Przygotowania do matury 2013

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: Collo »

kokardka pisze: Dzięki i sorry za głupie pytania
A to wcale nie jest głupie pytanie Można łatwo pomylić się w tych nazwach i PUM wziąć za AM w Poznaniu

Co do opłat to ja wolałem przed wynikami wpłacić opłatę rekrutacyjną do Białegostoku i Zabrza (z tych uczelni co pozwalają kasę wpłacać po wynikach). Z Bydzią i Wawą czekam do 28.
Awatar użytkownika
Passiflora
Posty: 1469
Rejestracja: 2 lip 2012, o 17:42

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: Passiflora »

Aith pisze:Wpłacacie kasę do Bydgoszczy czy dopiero po wynikach?
Ja na analitykę med. wpłacam wcześniej do Bygdoszczy, do Poznania już zapłacone.
Teraz czekam na wyniki matur i zobaczę czy warto mi będzie płacić na stomę do Zabrza, w co wątpię

_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: _włóczykij »

W ogóle powiem wam, że to jest dziwne, kiedyś medycyna niestacjonarna była tańsza o WIELE. Kiedys kosztowala tyle ile niestacjo farmacja np. A mimo to progi były o wiele niższe, np. 130 coś pkt do Katowic. A teraz wracam do sesji
ind
Posty: 67
Rejestracja: 13 maja 2013, o 15:14

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: ind »

Gdzie na UM Lublin widoczne jest potwierdzenie wpłaty? W ogóle ich strona nie jest zbytnio dopracowana.
Awatar użytkownika
KatarzynaZSDM
Posty: 644
Rejestracja: 11 kwie 2013, o 12:52

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: KatarzynaZSDM »

ind pisze:Gdzie na UM Lublin widoczne jest potwierdzenie wpłaty? W ogóle ich strona nie jest zbytnio dopracowana.
Jak zalogujesz sie na swoje konto to wyświetla sie czerwony komunikat że opłatę zaksięgowano -)

kolip19
Posty: 167
Rejestracja: 20 sty 2010, o 12:21

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: kolip19 »

Macie dostęp do statystyk na SUM,
Chodzi mi o progi punktowe np. analityki medycznej ale też i inych kierunków.
Z góry dzieki ! ]
Awatar użytkownika
Gąbka
Posty: 162
Rejestracja: 17 maja 2013, o 16:56

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: Gąbka »

kolip19,
w tamtym roku ostatni próg na analityce medycznej wynosił 117.
Awatar użytkownika
Demitasse
Posty: 98
Rejestracja: 23 sie 2012, o 21:01

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: Demitasse »

Odnośnie UMP i błędów:

Jeżeli zatwierdzicie ankietę osobową, to nie ma już możliwości edycji. Musicie napisać maila do biura rekrutacji, że popełniliście błąd i Wam to poprawią. Należy podać imię, nazwisko, pesel, nr kandydata i prawidłową wersję np nazwy szkoły czy nr dowodu

Ważne jest to aby zgłosić błąd, bo potem będzie problem jak ujawni się rozbieżność danych na Waszym dowodzie a tym co jest w systemie.
Awatar użytkownika
Madridistka
Posty: 895
Rejestracja: 17 maja 2010, o 15:09

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: Madridistka »

Demitasse
Dzięki
ind
Posty: 67
Rejestracja: 13 maja 2013, o 15:14

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: ind »

4 dni Kochani. jeszcze 4 dni! Też zaczynacie to silniej odczuwać?
Awatar użytkownika
Passiflora
Posty: 1469
Rejestracja: 2 lip 2012, o 17:42

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: Passiflora »

ind pisze:4 dni Kochani. jeszcze 4 dni! Też zaczynacie to silniej odczuwać?
Jakoś nie

szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: szska »

Myślę, że ten wątek powinien być dawno zamknięty, od matury 2013 minął miesiąc, więc już nikt się do niej nie przygotowuje, a jak przeglądam kilka stron wstecz to jest tu mieszanka rozmów na milion tematów do których są odrębne wątki. Po co zaśmiecać forum? Halo? Admini?
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Przygotowania do matury 2013

Post autor: kokardka »

szska pisze:Myślę, że ten wątek powinien być dawno zamknięty, od matury 2013 minął miesiąc, więc już nikt się do niej nie przygotowuje, a jak przeglądam kilka stron wstecz to jest tu mieszanka rozmów na milion tematów do których są odrębne wątki. Po co zaśmiecać forum? Halo? Admini?
Według pewnych (oczywiście starszych i oczywiśnie będących na leku) forumowiczów, rocznik 94 jest mega nierozgarnięty, niesamodzielny i generalnie niedostosowany do życia, a więc te offtopy i zaśmiecanie forum mamy w naturze i robimy to nieświadomie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości