podejrzewam go o ADHD mieszka sobie w dwupiętrowej klateczce, ale na piętro nie wchodzi przez drabinkę albo sprężynę tylko wspina się po ściance, poźniej po suficie i już jest piętro wyżej, ciągle biega, kręci się w kółeczku i chyba jest szczęśliwy jak był malutki to miałam z nim ogromny problem ponieważ strasznie się drapał, tak mocno, że swego czasu był niemalże cały łysy i nie można go było dotknąć, poczytałam trochę literatury o chomikach i doszłam do wniosku że Julian jest alergikiem- jest uczulony na owies, teraz tego nie je i jest ok, poza tym nie ma zwykłych trocin tylko papierowe- bo na nie też był uczulony. Jest milusi jak otwieram klatke to sam wskakuje na rękę i chce żeby go głaskać, przytulać
Usagi_Tsukino
Posty: 550
Rejestracja: 20 lut 2008, o 14:31

Re: Przedstaw swojego gryzonia

Post autor: Usagi_Tsukino »

a ja chcę szynszyla, ale rodzice nie chcą tak samo jak pająka. pozostaje mi więc tylko mój kotek i pies, a o powiększeniu mojego ZOO niestety nie ma mowy
węglowodan
Posty: 22
Rejestracja: 10 sty 2008, o 20:57

Re: Przedstaw swojego gryzonia

Post autor: węglowodan »

Ja miałem szynszyla, ale zdechł na wakacjach Mam zamiar kupić jakiegoś gryzonia.
Iwus
Posty: 1126
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Przedstaw swojego gryzonia

Post autor: Iwus »

Mam dwie świnki morskie w wieku ok 6 miesięcy i 3miesiące (samce)
Ten starszy notorycznie zjada moje kwiatki(wspina sie w tym celu na 15 cm podest,czasami nie zdąze go upilnować) młodszy jest tak ruchliwy,że trudno go złapać.
Nie jestem zwolennikiem zamykania zwierząt w klatkach, więc moje gryzonie spacerują sobie po pokoju przez ok godzinę dziennie.
Kaulitz
Posty: 99
Rejestracja: 2 mar 2008, o 18:08

jak chcesz

Post autor: Kaulitz »

w&#x119glowodan pisze:Ja miałem szynszyla, ale zdechł na wakacjach Mam zamiar kupić jakiegoś gryzonia.
Jak chcesz kupić gryzonia,który zastąpi ci szynszyla to polecam koszatniczke.
Biorotka
Posty: 94
Rejestracja: 17 sty 2008, o 18:33

Re: Przedstaw swojego gryzonia

Post autor: Biorotka »

Do Kaulitz: 4 lata
Kaulitz
Posty: 99
Rejestracja: 2 mar 2008, o 18:08

Re: Przedstaw swojego gryzonia

Post autor: Kaulitz »

a ile średnio żyją świnki morskie
funieczek
Posty: 89
Rejestracja: 17 gru 2007, o 12:56

Re: Przedstaw swojego gryzonia

Post autor: funieczek »

Do _olka_: Ptasznika chcesz a ci rodzice nie pozwoląJA mam to samoa ale 29.03 jade na giełde i kupuje Geniculate albo Auratum:)

A gryzonie: To mam kaszatniczke.Nazywa się Pupil,ma 3latka:) Jest supcio
Miałam myszki ale zdechły w październiku(1musiałam uspać,a druga zdechła chyba z tęsknoty za tamtą)
Miałam świnke chomiki szczurka ale to dawno temu:))
Mam jeszcze fretke,koty(na działce),papuge,rybki(no i ptasznika kupuje pod koniec miecha:))

[ Dodano: Pią Mar 21, 2008 10:41 ]
Do Kaulitz: Moja świnka żyła ponad 5lat
Norbi
Posty: 232
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 13:05

Re: Przedstaw swojego gryzonia

Post autor: Norbi »

ja mam ptasznika brachypelma emilia,<no i mpare innych bezkręg. Mi rodzice odrazu pozwolili, wkońcu to mój zwierzale odkąd mam to cudo dziewczyny nie przychodząkażda się go boi a to takie urocze -)


Co do gryzoni to mam tylko Szynszylę z 4-5lat<jej wiek mieszka sobie w klatce 50x60x 1,7. Nie ma wrogów, każdego innego zwierza gryzie<nawet kiedyś fredkę złapaa, synogalice, a papuga już na podłogę nie zlatuje)
A także 3 świnki morskiemamusie<eruwianka, tatusia<Rex lub jak kto woli US teddy i córusię.ojciec oczywiśćie wykastrowany.mieszkają w zagrodzie 100x 70x 30
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Przedstaw swojego gryzonia

Post autor: Korczaszko »

Norbi, ile masz łącznie zwierząt? i gdzie ty je wszystkie mieścisz O.o
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości