Przygotowania do matury 2013

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
Jivan
Posty: 971
Rejestracja: 16 gru 2012, o 10:48

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: Jivan »

A ciekawe jak na mnie by zareagowali
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: kokardka »

licealistaa2012 pisze:A ciekawe jak na mnie by zareagowali
Ja od razu skojarzyłabym cię z laseczką na avatarze Ja już pogodziłam się z tym, że moje plany nie wypalą w tym roku i trochę aktualnie straciłam chęć do poprawy matury. Może później nabiorę ochoty
Awatar użytkownika
Jivan
Posty: 971
Rejestracja: 16 gru 2012, o 10:48

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: Jivan »

kokardka, to Edith Labelle
Awatar użytkownika
Duban
Posty: 15
Rejestracja: 8 cze 2013, o 14:08

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: Duban »

Na mnie nie zareagowaliby siłą rzeczy - dopiero zacząłem pisać na forum, wcześniej byłem biernym obserwatorem Tymczasem witam społeczność
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: kokardka »

licealistaa2012 pisze:kokardka, to Edith Labelle
Nie kojarzę ale i tak jakaś laseczka
Awatar użytkownika
zazu24
Posty: 612
Rejestracja: 6 maja 2011, o 16:45

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: zazu24 »

Duban, witamy serdecznie skąd jesteś, jak poszła Ci matura (poprawiałeś czy pisałeś pierwszy raz) i na jakie studia zmierzasz ?
Awatar użytkownika
Duban
Posty: 15
Rejestracja: 8 cze 2013, o 14:08

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: Duban »

Jestem z Lublina, maturę pisałem pierwszy raz. Celuję w lek i lek-dent lubelski. Kurcze jestem dobrej myśli, kto jak kto, ale użytkownicy tego forum doskonale wiedzą jak to jest z naszymi maturalnymi przedmiotami, i jak ciężko jest oszacować wynik Jestem dobrej myśli, jak będzie - zobaczymy Ale będzie dobrze!
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: kokardka »

Duban pisze:Jestem z Lublina, maturę pisałem pierwszy raz. Celuję w lek i lek-dent lubelski. Kurcze jestem dobrej myśli, kto jak kto, ale użytkownicy tego forum doskonale wiedzą jak to jest z naszymi maturalnymi przedmiotami, i jak ciężko jest oszacować wynik Jestem dobrej myśli, jak będzie - zobaczymy Ale będzie dobrze!
Na pewno :
ind
Posty: 67
Rejestracja: 13 maja 2013, o 15:14

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: ind »

Ludzie! Jak to jest z tą rekrutacją? Jeżeli złożę papiery na uczelnię X, to na uczelni Y już nie będę rekrutowana?
Awatar użytkownika
zazu24
Posty: 612
Rejestracja: 6 maja 2011, o 16:45

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: zazu24 »

Ja też się właśnie zastanawiam czy nie zalogować się do Lublina . Ostatnia szansa i jakoś mnie naszło
Awatar użytkownika
Passiflora
Posty: 1469
Rejestracja: 2 lip 2012, o 17:42

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: Passiflora »

ind pisze:Ludzie! Jak to jest z tą rekrutacją? Jeżeli złożę papiery na uczelnię X, to na uczelni Y już nie będę rekrutowana?
Nie no, będziesz Rekrutacje na poszczególnych uczelniach nie są ze sobą powiązane. Oni nawet nie wiedzą, czy rekrutujesz się jeszcze na inne
Jeśli dostałeś/aś się na uczelnię X, zawiozłeś/aś papiery to w każdym momencie możesz zrezygnować z tych studiów i jeśli przyjmą Cię na uczelnię Y, po prostu zawozisz papiery tam.
Mam nadzieję, że wszystko jest zrozumiałe

Awatar użytkownika
Madridistka
Posty: 895
Rejestracja: 17 maja 2010, o 15:09

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: Madridistka »

We wrocku od przyszłego roku też jest brana pod uwagę matma P? :O
Czyli fizykę bez sensu będzie zdawać. Dziwne, nie rozumiem dlaczego uczelnie tak uciekają od tej fizyki.
goodman
Posty: 1854
Rejestracja: 17 maja 2012, o 20:50

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: goodman »

We wro tez jest brana pod uwagę matma P.
A uczelnie uciekają od fizyki, bo większość kandydatów tez ucieka od fizyki. Rośnie im przez taki zabieg liczba chętnych, no i choćby kasa z rejestracji.
3xR za starych dobrych czasów było imho najlepszym rozwiązaniem, bo wystarczyło byc dość dobrym z trzech przedmiotów, a nie zajebistym z dwóch. No, a obecna matma P niczego nie sprawdza, bo jest zdecydowanie zbyt łatwa.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości