Przeniesienie na inną uczelnię w trakcie trwania studiów

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: przeniesienie

Post autor: Collo »

chemfans, napisz do nich maila albo zadzwoń. Na stronie II WLu póki co nic na ten temat nie widzę.
Awatar użytkownika
chemfans
Posty: 32
Rejestracja: 29 cze 2012, o 17:10

Re: przeniesienie

Post autor: chemfans »

Collo bobo2200 - Dzięki W pierwszej kolejności dokładnie przeszukałem ich stronę ale niestety nic nie znalazłem ( II wydział ). Nie chciałbym zawracać im głowy - to zrobię dopiero w ostateczności - może w dziekanacie znajdę wywieszone jakieś informacje na ten temat - jak nic na ten temat nie będzie wywieszone to już i tak będę pod drzwiami dziekanatu więc zapukam i się dopytam
Gandalf5
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2016, o 16:37

Re: przeniesienie

Post autor: Gandalf5 »

Wie ktoś może jak wygląda przenoszenie jak ktoś dostał się z rekrutacji?
Awatar użytkownika
deanerys
Posty: 76
Rejestracja: 25 sie 2011, o 09:42

Re: przeniesienie

Post autor: deanerys »

Odnowię trochę temat. Złożyłam dokumenty na przeniesienie na WUM, tylko na stomatologię. Niestety nastąpiły komplikacje o których nawet bym nie śniła. Mianowicie dostałam się, ale z warunkiem wzięcia dziekanki . Nadmienię, że składałam dokumenty na 3 rok i przenoszę się z Lublina. Przez telefon nie powiedziano mi co musiałabym odrobić, ale podobno aż 13 () przedmiotów. Powiedzieli, że wysłali mi list. Aktualnie jest wolne, a czekanie mnie dobija. Czy ktoś się może orientuje ile dają czasu na decyzję? Czy ktoś miał podobnie i może doradzić co powinnam zrobić? Musze przyznać, że porównywałam plany zajęć i zgadzały się ze sobą, kilka przedmiotów musiałabym odrobić, ale na pewno nie wychodziło 13. bo wyszło to tak, jakbym kompletnie nie wiem co robiła na swoich studiach przez rok. Bardzo byłabym wdzięczna o opinie!
panidziobaq
Posty: 53
Rejestracja: 5 sty 2015, o 18:09

Re: przeniesienie

Post autor: panidziobaq »

I jak wiadomo juz coś?)

Awatar użytkownika
mejoza
Posty: 151
Rejestracja: 29 paź 2011, o 13:26

Re: przeniesienie

Post autor: mejoza »

Ja złożyłem wniosek o przeniesienie na 2 rok i pani mówiła, że odpowiedź telefonicznie w 2 połowie września, więc nadal czekam

lily94
Posty: 38
Rejestracja: 4 cze 2013, o 12:04

Re: przeniesienie

Post autor: lily94 »

Moja znajoma dostała decyzję o przeniesieniu 3 dni przed rozpoczęciem roku
Awatar użytkownika
mejoza
Posty: 151
Rejestracja: 29 paź 2011, o 13:26

Re: przeniesienie

Post autor: mejoza »

Omg

gekon02
Posty: 2
Rejestracja: 30 mar 2016, o 10:21

Re: przeniesienie

Post autor: gekon02 »

mejoza, a na który wydział czekasz? I skąd się przenosisz?
Awatar użytkownika
mejoza
Posty: 151
Rejestracja: 29 paź 2011, o 13:26

Re: przeniesienie

Post autor: mejoza »

Złożyłem wniosek na oba wydziały xd A przenoszę się z ŚUM-u

Latuz
Posty: 27
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 16:57

Re: przeniesienie

Post autor: Latuz »

przenosił się ktoś może na śum? czesto sie udaje przenieść, czy raczej kiepsko z tym? mam na mysli przeniesienie na 2 rok
littlegreensprout
Posty: 5
Rejestracja: 7 lip 2016, o 13:53

Re: przeniesienie

Post autor: littlegreensprout »

Jak wygląda sprawa przeniesienia? Tzn. co konkretnie trzeba mieć żeby w ogóle zostać wziętym pod uwagę. Wiem, że zaliczone przedmioty w pierwszym terminie, czytałam coś też o tym że na 2. rok biorą pod uwagę czy miałeś/masz wystarczającą liczbę punktów w porównaniu do progu. Co tak w praktyce naprawdę się liczy? Macie może jakąś rozpiskę?
grgrgr
Posty: 2
Rejestracja: 22 sty 2017, o 09:16

Re: przeniesienie

Post autor: grgrgr »

Czy ktoś z was może wie, czy wymagają zaliczonych w 1 terminie egzaminów zdawanych również w sesji zimowej, czy tylko tych w letniej?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości